Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használta már valaki az ovulációs tesztet jóstesztnek? Mik a tapasztalatok? fórum

Használta már valaki az ovulációs tesztet jóstesztnek? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
96. Krisztina.s (válaszként erre: 95. - Alexandra.f)
2023. okt. 12. 12:23
Több helyen olvastam róla én is sikert :) írd meg majd mi lett a teszt eredménye :)
95. alexandra.f (válaszként erre: 94. - Krisztina.s)
2023. okt. 12. 12:13
Igen pont ezért 50-50 😁 gyakorlatilag mindegy lett volna ha nem is csinálok semmit, csak azért csináltam mert már egyszer bejött 😃 32 éves létemre lehetne több eszem 😁 szerintem tesztet csak hétvégén, bár ez biztos késik mert mondom elég rövidek a ciklusaim, 23-26 nap közöttiek isten tudja miért
94. Krisztina.s (válaszként erre: 93. - Alexandra.f)
2023. okt. 12. 12:07
Sikerült megnyitni :) hcg tesztet mikor fogsz csinálni? :) egyébként ha 50-50 szerintem bármi megtörténhet még :)
93. alexandra.f (válaszként erre: 91. - Krisztina.s)
2023. okt. 12. 11:46

Remélem sikerül megnyitnod.

Elvileg erősödnie kellene de én ebből nem megyek most ki, a lanyomnal ennél erősebb volt :)


A terhes vitamin jó már előtte is, bár én sokat hoztam tőle, éppen rám fért annak idején mert 59 kilóval kezdtem a terhességet

92. alexandra.f (válaszként erre: 91. - Krisztina.s)
2023. okt. 12. 11:45
91. Krisztina.s (válaszként erre: 90. - Alexandra.f)
2023. okt. 12. 11:11
Szia! A képhost.net oldalon be tudod illeszteni rámész hogy feltöltés és azthiszem a legalsó link a kép feltöltött linkje :) azért próbáld ki új internet ablakba bemásolva :) nekem szinte semmi érzésem nincs ma, kezdek már lenyugodni szerintem ahogy telnek a napok alább megy a nagy izgalom :) ritkán gondolok ma rá. A hőm emelkedett a tegnapihoz képest remélem így is marad. Illetve tegnap elkezdtem szedni a Dr czeizel várandós vitamint terhesség megelőző, hátha segít valamit ártani biztos nem fog :-) drukkolok hogy ne jöjjön meg és két csíkos legyél
90. alexandra.f (válaszként erre: 89. - Krisztina.s)
2023. okt. 12. 10:34

Szia nekem még mindig semmi, menzisz görcsök inkább. Ma reggel ismét ovu teszt jòstesztkènt picit talán halványabb mint a tegnapi. Megmutatnám, de nem tudom hogy kell képet feltölteni, vagyis hogy mutassam meg :)

Veled mi újság?

89. Krisztina.s (válaszként erre: 88. - Alexandra.f)
2023. okt. 11. 21:08
Én is vendéglátós vagyok :) nekünk ez az első olyan probálkozós hónap hogy figyeltem az ovulációt :) valahogy eddig spontán nem sikerült az időzítés ahogy a nagy könyvben is írni szokták hogy jön ha nem vagy rá felkészülve :) mindenképp aktiv maradok irj majd te is hogy mi újság! Megy a drukk hogy a kislányodnak legyen egy kistestvére :))
88. alexandra.f (válaszként erre: 87. - Krisztina.s)
2023. okt. 11. 21:04

Szerintem izgalom van második harmadik gyereknél is :) azért én nagyon szorítok neked!

Tudom milyen mikor az ember nagyon vágyik már rá :) mi két évig próbálkoztunk,aztán ahogy eljöttem arról a munkahelyről ahol hat napot dolgoztam napi 10 órában (vendéglátás) rá két hónapra terhes is lettem

Azért kíváncsi vagyok mi lesz veled írd majd meg mindenképp!

87. Krisztina.s (válaszként erre: 86. - Alexandra.f)
2023. okt. 11. 20:22
Igen első lenne még talán az izgalmak miatt figyelek a testem minden egyes rezdülésére, remélem neked pedig hamarosan beköszönt egy jó erős pozitív teszt nekem meg marad az izgalom még egy darabig :)
86. alexandra.f (válaszként erre: 85. - Krisztina.s)
2023. okt. 11. 20:18

Értelek, hát szokták mondani az is jó ha nincs tünet de az is ha van, nekem a lányommal semmi nem volt csak a 6. Héttől :)



Első babo lenne?


Nekem ma kellene, vagyis nem kellene megjönnie, 26 naposak a ciklusaim, viszonylag rövid. Két napja csináltam HCG még negatív volt

85. Krisztina.s (válaszként erre: 84. - Alexandra.f)
2023. okt. 11. 20:01
Ezt a 17.napot ez az app írta be hőgörbe alapján na meg csináltam az lh teszteket és előtte nap este meg másnap délelőtt volt erős a masodik csík :) nekem sincsen semmi tünet kicsit a hasam alján van olyan érzés hogy ha leülök olyan mintha nyomna vagy szurna valami, ezt nem tulajdonítom szerintem semminek mert még korai lenne, a melleimen én sem erzek semmit :) hány napod van hátra a nemvártig?
84. alexandra.f (válaszként erre: 83. - Krisztina.s)
2023. okt. 11. 19:11

Hát igen így nem könnyű tudni azt sem, mikor kellene hogy tesztelj, de ha tudod mikor volt pontosan ovu, onnan ha a 14 napot számolja az alkalmazás, akkor 31 napos a ciklus valószínűleg😊


Nekem már van egy 4 éves lányom, nem tervezett kisteso lenne, de örülnénk neki nagyon. Így most bennem is van egy kis félsz, 5 éve először újra 😁 még mindig semmi, kicsit érzem a hasam, de annyi.

A fura nálam ebben a hónapban, hogy mindig fájnak a mellem rettenetes mielőtt megjön, de most semmi, olyan cseppek hogy alig lehet észrevenni 😃😁

83. Krisztina.s (válaszként erre: 82. - Alexandra.f)
2023. okt. 11. 17:00
Hát ez most jó kérdés mert igazából 28 naposak a ciklusaim és a fertility friend szerint 22 körül kell nem meg jönnie plusz mínusz egy két nap szerintem, mivel 17. Napon volt az ovu de hát így 32 napra írja a ciklust :) az előző ciklusom is 31 napos volt furcsa volt mert 28 szokott lenni úgyhogy fogalmam sincs a mai napom a 21. Ciklusnap :) veled mi újság? :)
82. alexandra.f (válaszként erre: 81. - Krisztina.s)
2023. okt. 11. 16:31
Mikorra nem várod?
81. Krisztina.s (válaszként erre: 79. - Alexandra.f)
2023. okt. 11. 12:32
Igen :-) ez az első hónapom hogy használtam LH teszteket illetve nézem a hőmérsékletet :-)
80. alexandra.f (válaszként erre: 79. - Alexandra.f)
2023. okt. 11. 12:30
HCG bocsi 😃
79. alexandra.f (válaszként erre: 78. - Krisztina.s)
2023. okt. 11. 12:20

Igen igen én azt mondanám hogy 50-50%, magyarul semmi nem biztos csak a HVG teszt😁

De azért bízunk benne, majd kiderül. Ti is babát szeretnètek gondolom

2023. okt. 11. 12:04
Szia! Még nem próbáltam, de mindenhol mást olvasni róla. Kicsit félnék megpróbálni :-) van aki szerint egyáltalán nem igaz, a te eseted viszont örömmel olvastam!
2023. okt. 11. 09:20

Sziasztok nem tudom mennyire nézi még valaki ezt a fórumot. Nálam aktuális a jòstesztelès 😁 és ezt csak azért írom így mert már egy kislányom, 4 éves, vele végigjàtszottam ezt a jòsteszt dolgot. Nálam bevált. 6 napon keresztül csináltam, és szuper erős volt a csík majd menzesz előtt 2 nappal pozit teszteltem.na már most éppen tudatosan nem tervezünk babát, de ha összejönne a tesó, jó lenne. Jòsteszt három napja csinálom, én erősebbnek látom minden nappal, ma nem kellene megjönnie.


A fura még a szurkálàs az alhasban illetve minden menzesz előtt már egy jó másfél héttel fáj a mellem, de most semmi.


Örülnék ha írna még valaki :)


Szép napot nektek

2019. aug. 10. 10:22
Sziasztok, DPO után 10 nappal. 4 napja LH tesztek mind két csíkosak. Nagyjából erősebbnek látom, vagy egyformának nem tudom eldönteni. MA reggeli HCG negatív. Vizes folyásom van pár napja. Semmi tünet amúgy.Kistesó projekt van, 7éves meellé szeretnénk babát.1 éve próbálkozunk. Ovu napját sikerült elkapnunk.Reménykedek.
2016. nov. 23. 19:58
Sziasztok. Rendeltem 45 db extra érzékeny ovulácios tesztet es 5 db terhessegi tesztet. De hála Istennek, mire tegnap megérkezett a csomi, reggel pozitiv lett a tesztem. Szoval, szivesen átadnám, ajánlott postával 4000 ft-ért vettem. Érdekel vkit?
2016. nov. 14. 19:50

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni lehet pozitív a jósteszt a mensi előtt is pár nappal? Vagy esetleg előfordulhat terhesség?

73. Damáz
2016. nov. 9. 10:49

Sziasztok!

Nekem az a problémám,csináltam LH tesztet pozitív,de a testhőm magas.

Mitől lehet ez?

72. spann
2015. nov. 15. 14:01

De jó, hogy vannak most ezek a tesztek. Lehet mivel foglalkozni a fórumon.

Az én időmben nem volt teszt, még ultrahang se. Igaz, internet se volt.

71. aniju
2015. nov. 15. 13:09
Nekem bejött, de egészen véletlenül. Az LH teszt nem erre van kitalálva. :)
2015. nov. 15. 12:53

[link]


ha beírod a keresőbe itt, hogy "jósteszt", több fórumot kiad, amik erről szólnak, pl. amit linkeltem


megbízhatatlan eredményt ad

2015. nov. 15. 12:50
Ovulációs teszt mint "jósló terhességi teszt" valakinek már bevált?
68. macskossz (válaszként erre: 62. - Kendra90)
2015. okt. 14. 14:14
Nekem 2 nappal hamarabb kimutatta, mint a terhességi teszt. És szépen látszódott hogy napról napra erősebb.
67. D.11
2015. okt. 14. 13:56

Én vettem, hogy egyáltalán ugy mensizek, hogy van pé-m... Mivel PCOS vagyok irták, hogy 40-es erősségű kell, vettem is + normált is azért. Bevásároltam és minden nap teszteltem mensi utántól, hát sosem volt pozitív, nekem nem jött be. Erősebb volt a csík 2 napig, de az még nem pozitív. De végülis mindegy, mert össze jött valahogy akkor a baba, szóval.... :D


De nekem nem segített, nem vált be :(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook