Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meghalt egy barátom! fórum

Meghalt egy barátom! (beszélgetős fórum)


1 2 3
90. kissbea75 (válaszként erre: 89. - N-drew)
2014. jan. 7. 14:03
Ez így van. EZ NEM A REKLÁM HELYE!!!!!!
89. N-drew (válaszként erre: 88. - Aktuc)
2013. febr. 5. 08:03
Látom, téged is beszerveztek, de ezt talán mégsem itt kellene.
88. Aktuc
2012. dec. 2. 21:25

Ha ismeretek közúti balesetben károsultakat, akik 8 napon túli sérülést szenvedtek, vagy akiknek a közvetlen hozzátartozója esetleg elhunyt közúti balesetben, szóljatok nekik, hogy a nem vagyoni kártérítést is megkaphassák, amiért nekik NEM KELL FIZETNI semmit sem! Nem kell sehova elmenniük, nem kell senkinek telefonálgatniuk, nem kell senkinek magyarázkodniuk, mert ez ALAPBÓL JÁR csak a biztosítók ezt elfelejtik megemlíteni! Az sem számít, ha valamennyit fizetett a biztosító, mert biztos, hogy nem annyit fizetett amennyi járt volna! Sok balesetes van, napi szinten halnak meg emberek közúti balesetben! Ügyvédet sem kell fogadni és megfizetni! Nincs veszteni való, nincs fizetni való! NE HAGYJUK, HOGY A BIZTOSÍTÓK ELTEGYÉK AMI A KÁROSULTAKAT MEGILLETI!!!!!

Írjatok!

87. dfa7a7230a (válaszként erre: 84. - Anonimus90)
2010. ápr. 28. 15:49
Szia anonimus90! :( Köszönöm. Fogadd őszinte részvétem! Nekem is 3 hónapja halt meg a barátnőm.... Mi is 2 évig voltunk együtt és hosszútávra terveztünk... Nekem Ő a második lány volt az életemben, de Ő volt az, akit igazán szerettem és a tűzbe tettem volna érte a kezem... Elhiszem, hogy fáj:'-(.... Sajnos még fog is.... Én 18 éves vagyok. Igen, túl kell lépni egyszer, csak most még lehetetlennek tűnik..... Nekem is a szüleim segítenek és a barátaim, a fájdalom elviselésében. Az öngyilkosság az én fejemben is megfordult (rögtön akkor, amikor közölték a hírt), aztán amikor lehiggadtam valamennyire, akkor gondoltam bele, hogy nem okozhatok fájdalmat a szeretteimnek..... Csak ez tart vissza a mai napig is és az, hogy vallásos vagyok és tudom, hogy az öngyilkosság bűn! Én is eltettem mindent, amit Tőle kaptam. Nálam felejtett egy felsőjét és amikor közölték a hírt, azt szorongatva zokogtam.... Azt a felsőt meg is tartottam. Ne hibáztasd magad, nem tehetsz róla!
86. dfa7a7230a (válaszként erre: 85. - Écsanya)
2010. ápr. 28. 15:35
Szia écsanya! Köszönöm szépen! Te is fogadd őszinte részvétem!
85. écsanya (válaszként erre: 83. - Dfa7a7230a)
2010. ápr. 27. 08:14
Fogadd mély, őszinte együttérzésemet, sajnos tudom mit érzel, borzalmas.....
2010. ápr. 26. 23:05
gyuszi1150! Nagyon sajnálom ami veled is megtörtént. Lassan 3 hónapja halt meg a barátom, ivott és öngyilkos lett, 2 és fél évet voltunk eggyütt és ő volt az első szerelmem, még a mai napig fáj ez az egész, rettentően hiányzik, hogy nem lehet velem. Mégcsak 20 vagyok, tehát muszály valahogy túltennem magamat ezen... Mivel 1 pár ember mellettem volt a nehéz időszakban egy kicsit segítettek a fájdalmamon, különben képes lettem volna bármilyen hülyeséget csinálni...Ezt soha nemfogom elfelejteni, mert rengeteg mindent terveztünk,sok kis apróság van ami rá emlékeztet, elis jegyzett, úgyvolt, hogy összeköltözünk...tényleg nagyon szerettem, sőt még sokszor úgyérzem hogy szeretem, ha ennek van értelme, és olyan érzés mintha nem is ment volna el, hanem olyan mintha otthon lenne, vagy dolgozna...Sokszor érzem magamat hibásnak, hogy tehettem volna ellene valamit...
2010. ápr. 26. 16:41
Sziasztok. Nekem 3 hónapja halt meg a barátnőm, autóbalesetben.... A barátnőjével mentek, kipróbálni az autót, amit kapott. Sajnos egy szabálytalankodó autós miatt történt a baleset. A barátnőm szörnyet halt:'-(, a barátnője pedig sokáig kómában volt, majd Ő is elment:'-(.... Mikor megtudtam, hogy meghalt, olyan sírógörcsöt kaptam, amilyet még soha azelőtt.... Amikor a barátnője meghalt, akkor is sírtam. Egyszerűen nem bírom elfogadni, ami történt... 2 évig voltunk együtt, imádtuk egymást! Még csak el sem búcsúzhattam Tőle:''-((( Azóta mindenkinek a lelkére kötöm, hogy búcsúzzon el a családtagjaitól még akkor is, ha csak a kisboltba megy, mert bármi történhet.... A temetésen is sírógörcsöt kaptam és azóta is sokszor rámjön... A családom és a barátaim támogatnak, tényleg nagyon együttéreznek. Nélkülük lehet, hogy már butaságot tettem volna.... Jól esik kiírni magamból, ezért jöttem. Mindenki fogadja részvétem a szerettei elvesztéséért!
2008. jún. 13. 16:51
Nekem is állatkám halt meg, a kutyám, aki 16 éves volt és én 16 évesen kaptam, tehát az addigi életem felét vele töltöttem és még se barátom se olyan közeli családtagom nem halt meg, akik olyan mélyen lennének a szívemben, mint ez a kutya-barát. Ürességet, mint az ő halálakor még életemben nem éreztem és tudom, ez az ízelítő, ha majd az igazán hozzám közelálló családtagok egyike távozik közülünk.
2008. jún. 13. 16:13
Sziasztok!Nekem 2002-ben halt meg a legjobb barátom. 19 éves volt, szívinfarktus vitte el. Pedig katona is volt nem ivott nem dohányzott egy tök nyugodt ember volt. És nem tudták mitől kapott szívinfarktust! Olyan hirtelen történt előző este még hazakísért, másnap reggel meg felhívtak hogy meghalt. hát elég szörnyű volt sokáig nem lehet az ilyet kiheverni! Még így 6 év után is hihetetlen, hogy nincs többé.
80. kisvirág42 (válaszként erre: 78. - Tóthné ildi)
2008. jún. 12. 21:59
Sajnálom, és részvétem. Nehéz lezs nélküle nagyon sokáig, főleg ha sok kedves emlékeitek vannak mindig mindenről eszedbe jut, lehet, hogy még látni is véled egy egy hasonló kinézetű ember láttán és olyan kor még fájdalmasabb.
79. 852308703c (válaszként erre: 61. - Évi75)
2008. jún. 12. 21:56
nekem is a cicam halt meg....most lehet egyesek felhaborodva olvassak --Meghalt egy barátom!--- hogy ehhez a forumhoz mi koze de sok...mert sok baratomnem lassa ha szomoru vagyok..a cica EREZTE HA SZOMI Voltam es olyankor mindig oda jott s ramfekudt ...o ertett engem..szornyen fajt az elvesztese...bele sem akarok gondolni milyen lenne egy szemely elvesztese...a cica halalat is alig eletem tul...eletembe annyit nem sirtam mint akkor egy jo ideig...
2008. máj. 16. 20:44
Nekem is most halt meg egy nagyon kedves barátnőm, az elmúlt hétvégén, nagyon ledőbbentem és egyszerűen fel sem tudom fogni, csak 46 éves volt...és semmi előjele nem volt igazán...egy belevaló nagyon kis vidám csaj volt...el sem hiszem...jövőhéten lesz a temetése...és csak ennyi az élet...de drága barátnőm mindig itt lesz a szívemben...
2008. máj. 15. 15:22
Május negyedikén tragikus közlekedési balesetben elhunyt Trethon Judit. Igazi jó barát, fantasztikus ember volt. Nagyon fáj az elvesztése. Szinte fel sem tudom fogni még...
2008. máj. 15. 15:13
BORZASZTÓ! RÉSZVÉTEM!
75. o.andi
2008. ápr. 7. 22:51

Jujj szörnyü lehet...nem is gondolok ilyenre!!

:-(

2008. ápr. 7. 22:12
Nekem tavaly egy iskolatársam halt meg vonatbalesetben...17 éves volt. Most lesz az évforduló ápr. 16.-án...:-( Az egész iskola gyászba borult...Kb. egy hétig borzalmas hangulat volt...Majd kezdtük elfogadni...Nem tudunk mást tenni...:-((
2008. ápr. 7. 21:54
Nekem egy osztálytársam halt meg,húsvét volt,és itatták a fiút,ahol locsolkodni volt.Sajnos elfogadta,kb.13-14 éves volt akkor.hazafelé beleesett a vízelvezető árokba,és ott találták meg megfulladva.Ez 1967 környékén történt,és még mindíg sokszor eszembe jut,nekem barátom volt,ezért vagyok nagyon az alkohol ellen,gyereknek egy kortyot se !!
72. 6357a3c762 (válaszként erre: 69. - Cb3a40e288)
2007. dec. 27. 22:11

Én utálom az ilyen haverokat, hogy lehet valakit otthagyni ? Én tavasszal jártam hasonlóan, egy lány ült a lépcsőn és rosszul volt sokat ivott, elkísértem a buszmegállóba és ott beszélgettünk.

Jöttek a drága haverjai és szépen otthagyták velem.Nem voltam bunkó a deák tértől majdnem vecsésig buszoztam vele és hazakísértem.Nekem kellett volna ott lennem azzal a fiúval nem történt volna ez meg.

Egy barátom nekem is hasonlóan halt meg 95ben.

Bulizni voltak és ő sokat ivott a csapat végén battyogott, akik elöl voltak azok veszekedésbe keveredtek egy másik csoporttal és el is szaladtak. A dolognak az lett a vége hogy a zolit otthagyták és agyonverték.

2007. dec. 3. 08:21
?????
2007. nov. 30. 09:33
Sajnálom!
2007. nov. 29. 12:30
Nekem még 1993.márciusában halt meg egy barátom(szerelmem,bár ő ezt nem tudta)19-évesen.Elütötte egy vonat.Haverokkal ittak,talán többet is a kelleténél,hazafelé leült egy töltésnél a többiek otthagyták.....a vonat meg jött.....az édesanyja csak a karkötőjét látta viszont a fiából....a mai napig nem tudom feldolgozni a halálát,és azokat a haverokat meggyűlöltem egy életre.Őnekik már családjuk van,boldogan mosolyognak....és Ő?
2007. nov. 29. 09:44
Öszinte részvétem!
2007. nov. 29. 09:24
Őszinte részvétem szeretném kinyilvánítani!Sajnos az ilyen dolgok felett én sem tudok napirendre térni!Nekem az első szerelmem lett baleset áldozata!Sok év telt el,de még mindíg nem fogom fel vagy fogadom el.......nem könnyű,s igazából nem is akarom elhinni!Hiszen még mindíg él!A szívembe,az emlékeimben.............nehéz erről beszélni,de azt hiszem mindíg érzem itt vannak és segtenek a kedves szeretteink........
2007. okt. 25. 12:35
Sziasztok! Nekem a nagybácsim halt meg 3 évvel ezelőtt dec. 29-én. 31-én volt a temetés. Gégerák vitte el. Sokáig nem tudtuk, hogy beteg, csak szeptember végén derült ki, hogy komoly a baj. Volt 3 hónapunk, hogy "hozzászokjunk a gondolathoz". Az a pár hónap alatt tartottam magam, talán színészkedtem a nagybácsim előtt hogy erős vagyok... (azt hiszem, az egész család azt csinálta). Amikor meghalt, azt mondtam magamnak, ha lehet "jókor" meghalni, hát ez a dec. 29. az egyik legjobb nap. Legalábbis a családtagok számára, mert jön az új év, mély levegőt kell venni, és folytatni az életet... Jan. 15-én összeomlottam. Nem tudtam tovább elviselni a helyzetet. Sokáig tartott mire elfogadtam a történteket. A nagybácsim 47 évet élt.
2007. okt. 24. 21:00
Őszinte részvétem!! :(
2007. szept. 6. 19:45
én sem mondom soha azt, hogy a kutyám, a cicám megdöglött. Egyszerűen nem tudom kimondani. Számomra ők meghaltak.
63. 236fe2f68e (válaszként erre: 61. - Évi75)
2007. szept. 6. 18:04
Teljesen egyet értek! Én se tudnám soha azt mondani hogy a cicám megdöglött, és nagyon haragszom azokra akik ilyet mondanak hogy megdöglött,elpusztult,vagy elpatkolt...és lehülyéz mert én azt mondom hogy a ccám meghat. Igenis ö meghalt és nem megdöglött. Akit szeretünk az meghal és nem megdöglik...
2007. szept. 4. 21:46
Nekem sajnos meghalt a nagypapám 7o, apukám 45, a másik nagypapám 85, sógorom 39, keresztapám 6o, nővérem 5l éves volt. Felváltva egyszer idősebb, egyszer fiatalabb, már nagyon félek. Borzasztó ez a halál, a mai napig nem tudtam túl tenni magamat.:(((
61. évi75 (válaszként erre: 44. - 236fe2f68e)
2007. szept. 4. 21:11
én is átérzem a fájdalmad. nekem volt egy gyönyörü ezüstszürke perzsa cicám.imádtam.de vese elégtelenség lépett fel nála és megbetegedett.vittem dokihoz, szabadságot vettem ki a munkahelyemen, hogy otthon ápolni tudjam.3 nap mulva meghalt.(nekem nem jön a számra a megdöglik szó, ha róla beszélek).én is nagyon megsirattam.nagyon rossz volt!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook