Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudna valaki olcsó, kellemes tengerpartos jó szálláshelyet ajánlani 2 főnek Makarskán? fórum

Tudna valaki olcsó, kellemes tengerpartos jó szálláshelyet ajánlani 2 főnek Makarskán? (beszélgetős fórum)


7. 5ac9665679 (válaszként erre: 6. - Ildiko84)
2009. júl. 15. 16:04

Oksa, köszi, azért még bevárom a következő 100 hozzászólást!:)


Van egy barátom, ő is Makarskára esküszik, és ő is mindig spontán megy...lehet tudtok vmit;)

2009. júl. 15. 15:47
A mi nyaralásunk egyébként már kb 3 éve volt, de az általában igaz, hogy jobban jársz, ha nem itthonról foglalsz szállást.
5. ildiko84 (válaszként erre: 3. - 5ac9665679)
2009. júl. 15. 15:46
Hát sajnos nem tudok, konkrét összeget mondani, csak arra emlékszem, hogy apukámék teljesen lázba jöttek, hogy így mennyit spóroltunk... De azért ne az én infómra alapozz:)) tényleg fogalmam sincs, hogy mennyibe került, ne haragudj!
2009. júl. 15. 15:36

Mi is voltunk kétszer Makarskán,igaz nem ott laktunk hanem Omisban.

Elég közel vannak egymáshoz,imádtam nagyon mind a két várost.Makarskában a rengeteg bazár tetszett,meg a homokos tengerpart.Mi is úgy mentünk hogy nem volt szállásunk,de ha van nálad pénz szerintem könnyen lehet találni,mi odamentünk egy hapihoz akinek zimmer frei tábla volt a kezében.Előző évben iroda által mentünk,direkt kértük hogy kétéves gyerek miatt közel legyen a part,ehhez képest annyit lépcsőztünk mint a fene.

3. 5ac9665679 (válaszként erre: 2. - Ildiko84)
2009. júl. 15. 15:30

Óóó, köszi!Az mennyit jelent egész konkrétan, h "sokkal olcsóbb"?:)


Tudnom kellene, meglepetésből szervezem magunknak:)


Írhatsz privát is, ha gondolod, ha nagyon titkos:D:D

2009. júl. 15. 15:24

Szia!

Horvátországban szerintem Makarska a legjobb hely!

Mi úgy mentünk, hogy nem foglaltunk szállást, hanem amikor megérkeztünk, volt ott egy ilyen utazási iroda féleség, oda bementem, hogy szállást keresünk. Amit ajánlottak az elég drága volt, mondtam is nekik, hogy ez nekünk nagyon sok. Erre mondták, hogy sok magánházban is van szállás, ami sokkal olcsóbb. Mutattak is párat, nagyon szépek voltak és az egyiket ki is vettük két hétre, kb. fele annyiba került így, mintha előre foglaltuk volna!

2009. júl. 15. 15:18

Ha valaki járt már ott,(vagy bárhol a magyar határhoz közel eső horvát területen) és pozitív élményekkel tért haza, ossza meg velem a tapasztalatait!


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook