Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egész nap nem tudtam belépni simán csak jelszómódosítással a Hoxa üzenetére kattintva szerintetek mi lehet elnyomtam valamit? fórum

Egész nap nem tudtam belépni simán csak jelszómódosítással a Hoxa üzenetére kattintva szerintetek mi lehet elnyomtam valamit? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 13. 14:00
Kérlek segítsetek mit tegyek ha böngésző hibám van és cookiek kezelésével van baj nem tudok belépni.Amikor belépek kiír Plugin beszerzést de ezt se tudom letölteni a második ablaknál amiben nem magyar szöveg van nem enged ráklikkelni semmire,nagyon analfab.... vagyok ezekben a dolgogban.Pl:nem tudommit jelentenek:cookiek,Plugin.Csak úgy sikerül belépnem ha a Hoxa jelszómódosító üzenetére kattintok,de elfogadja a régi jelszavamat.Valaki könyörüljön rajtam.
4. murva (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2009. júl. 12. 22:52
Hú és azt hogy tudom kijavítani,kérlek segítsetek.
3. Hoxa
2009. júl. 12. 22:40
Böngésző hiba, a cookiek kezelésével van ilyenkor gond.
2009. júl. 12. 22:38
más is panaszkodott ma már erre(
2009. júl. 12. 22:37
Egész nap nem tudtam belépni simán csak jelszómódosítással a Hoxa üzenetére kattintva szerintetek mi lehet elnyomtam valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook