Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy kell/lehet egy kezdőnek megtanulni görkorizni? Tanácsokat, praktikákat kérek. fórum

Hogy kell/lehet egy kezdőnek megtanulni görkorizni? Tanácsokat, praktikákat kérek. (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 15. 18:11

tele a net oktato videokkal. de persze mas latni mint valoban csinalni.

mindenkepp hasznaljatok vedofelszerelest. csuklovedot, terdvedot es sisakot. de sztem a gorkori annyira bizonytalan dolog hogyha valakinek nincs ra eleg ideje es lehetosege gyakorolni akkor nagyon nehez lesz. na nem menni hanem megallni. az az egeszeben a szivas, van aki a fekre eskuszik van aki a keresztbe csusztaott hatso labra, de egyik sem egyszeru rutinbol. en estem nagyon nagyokat 2 honap gyakorlas utan, igy inkabb feladtam. de mindenkepp legyen vedofelszerelesetek.

2009. júl. 15. 12:54
Én magam tanultam meg. Eleinte csak a fal mellett mentem kapaszkodva, utána elengedtem. Én a fékezővel fékezek, még nem estem emiattt:)
2009. júl. 15. 00:23
ami a görgkori hátulján fék azt ne használd mert én azzal mindig elestem.. :) inkább oldalasan tedd ki a lábad. de csak az egyiket.
2009. júl. 14. 23:55

Csak vedd fel és gurulgass. Legyen tereptárgy, amibe belekapaszkodhatsz.

Nem árt valaki, aki megmutatja a fékezés csínját-bínját.

2009. júl. 14. 23:54
Elindulni nem nehéz. Megállni inkább.
2009. júl. 14. 23:42
Hogy kell/lehet egy kezdőnek megtanulni görkorizni? Tanácsokat, praktikákat kérek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook