Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthon, magamnak szeretném göndöríteni/hullámosítani a hajamat! Hajcsavaróval és hajhabbal menni fog? Tudsz tanácsot adni? fórum

Otthon, magamnak szeretném göndöríteni/hullámosítani a hajamat! Hajcsavaróval és hajhabbal menni fog? Tudsz tanácsot adni? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 15. 17:44
Én nedvesen bekenem Wellaflex ultra erős hajhabbal, vigyázva, hogy csak a hajra és ne a fejbőrre kerüljön. Utána feltekerem fém hajcsavaróra és átszárítom.Hajlakkot nem használok, mert attól elkezdett korpásodni a hajam.A szivacsos hajcsavaróval az volt a gondom, hogy túl göndör lett a hajam és mint egy kisbárány úgy néztem ki. Kellett egy pár nap mire kirúgott egy kicsit.
2009. júl. 15. 15:16

Szia, ha bekened a hajtincseidet sörrel és felcsavarod rendes hajcsavarókra, majd hagyod megszáradni, meglátod milyen göndör lesz, csak a hátránya, hogy nem tart csak 1-2 napot. A sör szag meg elmúlik mikor leszedted a csavarókat a hajadrol és befújtad lakkal a hajadat, azért ne idegeskedj.

Próbáld meg egy-két tincsen és meglatod, hogy milyen jól felcsavarodik. A barátnőmnek derékig érő hosszú haja van és évek óta így csavarja és nem is károsodik tőle a hajszála.


Sok sikert.

8. 673567bc24 (válaszként erre: 7. - Panka78)
2009. júl. 15. 11:10
ez meg még jobb!:-)
2009. júl. 15. 10:58

Szivacsos (kígyó hajcsavaró) könnyű feltenni, egy éjszakát benne alszol (még kényelmes is) másnapra gyönyörű lesz a hajad!!!!!!!

(nedves haj, hajhab -----széles fokú fésű)

2009. júl. 15. 10:41
en hajvasaloval szoktam
2009. júl. 15. 10:36
hajtogass alufóliából akkora csíkokat,ameddig tövig be tudod csavarni a hajad!értelemszerűen addig hajtsd még stabil lesz ahhoz,hogy tekerni tudd,és ne szakadjon el!vizes hajjal csináld,hagyd benne amíg meg nem szárad,utána kibontod,és fújsz rá lakkot!én nem szoktam nagyon fésűvel utána rámenni!:-)
4. lackó-zsanett (válaszként erre: 2. - Skate77)
2009. júl. 15. 10:33

Szia skate77!


Inkább tincsesre!

2009. júl. 15. 10:33
Alufóliás technikával,is tök jól néz ki!
2009. júl. 15. 10:29
Kócosra vagy tincsesre szeretnéd?
2009. júl. 15. 10:28
Otthon, magamnak szeretném göndöríteni/hullámosítani a hajamat! Hajcsavaróval és hajhabbal menni fog? Tudsz tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook