Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szellemcsíkos teszt? fórum

Szellemcsíkos teszt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. aug. 2. 19:24
Remélem, már kilábaltál ebből a szörnyűségből! Mikor lehet újra kezdeni az akciózással? Nálam helyzet nem sok, küldött a ciklus.hu egy emlékeztetőt, hogy ma ovulálok... Na de azóta se mensi, meg párom sincs itthon. Úgyhogy magamban elovulálgatok :)
76. Pancs82 (válaszként erre: 74. - Aandi80)
2009. júl. 30. 11:24
Szia Aandi! Huhh, tenyleg eltuntem kicsit, nem voltak egyszeruek az utobbi napok... Ma jottem vissza eloszor dolgozni, eddig otthon voltam egyedul, ami nem volt tul jo erzes. Az a furcsa, hogy nalam a verzes mar tegnap elallt, ahhoz kepest, hogy a legutobbi vetelesemnel kb egy hetig erosen, darabosan vereztem - de cserebe jot a kesforgatos 20 percenkenti fajdalom a petefeszkemben. Ezt most mar vegkepp nem tudom, mitol lehet, de most ugy erzem, akkor megyek vissza vizsgalatra, ha nagyon-nagyon muszaj. Egyebkent pedig elhataroztuk parommal, hogy most nem varunk honapokat az ujrakezdes elott. Veled mizujs?
75. triniti1020 (válaszként erre: 74. - Aandi80)
2009. júl. 30. 07:45
Nekem ilyen rendszertelen is volt, de attól elméletileg peteérés lehet! No de majd a doki ma este megmondja a frankót...
2009. júl. 29. 20:29

Pancs, jobban vagy? Hova tűntél???

Triniti, 100 napja????? Hát akkor már min. 4 csíknak kéne látszani :). Ez akkor biztos nem baba, nekem a 40. napon mondta a doki, hogy ha nem 2csíkos, akkor nincs semmi. az már gond lenne sztem ha még csak most kezdene látszani.

2009. júl. 29. 19:13

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok..

Ma én is teszteztem, mert már hétfő óta mintha le akarnának szakadni a cickók! Olyan, mintha ott lenne, de nem tom! Ahol lennie kell, ott a teszt két széle sötétebb, mintha a csíknak csak a két vége látszódna...

Mensim az már nem is téma, mert most tartok 100 napnál... Holnap irány a dr. Izgulok is!

72. Pancs82 (válaszként erre: 71. - Aandi80)
2009. júl. 27. 20:36

Koszi szepen! Hat, azt hiszem, csak igy lehet tultenni magunkat rajta. En csak azt latom magam elott, hogy hamarosan anya leszek es pont ezert nem szabad elhagynom magam. Next babynek egy szuper mamija lesz, csupa vidamsaggal es eleterovel!

S a parom is jobbat erdemel, mint egy pityergo mimoza...

Szerintem, ha a gyogyszerrel sikerul rendbetenni a ciklusodat, akkor meglatod, pikk-pakk osszejon a kis lurko! A megfelelo egeszsegugyi allapot mellett alegfontosabb szerintem a kiegyensulyozottsag es a jokedv!

2009. júl. 27. 20:13
Nagyon vigyázz magadra!!!! Hú, mindjárt elbőgöm magam! Jól teszed, hogy pozitívan gondolkodsz! hajrá next baby!!! (én majd ősszel csatlakozom az akciózók csapatához, addig legalább felkészülök rá testileg-lelkileg)
2009. júl. 27. 19:13
Engem ma bevittek a korhazba, mert olyan rosszul lettem egy ora alatt, hogy azt hittem, nem elem tul... Sajnos a mostani kis Buborek sem fog megszuletni. :( Jelenleg nagyon-nagyon verzek es faj a hatam/hasam. DE nem fogom feladni!!! Erzem, legkozelebb sikerulni fog!
69. Pancs82 (válaszként erre: 68. - Aandi80)
2009. júl. 27. 19:09
Szerintem kezzel max a meh meretet/elhelyezkedeset, illetve a petefeszkek esetleges gyulladasat tudja megallapitani. Bar nem vagyok orvos, de van nemi tapasztalatom...
2009. júl. 27. 16:32
ma én is voltam dokinál, azt mondta nem érez se babát se cisztát, felírt egy gyógyszert hogy az majd beállítja a ciklust. viszont nem ultrahangozott meg. szerintetek a 40. napon tutifix meg lehet ilyet kézzel állapítani? már nem reménykedek, csak kíváncsi vagyok.
67. Pancs82 (válaszként erre: 64. - Aandi80)
2009. júl. 27. 08:47
Koszi Aandi!
2009. júl. 27. 08:47

Sziasztok! Hat, nem tudom, van-e meg remeny... illetve az van... csak... :(((( Ma vettek vert ismet, holnap hivnak.

Esthajnalcsillag, nagyon sajnalom!!! Remelem, hogy nem amiatt. Most az a legfontosabb, hogy pihenj es foleg: ne emelj semmit. Kitartas, remelem, hogy a doktor mindent rendben talal majd!

2009. júl. 26. 11:56
Szia Pancs! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Pihenj sokat! Sajnos én is barnázgatok pár napja, holnap megyek orvoshoz!:(
2009. júl. 26. 10:56
jaj, Pancs, remélem minden rendben lesz. Szorítok!
63. Pancs82 (válaszként erre: 62. - Aandi80)
2009. júl. 25. 18:08
Sziasztok! Aandi, szerintem menj orvoshoz mindenkepp - jobb, ha kivizsgaljak, mi okozza a kesest! Nalam sajnos ugy nez ki, hogy baj van: szinte allandoan verzek minimalisan es vervetelnel kiderult, hogy a HCG szintem is baromi alacsony: 200 (az 5. hetben jarok)! :(((((((((((( Ja es nem talaljak a babot, igy azt mondtak, hogy elofordulhat, hogy mehen kivuli terhesseg. Hetfon megyek ismet vervetelre, kedden hivnak az eredmennyel. Teljesen ossze vagyok torve es nagyon felek. Nem magam miatt, hanem mert annyira szeretnem hogy rendben legyen a pici.... en meg mindig hiszek benne, hogy lehet meg ez akar egy amolyan "keson ero tipus" babacska...
2009. júl. 25. 13:53
negatív...mostmár nem tudom mit csináljak, 38. napja nem jött meg
2009. júl. 25. 10:02
Sziasztok! Tegnap megcsináltam a második tesztet is. Kicsit erősödött a vonal, de még most sem az a nagyon rikító!:( Félek, mert van 1kicsi barnázásom... aandi szerintem tesztelj! Bár nekem is már 5napja késett és úgyis csak halvány vonal van, de ez már biztos nem szellemcsík:)
2009. júl. 24. 21:20
sztem rendben lesz minden :). asszem én is tesztelek megint, mert már 37. nap és semmi mensi. vagy még várjak szerintetek?
59. 9e87ecb3d5 (válaszként erre: 55. - Pancs82)
2009. júl. 23. 20:55
Szia! Még nem mertem megcsinálni a másodikat, de rájöttem, hogy az első még sem olyan halvány. Ma nagyon megijedtem, mert görcsölgetett a hasam és volt 1kis folyásom is, de azóta szerencsére semmi. Holnap reggel lesz a 2.teszt. Drukkoljatok léccccci! Nagyon izgulok!:(
58. Pancs82 (válaszként erre: 57. - Aandi80)
2009. júl. 23. 18:18
Nagyon helyes! Nem adjuk fel! Elobb-utobb ugyis anyukak leszunk! (Ezt kozben magamnak is mondom...)
57. aandi80 (válaszként erre: 55. - Pancs82)
2009. júl. 23. 17:35
Ez a Buborék nagyon aranyos :)!!! MA reggel újabb nega egy másik fajtával, 10-es érzékenység... 36. nap... Még nem megyek dokihoz, mert összevissza van a ciklusom, a júniusi 36 napra jött meg. de a haloványnál haloványabb remény még mindig bennem él...
56. Pancs82 (válaszként erre: 46. - Aandi80)
2009. júl. 23. 11:37
Aandi, esetleg probalj ki egy masik tesztet! Nem egyforma erzekenyseguek...
2009. júl. 23. 11:26

Sziasztok Lanyok! Mi a helyzet? Aandi, csinaltal ujabb tesztet azota? Nem mesz el orvoshoz? Nekem is nagyon halvany volt az elso teszt, ne add fel!

Esthajnalcsillag, milyen lett a reggeli teszt? Remelem, mar eros a masodik csik!

Nalam sajna meg mindig van nemi verezgetes, hol erosebb, hol gyengebb, de megkertem a kis Buborekot, hogy kapaszkodjon erosen es nojon gyorsan :).

2009. júl. 22. 22:29
Szia! Az első az volt, hogy három napig rózsaszín folyásom volt, aztán hasmenés és lassan 4napja késik. Minden estére bekeményedik a hasam és ha rettentő éhes vagyok, akkor is csak keveset tudok enni, mert nagyon tele érzem magam.
53. 874eb11dfd (válaszként erre: 52. - 9e87ecb3d5)
2009. júl. 22. 21:05

szia :)

Milyen tüneteid vannak? :D

Hátha nekem is van hasonló :)

2009. júl. 22. 20:44
Mindenképp! Már alig várom a reggelt! Nagyon izgulok...
2009. júl. 22. 20:29
MAjd szólj, mi az eredmény :)
2009. júl. 22. 20:17
Nagyon reménykedek! Bízok benne, hogy reggel már egész erős csík lesz!:)
2009. júl. 22. 19:11
akkor az a reménykedés csíkja :)
2009. júl. 22. 18:35
Nekem 3-4perc után már láttam a 2.csíkot...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook