Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hajdúszoboszló fórum

Hajdúszoboszló (beszélgetős fórum)


6. Millácska (válaszként erre: 5. - Aludanyi)
2009. júl. 20. 09:15

Húú 7 éve? Az nem semmi. :)

Én a párommal megyek, úgy volt, hogy jön még egy páros, de nem tudtuk összeegyeztetni az időpontot, így marad az édes kettes. :)


Láttam neten képeket a tengerpartos részről, szuper lehet élőben; na meg az aquapark, nem hiszem, hogy abban csalódni fogunk.


2007-ben voltam Debrecenben a da Vinci kiállításon, ami nagyon érdekes és látványos volt, viszont a város nem nyűgözött le. Nevezetességek meglátogatására nem volt idő, viszont szerettünk volna találni egy jó kis kajáldát, de kocsmákon kívül más nem akadt az utunkba, mire meg a plázához értünk, sietni kellett a buszhoz. Sajnos csak ennyi maradt meg élménynek.

Úgy gondoltuk, hogy Debrecen helyett Hortobágyra látogatnánk el a nyaralás ideje alatt.


Még egyszer köszönöm a sok ötletet, ígérem, írok majd beszámolót augusztusban. :)

Ti mettől meddig lesztek ott?


Ui.: Azt hiszem, megtaláltalak iwiwen. :):)


Puszi

2009. júl. 16. 15:01

Szia Millácska!


Én is Gyöngyös mellett lakom :DDDD


Igen, én is Szoboszlón nyaralok hatod magammal, remélem jól fog sikerülni! Mi már 7 éve oda járunk és nekem 7 év után is újdonságértékű a város! Hatalmas élet van éjszaka, sok a fiatal, lehet ismerkedni! Tavaly én 3 román fiatallal ismerkedtem meg (unokatesók és az egyik barátnője). egyikünk se beszélte a másik nyelveit, ezért kézzel-lábbal angolul gagyarásztunk. Nagyon vicces volt, főleg hogy már volt bennünk jó kis borocska bőven! :))))


Kikkel mész Szoboszlóra?


Az aquaparkot ne hagyd ki!!! A tengerpartot se! a csónakázó tó környékén van egy csárda... isteni a haltáluk, és jó éttermek vannak a városban is!


A piac... jajj keveset járunk arrafelé, de ha jól emlékszem, akkor a a sétáló utcán kell elindulni, végig a szálloda soron kifelé a városból és egyszercsak el kell kanyarodni jobbra... Ez nem tuti! Majd kérdezzétek meg az üdültetőtöket, ha odaértek... Ja és nem is minden nap van piac, talán a szombati nap az, amikor lehet ott shoppingolni. :) De tény és való, hogy régen is, most is, nagyon jó cuccok voltak a piacon! Vettem onnan egy sminkes dobozt 6 éve... Még mot is használom, és nagyon szép és tartós színek vannak benne. A ruhák is szpek és tartósak! :)


Személy szerint nekem Debrecen nem jött be... rémesen koszosnak és rendetlennek találtam! egyedül a pláza vígasztalt csak meg, ott tudtam kicsit legeltetni a szemem ezen-azon!


Szóval inkább Szoboszlóra voksolok! Szép kis városka! Valaha volt mozi is, de már nem tudom működik-e... Tavaly elég nagy volt arrafelé a pusztulat... De van jó sok kis kocsma pub és finomak a koktélok! szóval unatkozni nem fogtok az is tuti!

;)


Hát nagyon sajnálom, hogy nem tudunk összetalálkozni, de itthon még összefuthatunk! ;)


Ha bármi érdekel, csak írj!


Puszi :))

4. Millácska (válaszként erre: 2. - Aludanyi)
2009. júl. 15. 20:55

Hello Tandy!


Gyöngyös mellett lakom. :) Te merre?


Megnéztem a képeidet, sajnos nem volt ismerős az arcod, de ami késik.. :)


Ezek szerint Te is ott fogsz nyaralni?

Az aquapark tuti befutó lesz, már most érzem.

A szauna tippet köszönöm, még csak infrát próbáltam, de az nagyon tetszett, bár még csak 45 fokosban voltam.


A piacot hogyan találhatom meg? Beírtam a keresőbe és azt dobta ki, hogy Bethlen utca 2. Ez lenne az?

Egyébként nem márkás üzletekre gondoltam, hanem piac, turi vagy nagyon olcsó ruhaüzlet, szóval ezt is eltaláltad. :)


Üdv:

Millácska

2009. júl. 15. 17:51

Szia!

Ha nem csak a strand miatt mentek, hanem kicsi kultúrára is vágytok, szerintem megér egy napot Debrecen is! Rengeteg a látnivaló, van egy csomó bolt is. Ha pl. vonattal ruccantok át, asszem 20perc az út. Az állomásról a Nagytemplomig felsétálni nagyon szép. Főleg a sétálóutca... És ne mis hosszú, kb. fél óra kényelmesen. Aztán a Nagytemplomtól egy köpésre ott van a Déry Múzeum, benne Munkácsy 3 híres festményével. Még egy köpés, és ott a Kölcsey Műv.Központ, abban is vannak kiállítások, méghozzá világszínvonalúak...

Onnan még 1 köpés, és Plaza, csak hogy levezetésnek soppingolhass... :D Ott van légkondi is... :D:D:D Na persze a múzeumokban is van. ;)

Ha viszont nem akartok sétálni a Nagytemplomig, felszállhattok a villamosra is. Ha jól emlékszem, az a 4. megálló... Ja, gyalogosan is a villamos vonalát kell követni.

2009. júl. 15. 15:10

szia !

:)


Kérésedre írok:)


Az aquapark kihagyhatatlan, mindenkép térjetek be! A strand ragyogó tiszta, soha semmi bajom nem volt utána, pedig én aztán elég érzékeny vagyok :(

A hullám medence nagyon ocsmányan zsúfolt, de a tengerpart is hullámzik időnként, érdemesebb oda letelepedni! a szaunát a gyógyfürdőben ne hagyjátok ki! 90 fokos kabin, 19 fokos merülő... Kishíján orgazmus értékű élmény! :DDDD

Konkrét ruhaüzletet most nem tudok, de van egy piac, ott tök jó cuccok vannak és olcsón, továbbá tele van a fürdő bejárati tere és a sétáló utca bazárokkal... Ott is lehet válogatni :P


Úgy sajnálom, pont elkerüljük egymást, pedig szívesen összejöttem volna Veled bulizgatni egy kicsit!


Hevesen belül merre laksz? Csak mert én is ott lakom! ;)


Üdv!


Tandy

2009. júl. 15. 09:45
Augusztus 12-től Hajdúszoboszlón fogunk nyaralni. Arra lennék kíváncsi, hogy mit érdemes megnézni, meglátogatni, vannak-e kihagyhatatlan olcsóbb üzletek (imádom a ruhákat) amibe érdemes betérni, üdülési csekket elfogadó vendéglátóhelyek stb. Tervben van az aquapark, városnézés és persze a strand. Várok sok jó ötletet és bármilyen hozzászólást! :) Millácska

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook