Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fényérzékenység?! fórum

Fényérzékenység?! (beszélgetős fórum)


2009. júl. 14. 09:46
Kicsit mindig is érzékeny voltam rá, de betudtam annak h szemüveg kellene, és h nem hordom, szoliba nem olyan sürün járok,de ha meek akkor természetesen becsukom a szemem.:D kb 1 éve már h a napot nagyon durván nem birom,sőt ha nem is süt a nap,de viágos van,azt se igazán türöm.
14. Crystall (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2009. júl. 13. 22:36
És a szolira, hogy reagálnak a szemeid (már ha jársz szoliba) mert én régen még szemüveg nélkül is befeküdtem ma már nagyon ritkán megyek el de akkor is egész arcra kikapcsolom. Neked mióta van ez a fényérzekénység?
2009. júl. 13. 22:27
nem,de a szemesz szerint nem durvan rossz,talan feles szemuvegem van.de soha nem hordom,nem tudok benne kozlekedni,inkabb vaksizok.tavolra nem az igazi a szemem.
12. Crystall (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2009. júl. 13. 22:21
Ráadásul mindig több szemüveget kell itthon tartanom mert hajlamos vagyok eltörni, volt, hogy már csak egy szára volt úgy rohantam másikat venni és télen sem jobb, föleg ha havazik...nekem azt mondta a szemorvosom, hogy ez sok embert érint, ráadásul nagyon világos kék szemem van, sokan azt hiszik, hogy kontaktlencse. Ja és dioptriásat is kéne hordanom csak nem birom megszokni, neked ezen kivül jók a szemeid?
2009. júl. 13. 22:14
jaja,olyan mint ha mindig sielesbol jottem vna haza . :D mindenki rohog,meg kerdezi h minek allandoan a napszemcsi,gondolhatnak h nem poenbol csikos a fejem.
10. Crystall (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2009. júl. 13. 21:48
Nekem is ugyanez van, elöször kb 20 éves voltam mikor bent volt a szoliban a bnöm és a kiszürödö fényben láttam ezeket a csillagokat, azóta pedig ha felfelé nézek, vagy süt a nap áááá... rajtam is mindig napszemüveg van és gyönyörüen le is sülök mindig... a kozmetikusnál meg mondom, hogy ugye óvni kell a szemkörnyéket:-)
2009. júl. 13. 21:47
es csak a napszemuveg a megoldas v van mas is?
2009. júl. 13. 21:34
En kekszemu vagyok es fenyerzekeny... ez ugy kezdodott,hogy allergiat kaptam egy gyogyszertol,es ket het kellett mig rajottek,hogy mi a bajom... egy het utan kimentem a korhazbol a parkba es ugy feldagadtam,hogy semmit sem lattam... azota halok meg a naptol... :-(((
2009. júl. 13. 21:01
kockasan. :)
2009. júl. 13. 21:00
hoppa,ti is koskasan latjatok?!akkor nem irok ekezetet.en se vok kek szemu,de nappal megvakulok,meg allandoan apro csillagokat latok ha felfele nezek.napszemuvegbe fasza minden.
2009. júl. 13. 20:55

csak én látok ilyen kockákat az írásodban? :D


ált. a kék szemüek az érzékenyek a fényre...

nekem sötétbarna a szemem és már alig tudok kimenni a napra! igaz rossz a szemem és kéne már uj szemüveg :)

2009. júl. 13. 20:54
Huh!Mi a kérdés?
2009. júl. 13. 20:53
ltsos :) nem fogalmaztam pontosan,bocsi
2009. júl. 13. 20:51
Látással kapcsolatosan értett fényérzékenység vagy a bőr?
2009. júl. 13. 20:49
Mi utal arra,hogy valaki fnyrzkeny?Es van összefüggs a szorongs s közte?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook