Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rossz élmények orvosokkal fórum

Rossz élmények orvosokkal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2017. máj. 24. 14:06
Nekem így pár év elteltével az egészségtan tantárgy hiánya az, ami nagyon "rossz élmény".
204. Kiho (válaszként erre: 203. - 828429ecdc)
2010. nov. 11. 18:49

Na jó az enyémnek is, de úgy szeretem, ahogy van!! :-)))

Én azt szoktam mondani neki, hogy papa :-))))))

Jól van, szia! Jó éjszakát!

203. 828429ecdc (válaszként erre: 201. - Kiho)
2010. nov. 11. 18:47
:DAz enyémnek sajnos már tényleg van egyébként tiszta Vin Disel.Csak az izmok nem olyan nagyok.Na meg... sorolhatnám.Hát igen gyakran mondom neki hogy egy vén szaros.Na mennem kell.Jó éjt.
202. magicmag25 (válaszként erre: 198. - Kiho)
2010. nov. 11. 18:46
Koszi...nem votl egyszeru...de tuleltem,mindig arra taniottak,hogy sose adjak fel semmit!Vannak meg rendes, emberseges orvosok!
201. Kiho (válaszként erre: 200. - 828429ecdc)
2010. nov. 11. 18:41

Nekem is tetszik, ha egy pasin van tetkó. Az én páromnak nincs, de van úszógumija :-DDDDD Na jó csak viccelek, imádom:-DDD

Ez a "szeretlek Gizi" nagyon jó!!! :-DDDDD

És persze nagyon ronda is az ilyen tetkó!!!! Pláne, ha még egy gusztustalan szívecskébe is van írva, ami át van lőve egy nyíllal :-DDD Borzalmas:-DDD

200. 828429ecdc (válaszként erre: 199. - Kiho)
2010. nov. 11. 18:36
Hát igen én is leginkább a pénzt sajnálnám rá.A páromnak van egy de már régi át akarja üttetni és szeretne mégegyet.Neki is csak a pénz miatt sajnálom, egyébként szeretem ha van egy pasin.Persze legyen kevés és izléses ne az hogy "szeretlek gizi"
199. Kiho (válaszként erre: 196. - 828429ecdc)
2010. nov. 11. 18:33

Én sem hordok már olyan felsőt, amiből kint van a hasam, sosem szerettem, de van olyan, amiből egy ici-picit kilátszik a csípőnadrág miatt. És hát persze kapásból a seb is kilátszik :-((( Pfffuuuujjjjjj!!!

Én inkább valami lepkés dologra gondoltam, ilyen kis szerény lélek vagyok(kivéve, mikor nem :-DDD ). Nem tudom, a kard valahogy nem illene hozzám. De szerintem továbbra is csak gondolat szintjén marad meg az ötlet, nem hiszem, hogy pénzt ölnék bele, vagy rászánnám magam.

198. Kiho (válaszként erre: 195. - Magicmag25)
2010. nov. 11. 18:29
Akkor ezek szerint vannak az orvosok között is kivételek! Valóban nagyon rendes dolog volt tőle, hogy ott volt melletted a nehéz időszakban! Nagyon borzalmas lehetett egyszerre két szülőt is elveszíteni!!!!!! Tényleg nagyon sajnálom!!!
197. 828429ecdc (válaszként erre: 195. - Magicmag25)
2010. nov. 11. 18:28
Jézusom, nagyon sajnállak.Egyébként a férfiak nem bírják a nő nélkül max 2 évvel utána halnak.Az ismerőseim között ez 90%-ban igaz.Nyugodj meg együtt vannak.Bocsi nem vagyok egy nagy hívő, de azért bízom hgoy van valaki aki mindig figyel ránk.
196. 828429ecdc (válaszként erre: 192. - Kiho)
2010. nov. 11. 18:26
Látod nekem már meglenne kivel, Nekem is csak bikinim van, de hol vannak már azok a felsők amiből kinnt volt a befelé forduló hasam.Még vékony vagyok ahogy egy másik fórumban megtárgyaltuk de a hasamat már nem csípem.Pedig nm löttyedt, csak hát...Szerintem neked mindenképen valami kardos téma vagy lehet egy szál rózsa aminek a szára a vágás helye.Kolibri és az a csőre.Én magamnak nemtudom imádom a koalákat de azt még nem láttam senkin, kolibri lepke az a baj hogy nemn tudok választani.
195. magicmag25 (válaszként erre: 193. - Kiho)
2010. nov. 11. 18:25
Ez meg nem minden, anukam halala utan ket nappal a tulajdonkeppen egeszseges apukam osszeesett es meghalt.Tudoemboliat kapott.Kettos temetes volt. De a haziorvosunk elott le a kalappal, nagyon megviselte ot is, jol ismertuk egymast, sokat vigyaztam a gyerekeire, vagy egy hetig betegszabadsagon volt amikor elveszitettem a szuleimet,vigyazott ram,nehogy vmi baromsagot csinaljak.Meg mindig sokat koszonhetek neki,hogy akkor, ott nem hagyott magamra.Fantasztikus orvos!
194. magicmag25 (válaszként erre: 191. - 828429ecdc)
2010. nov. 11. 18:23
Ja,s meg utana ahogy neztek rank,mert el mertem vinni masik korhazba az anyukamat...mint a veres rongyra, kb!Az az orvos semmihez nem ert,aki anno megvizsgalta,es tobb,mint egy hetig nem evett semmit,mert az epevezeteket elzarta a tumor,de nem tudtak mi az es inkabb nem adtak neki enni...micsoda szenvedes volt!
193. Kiho (válaszként erre: 190. - Magicmag25)
2010. nov. 11. 18:22
Nagyon sajnálom!!!! Ez borzasztó!!!!
192. Kiho (válaszként erre: 189. - 828429ecdc)
2010. nov. 11. 18:21

Nah nekem is ez a gondom, hogy nem tudom kivel csináltatnám meg. Bár van egy srác, aki külföldre is jár, mert hívják, mert olyan szépen dolgozik, de hát nagyon drága dolog ez. Egy az, hogy nem az én pénztárcámnak van kitalálva a másik meg az, hogy lehet, ha lenne is rá pénzem akkor is sajnálnék rá ennyit költeni.

Azért én még hordanám a bikinit(kétrészest) és abból kilátszik a sebem is, na meg a tetkó is ha csináltatnék.

Ja azt meg nem is tudom, hogy mit varratnék magamra?? Jó kérdés!

Te tudnád?

191. 828429ecdc (válaszként erre: 190. - Magicmag25)
2010. nov. 11. 18:21
Részvétem és még ők végeztek egyetemet!
2010. nov. 11. 18:19
Anyukam 53 evesen halt bele hasnyalmirigy tumorba. Az orvos azt mondta "nem olyannagy az elteres,hogy muteni kelljen",avittem masik orhazba, ahol egy hettelkesobb mar nem volt operalhato, akkora volt a daganat...18honapot apoltam otthon.
2010. nov. 11. 18:16
Én ingyen is csináltathatnék, vagy olcsóbban is azokkal akik a Huli..ns-nek csinálták, viszont én nem tudom mit is lehetne, mit akarnék meg hova mert ha elegáns helyre megyünk, akkor nem szeretném ha látszana.A hasamat 27 évesen 1 gyerek anyjaként már nem nagyon mutogatom, pedig ott ezek megoldódnának.Rib...ctetkót meg nem akarok.Ami tetoválós sorozatot mutatnak ott mindenkinek van egy története.Neked már megvan.
188. Kiho (válaszként erre: 185. - 828429ecdc)
2010. nov. 11. 18:11

Hihihihihi milyen igazad van!!!! Látod erre nem is gondoltam :-DDDDDDDDD

Banyek :-DDDDD

Persze hogy nyanya koromban nem fogok olyan cuccokat felvenni, amiben egyáltalán látszik :-DDDDDD

187. 828429ecdc (válaszként erre: 186. - Kiho)
2010. nov. 11. 18:11
:D
186. Kiho (válaszként erre: 184. - 828429ecdc)
2010. nov. 11. 18:10
Hát nem tudom, hogy meg merem-e lépni. Mások azt mondják, hogy ne foglalkozzak vele, olyan sok embernek van ilyen. Hát mondom én még eddig nem láttam soha. "Mert biztos nem nézted"-jött a válasz. Nem tudom, lehet. De hogy ezek után észreveszem az tuti:-DD
2010. nov. 11. 18:06
Ja dinnyék vagyunk mert nyanyaként biztos te sem hordassz majd haspólót vagy bikinit.Ami meg ráncos lesz tetkó nélkül is az lesz.
184. 828429ecdc (válaszként erre: 183. - Kiho)
2010. nov. 11. 18:05
Szerintem elrontaná a tetkót, én is azért nem csináltatok mert mi lesz ha később?Szóval szerintem ne mert ha valaki megnézné közelebbről, akkor egyből rákérdezne és neked biztos nem esne jól.Viszont ha úgy fogod fel és mindenkinek azt mondod hogy háborús seb, akkor rajta és olyan tetkót keress, amibe beleveszlik.Mondjuk az lesz a kard éle meg ilyenek.
183. Kiho (válaszként erre: 182. - 828429ecdc)
2010. nov. 11. 17:58

Jah az is egy jó megoldás :-DDDD

Én már arra is gondoltam, hogy tetováltatni kellene rá. Bár nem tudom, hogy ilyen felületre lehet-e, vagy ottmarad-e a festékanyag (mert a vágás teljesen fehér és szerintem ott a bőr pigmenthiányos). Csak azért nem csináltattam eddig sem tetkót mert mindig az jár a fejemben, hogy ha vén nyanya leszek és ott díszeleg egy tetkó hogy fogok kinézni. Ráncos bőrrel, talán a minta sem látszódik majd :-DDD

182. 828429ecdc (válaszként erre: 181. - Kiho)
2010. nov. 11. 17:55
Én nem tudom mit csinálnék nekem még piercingem is van.De akkor ha így járnék mint te vennék egy olyan Samantásat(Szex és Newyork2)
181. Kiho (válaszként erre: 180. - 828429ecdc)
2010. nov. 11. 17:54

Hát de nem?? :-)

Hehe, de nekem nincs egybe részes. Most ezért kell vennem egyet :-((( Pedig a hasamat szerettem :-(((

180. 828429ecdc (válaszként erre: 179. - Kiho)
2010. nov. 11. 17:52
Engem is zavarna főleg ilyen fiatalon és ha én rendesen bánok egy ügyféllel akkor én is megérdemlem ha én vagyok "az".Ne izgulj most az egyberészes a divat!
179. Kiho (válaszként erre: 175. - A14deb9047)
2010. nov. 11. 17:49
Nyilván ezt az oldalát kell nézni, hogy az ember nem szenved. Én csak azt mondom, hogy nagyon sok ismerősöm mutatta, hogy neki bikinivonalban vágtak, tehát nem látszik, még akkor sem, ha bikinit vesz fel. Nekem meg a hasam közepére tettek egy szép nagyot! Ezért zavar! Arról nem beszélve, hogy fiatal vagyok, érdekel, hogy hogyan nézek ki!! És mint már írtam a vágásom nem olyan kicsi, mint egy átlagos vakbélműtött embernek, hanem sokkal nagyobb!Engem zavar!!!
2010. nov. 11. 17:27

Végre egy ilyen fórum!!

Majd fogok ám ide írni, mert van mit!!

Lassan ott tartunk sajnos, hogy normális orvos már nem is lesz!!!

2010. nov. 11. 17:27
Igen a kórház nem szálloda, csak ha nyomod a pénzt.Én nem szólok meg senkit mert anyukám is ilyen.Szoktam is neki mondani, hogy lassan ha az utcán elmegy mellette egy orvos annak is a zsebébe nyom valamit.Nekem a kicsikémnek volt egy n..er orvosa 2 hósan hörghurut miatt.Na annak én nem adtam mondjuk minden map más volt beosztva.Viszont imádott minket, mert azt csináltam amit mondott.azt mondta maradjunk még2 napig maradtunk mert fek kellett még szedie a gyereknek pár injekciót.Mellettem a szobában nyomták neki a pénzt aztnem tudom hogy tőlük elfogadta e de rájuk nem nézett szép szemmel mert az anyuka haza akart menni és nem bánta hogy a gyerek még beteg.Én is adni akartam a hazaengedéskor de azt mondta köszöni nem költse a gyerekre,jobban szüksége van rá.Pedig el voltunk akkor eresztve jobban mintmost.Szóval vannak kivételek.Én nem szeretek adni mert nekem sem adnak hálapénzt ha megcsinálom a munkámat én is a fizumból élek.A másik hogy nem is mernék mert nem tudom mennyit illik ma már.
2010. nov. 11. 17:17
Bocsi csak megjött a párom és lefoglalta a gépet.Most leszek egy darabig.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook