Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétabarát éttermi evészet fórum

Diétabarát éttermi evészet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Diétabarát éttermi evészet

4. szimre (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2007. febr. 21. 13:03

:)) Miért lennék mázlista?

- mert férfi vagyok vagy

- mert nem rakódik rám háj formájában a kaja vagy

- mindkettőért?

Húúúúúúúúúúúúúú, ez egy új szavazás! Ki is írom!

Szia, Hoxa! :DDDDD

3. Hoxa (válaszként erre: 2. - Szimre)
2007. febr. 21. 12:26
Te mázlista, te! :))))))
2007. febr. 21. 12:09

Szia, Csiperke!

Példának okáért Belőled is lehetne egyfajta fogyókúrás étek:))))): én speciel imádom a gombaételeket!!!

De a viccet félretéve: a legtöbb vendéglőben az étlapon szerepel a kaja leírása is (miből, hogyan készítik). Ha mégsem, bátran meg lehet kérdezni a pincért. Ez egyáltalán nem ciki, sőt sok esetben ők köszönik meg az érdeklődést. Sok esetben megfelelő italt is ajánlanak hozzá.

A cikked további részével egyetértek, ötleteid megnyerték a tetszésemet. Bár, őszintén szólva nem vagyok ugyan fogyókúrára rászorulva (kajálhatok annyit, amennyit csak akarok, nem ragad rám semmi, különben is férfi vagyok).

Gratulálok a cikkedhez, üdvözlettel: Imre

2007. jan. 23. 13:47
Sokszor előfordul velünk, hogy valamilyen meghívás miatt a diétánk veszélybe kerül, hiszen egy étteremben kötelező valamit rendelni. Sokszor ciki a pincért faggatni, hogy melyik ételben pontosan mik vannak, melyek azok a fantázianevek, amelyek mögött nem bújnak meg hatalmas kalória bombák.

Ugrás a teljes írásra: Diétabarát éttermi evészet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook