Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy ismerősöm többet szeretne mint barátság....vajon még mindig igy gondolja? fórum

Egy ismerősöm többet szeretne mint barátság....vajon még mindig igy gondolja? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 17. 12:00
Ez a pasi gaz! Egyreszt kihasznalta a szitut, hogy ki voltal borulva, masreszt meg nem egy komoly szemelyiseg. Megbeszeltetek, hogy viszel neki ajandekot??? Ne haragudj, de ez az ember egy pillanat figyelmedet nem erdemli meg.
9. 673567bc24 (válaszként erre: 1. - Vviivviieenn)
2009. júl. 15. 06:59

háát,nem volt ez olyan nagy szerelem akkor! :-)

Hamar felejtesz...jó neked! :-)

2009. júl. 15. 06:40

Elég korán nem tudom hányadik találkozásuk alkalmából, a lányom kapott ajándékot a fiútól. Azóta már 3 év is eltelt és együtt laknak, vőlegénye a srác. Az első ajándék után vett a lányom is neki valamit, az alkalmat nem tudom mire..

Azért az ajándékkal várnék! Viszont szerintem valami más van a dologban, ha depis. Nem biztos hogy egy másik lány, és nem tudja melyiket válassza... Ha régről ismered, és az a csók nélkül is kedves személy számodra, várj, lehet hogy valami más baj van..

7. 00346cf747 (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2009. júl. 14. 22:18
Ezzel kapcsolatban van pár keserű tapasztalatom, teljesen helytálló a vélemény.
6. genlips (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2009. júl. 14. 19:24
az ajándékos dolog nagyon stimmel! ez főleg a kapcsolat elején rendelkezik jó jelzésértékkel
5. Zaya86 (válaszként erre: 4. - Vviivviieenn)
2009. júl. 14. 19:22

Hű, hát akkor nem tudom mi lehet a gond, ha elvileg Ő kezdeményezett, akkor ez tényleg érdekes.

Szerintem valahogy mindenképpen beszélj Vele (ha ez már tényleg Neked is fontos) és kérdezd meg, hogy mit is akar pontosan és ha nem tud megfelelő választ adni, akkor szerintem inkább hagyd.

Ugye nincs szükséged tipikusan egy olyan pasira aki azt mondja, nem tudja mit akar. Az ilyenek csak húzzák az embert.

2009. júl. 14. 19:17
Nem, nem voltunk együtt. Csak csók volt. Semmi több.
2009. júl. 14. 19:16

Hááát, végülis az nem derült ki a leírtakból, hogy voltatok-e együtt, de ha igen, akkor nem lehetséges, hogy neki ez volt csak a cél?

Mert az azért tényleg furcsa, hogy eddig hajtott-keresett, most meg nem is foglalkozik Veled?

2009. júl. 14. 19:15

Talán várd ki, hogy Ő mit lép:)

Ha Te tolakszol az életébe, esetleg kellemetlen meglepetésben vagy visszautasításban lehet részed.

Különben is egy férfi 5x vegyen ajándékot egy nőnek míg az egyszer megteszi!

Szerintem el vannak kapatva a mai férfiak!

2009. júl. 14. 19:06

Szakítottunk a szerelmemmel, én nagyon ki voltam borulva és egy ismerősöm meg azt mondta h találkozzunk. A találkozó után a számra szeretett volna adni puszit,-amit én nem engedtem azért mert "csak barátok vagyunk" Msn-en viszont azt mondta, hogy ő többet szeretne mint barátság. ... Azóta kb 4x találkoztunk és megengedtem h megcsókoljon. Elhívott magához is ... 2x voltam nála. Egy délután megkeresett msnen és elmesélte, hogy depis hangulatban van stb... Kérdeztem tőle, hogy szeretne-e talizni és mondta h igen. (látszólag jól érezte magát) Amikor elköszönt visszafütyült hogy nézzek rá és a szívénél mutatott valamit (nem láttam pontosan mert messze volt). Másnap nem keresett msn-en. Én kerestem őt. kb.2 percenként válaszolgatott. (mindig válaszol amint irok...és még egy percet sem szokott várni). Tegnap egyikünk sem kereste a másikat. Ma irtam neki egy üzenetet a telefonjára. Nem válaszolt. Msn-re sem jött fel. Nemsokára meg a névnapja lesz...és megbeszéltük (régebben) hogy viszek neki ajándékot.


Most nem tudom, hogy hányadán állok vele. Vigyek-e neki ajándékot vagy sem. Haragszik-e rám vagy sem....egyáltalán miért nem válaszol az üzenetemre. Mit tegyek? (én is többet szeretnék mint barátság...MÁR)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook