Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aquafitness-érvek és ellenérvek, tapasztalatok.. fórum

Aquafitness-érvek és ellenérvek, tapasztalatok.. (beszélgetős fórum)


24. Keszazsu (válaszként erre: 23. - Bözsi néni)
2017. jún. 20. 12:39
Köszi, figyelem őket
23. Bözsi néni (válaszként erre: 22. - Keszazsu)
2017. jún. 16. 13:31
Szivesen. Viszont hívd fel őket, mert nyáron más időpontok vannak - az uszodák nyári igénybevétele miatt.
22. Keszazsu (válaszként erre: 21. - Bözsi néni)
2017. jún. 16. 11:41
Köszi
21. Bözsi néni (válaszként erre: 20. - Keszazsu)
2017. jún. 16. 10:00
2017. jún. 16. 09:33
Budapesten hol tudtok jó aqua fitnesst ajánlani munkaidő utáni időpontban?
19. Böce (válaszként erre: 13. - Nőci1)
2017. jún. 4. 20:33

Szia!

Nagyon jó, kíméli az izületeket, viszont megmozgat, ezáltal megerősít minden izmot. Ha fogyás a cél, az is megy, de nyilván a mennyiséget csökkenteni kell és persze vacsira csak vmi könnyű és energiaszegény legyen.


A Kispest uszodába jártam korábban, ott mélyvizes van. Ha nem tudsz úszni, az sem gond, mert mindenkin van polifoam öv, ami fenntart a vízen.


Mindenképpen ajánlom, jól megmozgat és sokkal kímélőbb mint a szárazföldi torna.

18. v555
2017. jún. 4. 19:16
Én a Béke Hotelbe járok. 1.600 Ft egy alkalom. Zenére szoktunk tornázni a vízben súlyzókkal meg más eszközökkel. Mi is vállig érő vízben vagyunk.És azért is jó még, mert én molett vagyok, és itt nem kell szégyenkeznem emiatt. Egyébként én most azóta nem eszem délután 4-től semmit, így nekem lement 4 hét alatt 2 kg. Ja. és nem utolsósorban:sokkal könnyebben mozgok, végre többet sétáltatom a kutyusomat,meg végre nem fújtatok, ha gyalog megyek fel a lépcsőn. Ráadásul sokkal jobb a közérzetem is egy-egy óra után. Hát és az órák után másnap olyan izomlázam volt, hogy nem is gondoltam volna!!!!!
2013. febr. 26. 11:34
Én is járok aquafitnessre, lábunk a medence alján, vállig vagyunk a vízben és többféle eszközt is használunk. 4 és fél hónapja járok, heti két alkalommal. Cm-ben jelentkezett változás, de a súlyom elkeseredésemre 4 kg-val több lett.
2011. júl. 23. 21:35
Az aquafitness és a vízi aerobic két külön dolog. Az aquafitnesst habszivacs övvel végzik, úgy hogy nem ér le az ember lába a vízben. Az aqua aerobic meg lényegében egy aerobic óra,medencében állva.
15. gyöngyszemü (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2011. júl. 22. 19:20
A Széchenyi fürdőbe én is jártam nagyon szeretem, mindig van, hétköznap is óránként (úgy van ingyen hogy benne van a belépő árában) vizi erobik. Volt hogy minden órában részt vettem, amíg ott voltam.
2011. júl. 22. 19:10
Én csak akkor csináltam, ha 1-1 wellnessen lehetőségem nyílt, illetve a Széchenyi fürdőben szokott hétvégeken lenni ingyen, 20 percre. Én nagyon élvezem, könnyebb a mozgás a vízben. Nem kötött úszáshoz, így azok is csinálhatják, akik nem tudnak.
13. Nőci1
2011. júl. 22. 19:07
Érdekelne,mennyire jó ez a sport? Mennyire drága? Mik a tapasztalatok? Úgy halottam,gerincbetegeknek nagyon jó,és lehet ettől a sporttól fogyni is.Ha valaki jár írja meg hova, és mennyiért,és mire kell figyelni stb... Nem tudok úszni akkor is lehet menni? Minden választ köszönök :-))
12. 3532273647 (válaszként erre: 11. - Ragyogás)
2010. aug. 15. 09:42

Szia!

Sajnos,elérhetőséget nem tudok,de van egy egyszer használt L méretű(75-100kg)övem, ami eladósorba került..saját(magán) használatra vettem,de az első alkalommal, amikor lementem az uszodába,megtudtam,hogy a másik usziba van szervezett oktatás is.Amúgy a netről szedtem le gyakorlatokat,nem bonyolultak.

Az övet fél áron adnám

Ildi

2010. júl. 6. 08:34
SZiasztok!Győrben kereske aqua fitness lehetőséget!Ha valaki tudna segíteni írjon nekem!Köszi
10. 3532273647 (válaszként erre: 8. - Méz :))
2009. szept. 1. 22:59
Irtam,de elfelejtettem a válasz bejelölni..
2009. szept. 1. 22:58

Szia!

Hétfőn kezdődik az oktatás...már nagyon várom!

Most a 10 alkalom 15000Ft,de a heti kettőt próbálom tartani,és remélem centiben és kilóban is lesz eredmény.Igyekszem az étkezésen is változtatni,és hetente kétszer fél óra szobabicaj is tervezve van.

Remélem,sikerül.

Ildi

2009. júl. 15. 05:53

Vidéken azért olcsóbbak az árak, pedig maga a foglalkozás egy menő élményfürdőben van.Nálunk a 8 alkalom 8000 Ft, vannak bérletek, és annyit veszel, amennyit tudsz menni.

Én utána kifejezetten jól érzem magam,egy nagyon kellemes fáradtságom van,aztán még kedden volt a született feleségek, este a tv-ben, hát remek program :)

Átalakulás?Szerintem minimum kell azért 2 hónap, ebben biztos vagyok.Nálam a derékkörfogat csökkenése a leglátványosabb, volt olyan, aki 10 centit is faragott le cm-ben magából.Én soha nem mértem, de a nadrágokon ugyancsak érzem :))

7. 3532273647 (válaszként erre: 5. - Méz :))
2009. júl. 15. 00:02

Szia!

Szerencsére nálunk heti 4 alkalommal van,ill. 2 nap délelőtt is..mindenki tud találni megfelelő időpontot(én K és CS járok)Egy hétfő beiktatásán gondolkodom de elég húzós az ára (14000Ft/10 alkalom)Úgy gondolom,hogy a "formálósáshoz," fogyáshoz talán elég a kettő,bár teszek mást is érte...nálunk 3 hét nyári szünet lesz aug. 6.-tól

Szerinted mennyi idő után lehet látni az átalakulást?Nem sürgetem,de jó lenne a sikerélmény miatt viszonylag gyors eredmény elérni már az elején,bár tetszik,így nem vagyok türelmetlen.Meg ugye mindenkinek máshogy reagál a szervezete.

Ildi

2009. júl. 14. 21:30
Sziasztok!A Mecsek fogyi teáról van tapasztalata valakinek ?
5. Méz :) (válaszként erre: 4. - 3532273647)
2009. júl. 14. 20:00
Én is hetente kétszer járok, nekünk csak ennyi foglalkozás van ( vidéken).Most, ha lesz több érdeklődő esetleg lesz havi 3.
4. 3532273647 (válaszként erre: 3. - Méz :))
2009. júl. 14. 10:01

Szia!

NEKEM MINDKETTŐ KELLENE, ILYEN MOHÓ VAGYOK!TALÁN A SÚLY LENNE EGY PICURKÁT FONTOSABB, UGY EZZEL EGYÜTT JÁR AZ ALAK FORMÁLÓDÁSA IS...DIÉTÁZOM IS-CSAK ÓVATOSAN! TALÁN MINDKETTŐ ÖSSZEJÖN.

SZERINTED A HETI KÉT ALKALOM ELÉG?NEHEZEN TUDNÉK ANYAGILAG(IS) ÖSSZHOZNI TÖBBET.

ILDI

3. Méz :) (válaszként erre: 2. - 3532273647)
2009. júl. 14. 08:40

Szia


én közel egy éve járok (sajna, most szünet van)

Centikben csökkenni fogsz, alakot szuperül formál, de nekem fogyni nem sikerült vele.

Viszont lett derekam, és kint mozgásformát imádom!

2009. júl. 13. 22:45

Sziasztok!

A hónap elején elkezdtem az aquafittnesst,holnap megyek harmadszor,természetesen ilyen rövid idő alatt csodát nem várhatok.

Inkább hosszabb távú tapasztalat érdekelne,amit jól kidumálhatunk...Nekem többszörösen műtött térdeim(főként szalagproblémával),egy rossz artériás érrendszerem van, a futás tuti nem nekem való..ja és van közel 30 kiócska túlsúlyom is.Egyik kérdésem az,hogy fogyni is lehet,v. csak izmosodni?De ha "csak" izmosodom,az is nagyon megéri.

Az igazság,hogy úszni nem tudok,így ez a mozgás egyenlőre kimarad,de ha szerzek egy kis vizi rutint,lehet,hogy egy úszástanfolyamra is benevezek.Nem hanyagolhatom el magam,az eddigi bűneimet megpróbálom helyrehozni-jobb későn,mint soha!

szóval,minden tapasztalatra hozzászólásra "vevő" vagyok

Köszönöm

Ildi

2009. júl. 13. 22:35
Aquafitness-érvek és ellenérvek, tapasztalatok..köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook