Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Golgotavirág - Nálad virágzik? Hogyan tartod? fórum

Golgotavirág - Nálad virágzik? Hogyan tartod? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 16. 20:49
Hogy is néz ki? Mindjárt megnézem a neten...
2010. jún. 22. 17:33
nálam kiszáradt
2009. júl. 14. 23:33

az enyém nem virágzik :(

Megpróbálom gyakrabban öntözni majd, bár az sem tetszett neki korábban de most h kint van sztem jobb lesz.

2009. júl. 14. 22:26

Nekem 3 különböző színben van, fehér, lila és piros.

Lila már régebben is volt, befutotta a garázs oldalát, rengeteget virágzott. 2 évig bírta, utána kifagyott, amikor nagyon kemény tél volt. Sajnos nem tudtam felszedni, mert nem fért volna el és olyan nagy volt, hogy a gyökere megsérült volna. Ki volt ültetve, nagyon szerette a helyét. Napos helyen volt, minden nap locsoltam. Most ez a három van, ezeket nem ültettem ki, nem is nőnek olyan gyorsan. Csak a lila virágzik, kíváncsi leszek a másik kettőre.

4. antaki (válaszként erre: 2. - Hegylakó)
2009. júl. 14. 22:18
És milyen élmény, amikor pattan ki a virág. Azt a pár percet az egész család ott nézi végig. :)
2009. júl. 14. 10:16

Szia

nem tudtam :) Nem értem amugy hozzá, és összesen egyszer virágzott amióta megvan. Most kb 1.5 hete én is kiraktam az erkélyre hátha összeszedi magát.

2009. júl. 14. 06:40

Igen virágzott, nagyon szépen és sokat.

Kinnt a napos erkélyen van.

Azt tudtad,hogy nem szabad a virágjához érni mert akkor becsukódik és nem nyillik ki?

2009. júl. 13. 23:23
Golgotavirág - Nálad virágzik? Hogyan tartod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook