Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bak horoszkóp! fórum

Bak horoszkóp! (tudásbázis kérdés)


26. Írisz3 (válaszként erre: 25. - B4e66e8444)
2022. jún. 17. 14:22

Ne legyél.

Nézd meg, hol és miben áll a Merkúrod, a Holdad és a Marsod.

Meglepetés fog érni ;-)

2021. dec. 23. 14:00
Nekem bak az aszcendensem es sajnos eleg pesszimista vagyok.
2016. aug. 11. 12:23

Sziasztok!


Mivel elég régi az utolsó hozzászólás, nem tudom mennyire él a topik... De azért gondoltam én is írok. :)


Sejthető, hogy én szintén Baknak születtem. Elég domináns is nálam a napjegyem. Sok dologban tehát nagyon "Bakos" vagyok és szeretek az lenni. Viszont úgy érzem emiatt lehetek olyan gátlásos illetve ezért hisznek arrogánsnak és ismernek vagy értenek félre az emberek.

Ez mennyire jellemző a csillagjegyünkre? Más Bakocska is tapasztalt hasonló problémát? Persze lehet, hogy itt másról van szó... De azért ez érdekelne.


Illetve - nem tudom, elképzelhető, hogy ezt kérdezték már - hogy álltok vagy mit szóltok a sztereotípiákhoz?


Engem az zavar, hogy mindenhol azt írják, hogy a Bakok anyagiasak, sőt törtetőek. Állítólag karrieristák meg amolyan "biznisz asszonyok"...

Rám ez egyáltalán nem jellemző és valamiért rosszulesik, hogy ennyire ezt emelik ki velünk kapcsolatban.

Más erről mit gondol, hogyan látja?


Előre is köszönöm, ha elolvassátok és ha válaszoltok! :)

23. 5034e3957e (válaszként erre: 22. - Cidanoi)
2016. máj. 22. 19:48
Egyetértek.Én is szeretem hogy az vagyok...
2016. máj. 18. 09:12
Jó baknak lenni...
2012. ápr. 3. 15:20

Jól van,akkor nem csak én vagyok ilyen,hogy ami a szívén az a száján!

Sok embernek ez nem tetszik,de ez van! :-))

2011. ápr. 9. 18:50
Sziasztok!!!Én is bak vagyok,meg a párom is!!!!A természetünk más,mert Neki még az aszcendense is bak,Nekem viszont Mérleg.
2009. aug. 17. 15:46

sziasztok!


én is bak vagyok.csak magamból tudok kiindulni, mert bak ismerősöm nem igazán van.

kemény jellem vagyok az igaz és határozott jó emberismerő.de a szívem miatt kerülök bajba, mert kihasználják.

jó ember és megbízható ez is igaz és ami a szívén az a száján.

utálok hazudni, így csak nagyon ritkán teszem, utálom ezért a hazug embereket és tényleg kettős vagyok, mert nehéz kiismerni..

egyelőre ennyit.

2009. júl. 22. 19:18
Én bak vagyok, de nem férfi. Szóval, hogy milyen egy bak férfi, azt nem tudom, mert nem ismerek ilyet. Illetve igen, de Ő arra sem méltó, hogy megemlítsem. A "Bakok szégyene". :-S
2009. júl. 21. 16:22
Az egyik unokatesóm is bak jegyű. Mindig nagyon tudja mit akar. Sokat bír dolgozni és szabadidejében is gyakran beszél a munkáról. Már a kisgyerekénél is fontosnak tartja a tanulást és a képességfejlesztést.
16. 8c73a5832e (válaszként erre: 15. - 274c9996b8)
2009. júl. 21. 15:53
A fiamra ismerek,valami csak lehet a horoszkópban!:))
15. 274c9996b8 (válaszként erre: 2. - D94544bae9)
2009. júl. 21. 13:02

Az öcsem bak ! Nagyon sokat dolgozik , mindent megszerez amit csak elhatarozott ! A szerelemben elegge szerencsetlen , nagyon szivere veszi ha , kihasznaljak !

A penztarcajat nem igen nyitogatja :)

2009. júl. 21. 12:39
Nekem az első szerelmem is bak jegyű volt. Levélben nagyon hosszan áradozott, szóban már kevésbé. Inkább csak azt mondogatta, hogy nehezen tudja kimondani az érzéseit. Céltudatos és kitartó, és tudott haragot tartani az apjával (sokáig nem is szóltak egymáshoz). Furcsa kettősség jellemezte.
2009. júl. 21. 12:16
Én is bak vagyok. A céltudatosságot én inkább úgy mondanám, hogy mindig elérem, amit akarok :) Amúgy teljesen igaz rám minden, ami neten van horoszkópban. Pesszimista, óvatos, néha zárkózott, és még sorolhatnám :)
2009. júl. 18. 14:47
Nekem a nagypapám volt bak, plusz a bátyám és a férjem. Ha őket nézem, akkor mindhárman elég befelé forduló típusúak voltak, mély érzésekkel. És nagyon megbízhatók. Szerintem néha nehéz velük, elég önfejűek. De biztosan vannak kivételek.
11. lilura
2009. júl. 17. 16:03
Nekem egyik legjobb barátnőm bak. Ő nagyon kedves, viszont a legkevésbé sem könnyed, sőt néha inkább görcsös, nagyon maximalista és nehezen engedi el magát. Annyira céltudatosnak sem nevezném.
2009. júl. 17. 15:25
Én bak vagyok, és amit a bakokról mondanak, abból rám az igaz, hogy megfontolt vagyok. Sajna néha túlzottan is. Mindig túltervezem a dolgokat, és minden lehetőséget végigrágok egy-egy döntés előtt.
2009. júl. 17. 10:24
Egy ember személyiségét asztrológiai oldarlól vizsgálni azért nem olyan egyszerű. Nem csak a nap-jegy számít, hanem az aszcendens és persze a többi, sok-sok "paraméter".
8. d94544bae9 (válaszként erre: 5. - 8c73a5832e)
2009. júl. 17. 09:51

Szia!

A páromra is igazak ezek a jellemzők, bár a határozottság nem igazán, vagyis nem minden esetben nyilvánul meg nála! Bár, ha jobban bele gondolok, a véleményem kikéri, de úgyis a saját elhatározása mellett dönt! :)

7. d94544bae9 (válaszként erre: 4. - Heydude)
2009. júl. 17. 09:48

Csak arra, hogy milyen a jellemük!

Ugyan is az én párom bak és elég nehéz néha szót értenünk! :s

Mind ketten makacsok vagyunk, de ő aztán nagyon! :)

2009. júl. 16. 19:37
Nekem több bak jegyű ismerősöm is van. A céltudatosság nagyon jellemző rájuk. Még azokra is, akik könnyedek, bájosak és humorosak. Ahogy megismered jobban, rájössz hogy milyen kemény és következetes tud lenni.
2009. júl. 16. 16:36
Szia! Nekem a nagyfiam /19év/ bak: nagyon komoly, határozott jellem, kissé makacs is,az akaratát mindenképp keresztülviszi. Humorérzéke ,sajnos nem nagyon van.Nagyon megnézi, mire adja ki a pénzt,takarékos.Már fiatalon határozott elképzelése volt a világról, politikáról.Szerintem szigorú férj, és apa lesz...:)Viszont megbízható,nem link,nem iszik, dohányzik. Csak őt ismerem, mint Bak "férfit", de minden ember más és más, nem lehet mindenkire ráhúzni egy sablont a horoszkóp alapján....szerintem. Általános jellemzést olvashatsz a neten is./ azért van bennük sok igazság is, meg kell hagyni.../
2009. júl. 16. 12:19
Mire vagy kiváncsi konkrétan?
2009. júl. 16. 10:20
Na senkinek nincs bak pasija, ismerőse? :s
2009. júl. 16. 10:08

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata bak férfivel kapcsolatban?

2009. júl. 16. 10:07
Bak horoszkóp!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook