Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ön mit ad gyermekének allergia ellen? –gyógyszereket, vagy tiszta levegőt? fórum

Ön mit ad gyermekének allergia ellen? –gyógyszereket, vagy tiszta levegőt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ön mit ad gyermekének allergia ellen? –gyógyszereket, vagy tiszta levegőt?

2011. márc. 23. 23:52
még annyit, hogy az allergiás (asthmatikus allergiás tünetekkel rendelkező) betegek esetében lényeges lehet, hogy a "beteg" jobb vagy bal kezes. Ez segít meghatározni az eredendő okot. Illetve gyermek korban volt-e, van-e valamilyen lelki trauma, erős érzelmi "válság a szülő és gyermek között, ami még nem jött elő... (kötődés, függés, kapott teher, megfelelési kényszer..)Nézzetek utána!!! üdv: Z
20. zoard001 (válaszként erre: 19. - Joeye755)
2011. márc. 23. 23:48

Szia Joeye755!

az azért tudod, hogy miért vagy jobban a dyprofos-tól?

2010. ápr. 21. 11:14

Én allergiás beteg "voltam" ! Az ismerőseim mondták, hogy a Diprophos injekció milyen jó, bár E.Ü-s munkámból adódóan kételkedtem benne de kipróbáltam és tényleg nagyon jó ! ! !

Mielőtt az injekciót megkaptam 3x1 Xyzalt kellett szednem meg hozzá az orrcsepp és a szemcsepp.

Anyagilag nem volt semmi összeg, de az injekció óta SEMMIT NEM KELL SZEDNEM.

Szinte hihetetlen, hogy egyik napról a másikra megszabadultam a kínzó szemviszketéstől és az állandó orrfolyástól.

18. angel's (válaszként erre: 17. - Rivintos)
2010. ápr. 17. 10:05

Van egy különleges rágótabletta, ami a csalán egy speciális hatóanyag spektrumát tartalmazza.

Pár nap alatt megkönnyebbülést hozhat allergiában.

Priviben bővebben írok, ha érdekel.

2009. szept. 7. 05:39
Sziasztok , tudjátok szerintem itt már olyan sok mindenen múlik hogy ha belegondolnánk az összesbe igencsak megkeseritene minket, pl: a levegő,a parlagfű és egyéb allergén növények irtása, az immmunrendszerünk , a vitaminok... , az a baj hogy mind az önkormányzat és a töbi ember aki nem allergiás egyszerűen azt modnja hogy majd elmúlik ilyenkor én személyszerint leölném, de nem lehet és egy ilyen emberre nem is lehet hatni, ugy gondolom ha az alllergiát el szeretnénk kerülni akkor az étkezéssel már segithetnénk, halottam és ezt nemtudom igazolni hogy egy szeélymaki allergiás VOLT, elkedztett összeállitani egy étrendet amiben egy heti vitamin elosztás volt 2-3 hét mulva nem volt allergiás azota 3 év telt el. Sajnos én nemtudom mi a tökéletes megoldás allergia ellen de legalább Mi allelrgiásoknak öszekell kcsiit tartanunk, környezetünkben ha már aza $$$$ önkormányzat nem teszi akkor mi figyeljünk oda
2009. aug. 23. 14:50

Az immunrendszer erősítése a legfontosabb.

Van itt egy új dolog, amit árpából, zabból vonnak ki(ráérősök akár ezeket csíráztatva is megpróbálhatják)

Állítólag az allergiát 3-4 kapszula elmulasztja.

Ha valakit érdekel beszéljünk róla.

2009. aug. 13. 15:15

Anikócsajszi: én is úgy gondolom, hogy rendkívül fontos a környezetünkre odafigyelni. Bő 10 évvel ezelőtt éltem Ausztriában. Egy-két hét után már nekem is könnyen ment a szemétválogatás. Azóta itthon is ez a természetes. De tudod addig, amíg a mellettünk levő önkormányzati telket évente egyszer vagy egyszer sem nyírja le az önkormányzat.... Az idén nekiálltam a sokszáz négyzetméteres telket az én házi fűnyírómmal nyírni, órákig tart...Közben a másik szomszéd is segít nyírni, Ő is allergiás. De jobban vannak a gyerekek, nem kellett nekik szteroid. De ez a megoldás?? Valóban, a nagyapám mindig rendbentartotta a portáját! Neki ez természetes volt. Tudta, hogy a föld nem csak vagyon, hanem gondozást is igényel. Ha úgy alakult másnak is segített, s tudta, hogy neki is segítenek, ha szüksége lesz rá.

Nálunk évekig nem volt bekapcsolva a tv. Időnk sem volt rá, meg nem is érdekelt. Pár hete van, de látom nem vesztettünk semmit.

NN31: Ha a Rectodelt kúpra gondolsz, akkor az lórugás. Sajnos van amikor nincs más választás, kell. De csak végszükségben! Nagyon hasznos információkat kaptam olyan anyukáktól, akik már végigszenvedték ezeket a betegségeket. Mi már (remélem) kifelé megyünk a krupp, asztma, hörgőgyulladás, stb körből. De ha köhögést hallok, már a gyomrom ökölben van. Évek óta nem aludtam hálóruhában, csak melegítőben, vagy kabátban. Hogy tudjunk szaladni az erkélyre, vagy a kórházba...Hogy minél kevesebb szteroidot kapjanak...

14. NN31
2009. aug. 2. 06:57
Én azt gondolom,ha elfogadjuk azt a felfogást,miszerint a betegség valamilyen hiányból alakul ki,akkor közelebb kerülünk a gyógyuláshoz.Ha a testednek megadsz minden vitális anyagot a rendszeredbe nem léphet fel zavar.Ha eszel elegendő vitamint...stb és iszol is jó sokat,akkor a méreganyagokat szinte kimosod a szervezetedből,azáltal sokkal fittebb leszel.Az allergia és sok más betegség is "gyógyítható"ezzel az egyszerű módszerrel.Gondolj bele mennyi mérgező anyagot eszel meg egy nap(adalékanyag,szinezék,mesterséges állományjavítók..stb)és mennyi tiszta vitamint juttatsz be a testedbe ugyanezen a napon.A fiamat amikor kórházba vittük kruppal mindenféle szteroidokkal telenyomták,majd 3 nap után hazaengedték persze csak azt felejtették elmondani,hogy a kúpo csak végszükség esetén alkalmazzuk mert mellékvesekéreg hormont tartlmaz és a gyereket akár életveszélybe is sodorhatjuk.
2009. júl. 26. 08:33

Szerintem a készülék nagyon jó ,de sajnos csak ideig óráig ,hiszen kiis kell meni a lakásból és akkor a védettség megint megszünik . Talán inkább odakellene figyelni a környezetkárosításra ,a gyerekeket sokat vinni a szabadba ,hogy az immunrendszerük alkalmazkodjon . Én mindent megteszek ,szelktív gyüjtök mindent ,nem használok vegyszereket ,igaz igy kicsivel többet kell dolgoznom ,de megéri , ha igy tenne mindenki , nagyon sokat ellehetne érni . Nem restellek lehajolni ha valahol parlagfűvet látok és azt kiis húzom gyökerestől .

Mirike3! Igazad van akkor nem ismerték az allergiát ,de művelték a területeket ,hogy a gyomok ne szaporodjanak! A Gond az ,hogy a gyerekeket nem viszik ki megfelelően a levegőre ,hanem beültetik a tv elé ..és nem alakamazkodnak a környezeti tényezőkhöz! Igy az immunrendszerűk ,nem védekezik megfeelően !

2009. júl. 15. 23:30
Nálunk több allergiás van a családban, pedig a mai egészésegnek vélt élet szerint élünk. De nem tudjuk kikerülni a levelőt, vizet és a nagyüzemi termelés adalékanyagait....A nagyszüleim igencsak káros életet éltek (a mai felfogás szerint)és nem ismerték az allergiát. Miért is: Ők nem a vegyszerekkel és műdolgokkal szennyezett környezetben éltek. Hosszú életet éltek.
11. Marjann (válaszként erre: 8. - Emelint)
2009. júl. 14. 09:58
Persze, ezért is mondtam, hogy nagyon sok minden közrejátszik. Nekem is volt tavasszal pár hetem, amikor folyt az orrom folyamatosan. Gyanítom valami allergiaféle lehetett, de annyira nem volt zavaró. Ha elmennék orvoshoz biztos kiderülne, hogy csomó dologra allergiás vagyok (és a többi "egészséges" ember is), és akkor biztos erősebb tüneteim lennének:D
10. 1247d35ab8 (válaszként erre: 8. - Emelint)
2009. júl. 14. 09:38

Igen, a lelki problémák gyengítik leginkább az immunrendszert.

Meg a vegyszerek.

:)

9. 1247d35ab8 (válaszként erre: 7. - Marjann)
2009. júl. 14. 09:36

Így igaz! Sarokba a porszívóval, éljen a kosz!


:DDDDD

8. emelint (válaszként erre: 7. - Marjann)
2009. júl. 14. 09:33
Én egy kilóról hallottam:). Én is allergiás vagyok, de szerintem ez hozzáállás kérdése is, és hajlamé is és nagyon sok mindené. Logikus, hogy a legtöbb szülő próbál penészmentes, meg állatszőrmentes házat varázsolni, de pl engem legjobban a domestos, fertőtlenítő stb. gőze irritál a legjobban. Az atkákat szerintem esélytelen kiírtani, a porról nem is beszélve. Én pl "csak" hetente takarítok, mert ha törlöm a port (hiába vizes ruhával teszem egy vödör víz mellett), még rosszabb, hiszen akkor is csak felkavarom a port, és mivel más nem csinálja meg helyettem, elkerülhetetlen. Amúgy azért írtam a hozáállást, mert egy kicsit pszichés is ez a dolog. Tavaly semmi, ismétlem SEMMI bajom nem volt, sőt tavaly előtt se, pedig akkor költöztem fel a városba a vársohatárból az erdő mellől, de idén, hogy eddig semmit nem csináltam, teljesen kiüt. Ugyanis se munkám, se gyerekem,a fősulit szeptemberben kezdem levelezőn, most egy év kimaradt, szóval szerintem ez is közrejátszik!
7. Marjann (válaszként erre: 6. - 1247d35ab8)
2009. júl. 14. 09:21
Tudod, az évi fél kiló koszt be kell juttatni a szervezetbe:)
2009. júl. 14. 08:47

A túlzásba vitt takarítás, tisztálkodás, stb. árt a legtöbbet az immunrendszernek.

Manapság nem divat kisgyerek mellett háziállatot tartani, mondván allergizál a szőrük, koszosak, pfújjj...

Ehelyett gondosan fertőtlenítünk mindent, ún. bioételeket fogyasztunk, próbálunk egészségesen élni.


Így viszont az immunrendszerünk elkényelmesedik, nem tudja ellátni funkcióját.

2009. júl. 14. 08:37

A nagynéném gyerekei asztmásak voltak. Már pipájuk is volt. Elkezdték szedni a gyerekkálciumot és ma már teljesen tünetmentesek.

Nem szednek semmilyen gyógyszert, aminek tudjuk, hogy rengeteg rossz mellékhatása van. Évente kétszer háromszor feltöltik a szervezetüket a gyerekkálciummal és teljesen rendben vannak.

4. Marjann (válaszként erre: 3. - Huntasanyi)
2009. júl. 14. 07:09

Bátyám 18évig volt asztmás, aztán felkerült Pestre és megszűnt neki:) Na ezt magyarázzátok meg:D

Amúgy gyanítom, hogy ez hajlam kérdése is. Mindkét bátyám, apám, a családom szinte minden férfitagja allergiás, de se anyukám, se én nem vagyunk azok (szerencsére).

2009. júl. 14. 06:38

Én is allergiában szenvedtem éveken keresztül

Budapesten,vidéken gyógyultam meg,sokat számit a

tiszta levegő.

2009. júl. 13. 23:34
Nem biztos, hogy azok a masinák minden gondot megoldanak. Himalája sólámpa sok asztmás és léguti probléma esetén nagy segitség gyermekeknél. Sőt, alvást is javitja, szorongást csökkenti, szinterápia, stb. stb. Ha éjjel 2-kor a webszerkesztés után megyek aludni (amikor ablakok zárva vannak) olyan a levegő, mintha a Tátrában vagy Alpokban lennék). Némivel olcsóbb, és nem romlik el. Egy átlagos sólámpa min 5 évig használható, ha nem selejtes metró, tesco és hasonló szemetet veszünk.
2009. júl. 13. 22:19
Bizonyára hallotta már a mondatot, mi szerint : Kétféle ember van ma Magyarországon, aki allergiás, és aki az lesz!

Sajnos a hír igaz! Nemzetközi, és magyar kutatások is alátámasztják, hogy a légúti allergiás betegek száma ijesztő gyorsasággal emelkedik. Különösen a gyermekek vannak fokozott veszélynek kitéve, mert, a még fejletlen immunrendszerüket már a születésük pillanatától magas terhelés éri!

Ugrás a teljes írásra: Ön mit ad gyermekének allergia ellen? –gyógyszereket, vagy tiszta levegőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook