Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekem lábkörme fórum

Gyermekem lábkörme (beszélgetős fórum)


2010. júl. 11. 09:09
Próbáltad már reszelővel???Én így szoktam:-DD szereti:-)
2009. júl. 14. 14:02

Sziasztok! Köszönöm a sok jó tanácsot, végül is ma a délutáni alvásnál sikerült levágnom!!! :)

Szép délutánt Mindenkinek!!!!

8. vviki2 (válaszként erre: 7. - Vviki2)
2009. júl. 14. 08:00
Ja, én is csipesszel vágom. ;)
2009. júl. 14. 07:59
Mi panelban lakunk és a gyerekek imádnak nézegetni az ablakon/erkélyen. (7.emelet..;-) Nézegetés közben pedig nyüszítés nélkül engedik a körömvágást! Lábkörömnél kicsit macerásabb, de megoldható!!!
6. OlíviaAnna (válaszként erre: 1. - Reguska1)
2009. júl. 14. 07:58
Pár napja a kilenchónapos kislányom a retikülből kivette a körömreszelőt, így végig reszeltem a tíz ujjacskáját, igaz a kezén. Nagyon aranyosan engedte, nem húzgálta el, szerintem próbáld ki a körömreszelőt, mint alternatíva, hátha tetszik neki a csikis érzés.
5. reguska1 (válaszként erre: 2. - Adel07)
2009. júl. 14. 07:55
Már ezt is próbáltuk....
4. reguska1 (válaszként erre: 3. - Zsubab)
2009. júl. 14. 07:54

Szia! Eddig csipesszel vágtam de azt sem engedi az ollót is próbáltam az sem jó :( de azért köszi

Tanácstalan vagyok.....

Már beígértem a lakkozást is... mert tetszik neki az én lábam mondtam csináljuk együtt az sem jó.

3. zsubab (válaszként erre: 1. - Reguska1)
2009. júl. 14. 07:34

Szia!

Na, akkor jól kitolt Veled! :)

Próbáld meg ne ollóval, hanem a csippentővel. Nekem már nagyobbak a gyerekeim, mondjuk sosem hadakoztak ellene, de egyszer nem találtam a tuti biztonsági gyerekollót és a felnőtt csippentővel csippentgettem. Fele annyi idő alatt végeztem és azt mondták, ezentúl mindig azzal vágjam, mert ezzel tök jó!

Egy próbát megér! :)

üdv zsubab

2009. júl. 14. 07:20

Szia!

A kislánym 20hós neki állok vágni a körmöm és akkor neki is kell,de nem valami türemes egyszerre csak 2-3 ujjáról lehet levági hiszti nélkül:-))

2009. júl. 14. 07:02

Sziasztok! Ti hogyan vágjátok le a gyermeketek 2,5 éves múlt, lábkörmét. Nem engedi, azt mondja fáj :( és sír. Pedig mikor kisebb volt engedte. Eddig úgy vágtam le hogy aludt, de mostanság hason alszik :(

Várok valami jó ötletet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook