Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülni 40 felett fórum

Szülni 40 felett (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülni 40 felett

2006. aug. 12. 16:30

Hát ha már igy megkérdezted akkor én is leirom a véleményemet.

Szerintem nem annyira jó dolog.Már egy másik hasonló témával foglalkozó topikba is leirtam hogy miért.Majd,bemásolom ide ha megtalálom.

De végülis a te döntésed...

2006. aug. 12. 14:11
Szerintem 40 évesen is lehetne szülni, én nem vagyok ellene, sőt becsülöm az ilyen embereket.Szerintem nem könnyű dolog ilyen korban gyereket vállani, és mégis elvállaják.Nem az a lényeg, hogy mikor szüljön, hanem hogy elég érettnek érzi magát-e anyasághoz.Szerintem sokkal rosszabb fiatalon szülni, és nemtőrödni a gyerekkel, mint 40 évesen szülni, és mégis sok szeretetet megad a gyereknek.
3. Eve20 (válaszként erre: 1. - 32050f4944)
2006. aug. 12. 11:41
Nekem semmi bajom az idősebb korban gyereket vállalókkal. Mint mindennek, ennek is vannak rossz oldalai, meg persze jók is. Ha nekem úgy alakult volna az életem, hogy abban a korban találtam volna meg az igazit, és akkor lettek volna adottak a körülmények a babához, biztosan vállaltam volna!:) Úgyhogy szerintem ha szeretnél babát, vágj bele!:) Aki emiatt lenéz, azzal foglalkozni sem érdemes. Igaz, én a másik végletbe tartozom, ami hasonló reakciót vált ki az emberekből, de nem bántam meg soha! Ennél csodálatosabb dolog nincs szerintem az életben!
2. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - 32050f4944)
2006. aug. 12. 11:23

Szia! Úgy vagyok vele, hogy ez az ő döntése. Ha vállalja ennyi idősen a gyereket, akkor tegye. Egy dolog van csak evvel, hogy kettőjük között nagyon sok lesz a korkülönbség.

De különben tisztelem, hogy ennyi idősen vállal gyereket :).

2006. aug. 12. 10:45
Most őszintén, csajok! Ti hogy viszonyultok egy 40 éveshez, ha megtudjátok, hogy babát vár? Tényleg érdekel, a társadalom miként vélekedik!

Ugrás a teljes írásra: Szülni 40 felett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook