Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszik egy nálam 6-7évvel fiatalabb srác, sosem akartam fiatalt! Mi a tapasztalat velük, sex stb? fórum

Tetszik egy nálam 6-7évvel fiatalabb srác, sosem akartam fiatalt! Mi a tapasztalat velük, sex stb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. júl. 16. 09:14
Come on, tegyél már fel magadról egy képet!!!
199. a1baa7edcc (válaszként erre: 126. - Fiatal nő)
2009. júl. 16. 07:17
Anno raktal fel magadrol kepet es ne haragudj, sokkal idosebbnek neztel ki a korodnal. Persze sok "fiatallal" van ez igy...
198. spinneli (válaszként erre: 193. - Reni79)
2009. júl. 15. 16:12

fő az érzelmi intelligencia.

:)

2009. júl. 15. 12:40
és ujra bebizonyosodott h csak erre nemtudok senkivel nagyon együtt lenni,nekem érzelem is kell...
196. lilluska25 (válaszként erre: 195. - Charly(vagybármi))
2009. júl. 15. 12:40
hát köszi de nekem amugy nem olyan fontos a sexx.tudom ez furcsa de komolyan..ha nincs senki akkor nincs.ha van akkor van, megvagyok nélküle is,..
195. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 194. - Lilluska25)
2009. júl. 15. 11:25
hát ezek a mai fiatalok... sajnálom, hogy nem mentette meg a férfi becsületet. Azért fel a fejjel, hisz most kezdődik életed egész hátralevő része :) És ismét előrréb léptél személyes fejlődésedben, úgy gondolom!
2009. júl. 15. 10:06
nah ,hát igen...tegnap itt volt a srác..de assze nekem enyni elég is volt..vhogy nemtudom,túl fiatal,agyilag mindenképp,ugy meg,kurva gyorsak, ez a durr bele nem jött be:)
193. reni79 (válaszként erre: 192. - Spinneli)
2009. júl. 15. 08:22
Mindenhez hozzá kell tenni valamit igaz?Látom Te is szeretsz szurkálodni!Fő a jóindulat!
192. spinneli (válaszként erre: 187. - Reni79)
2009. júl. 15. 02:11
kedves gyerekek ezt hívják kompenzálásnak.
191. 49ca420470 (válaszként erre: 187. - Reni79)
2009. júl. 14. 20:44
Szép vagy.
190. Arnica
2009. júl. 14. 15:38
A nagyfiam most reklamált, hogy nem írtam meg Nektek: őt (19 és fél éves) nézték már a pasimnak is. Szerinte ez is egy mérföldkő...
189. Arnica
2009. júl. 14. 15:34

Nos Lányok, lelkiismeretesen végigolvastam mind a 188 hozzászólást: nagyon tanulságos volt. Itt már régen nem a fiatalabb szerető a téma, hanem a saját önbecsülésünk, amit sajnos sok esetben meglehetősen aláásnak a külvilág által sugallt ostoba ideálok. Kár, mert ha kicsit bölcsebbek lennénk (magamat is beleértve) sokkal boldogabbak is lehetnénk. Ha elfogadnánk önmagunkat és embertársainknak olyannak, annyi idősnek, olyan egészségesnek, amilyenek. Ha képesek lennénk magunkat a Teremtő szemével nézni. Mert Ő ugye mindíg pont olyannak szeret minket, amilyenek valójában éppen vagyunk: Szűznek, Asszonynak vagy Banyának. Mindegyiknek megvan a szépsége és értéke. Ha nem mindíg máshoz mérnénk magunkat, hanem csak önmagunkhoz, akkor néha még elégedettek is lehetnénk, és akkor - kedves Nagyon Fiatal Hölgyeim - nem félnénk a korosodástól, mert nem leépülésnek, hanem fejlődésnek tekintenénk.

Jómagam 41 éves vagyok, meglehetősen testes, elvált, 4 gyerekes anyuka. Volt, amikor a 2 nagyobb gyerekemet a tesóimnak nézték, volt olyan időszak, mikor a saját nagyanyám lehettem volna, mikor 36 évesen a 3. gyerek megszületett, totál megfiatalított, és most az elmúlt 1 évben - elég húzós év volt - megint sokat "öregedtem". Sok mindentől függ, hogy fiatalnak vagy öregnek számítunk-e és hogy ez pozitívum-e vagy negatívum. Butaság ezen vitatkozni, inkább igyekezzünk a gondokon -a valódiakon!!! - felülkerekedni, érezzük jól magunkat a bőrünkben és örüljünk minden új napnak!

A fiatalabb fiúkról pedig annyit: én mindíg a 10-20 évvel idősebb pasikra buktam, őrült szerelmes tudtam lenni, olvadtam tőlük mint napon a vaj. A fiatalabbakat kis taknyosnak tartottam, akik csak magukkal törődnek az ágyban. (Vagy a konyhaasztalon...) Aztán jött egy 6 évvel fiatalabb srác és teljesen elvarázsolt: kedves volt, figyelmes, érzékeny, játékos. Álmaim szeretője. Így hát az a véleményem: az hogy egy pasi jó szerető-e, nem korfüggő, hanem intelligencia kérdése: ha van érzelmi és szexuális kultúráltsága, akkor jó, ha nincs, akkor lehet a világon a legdögösebb pasi ránézésre - semmit nem ér.

188. OlíviaAnna (válaszként erre: 186. - Fiatal nő)
2009. júl. 14. 11:21
Légyszi tegyél már fel magadról egy képet! Most már szerintem mindenki kíváncsi, hogy hogy nézel ki. Egyébként megértem, hogy öregnek gondolod a harmincéveseket, ezzel én is így voltam, sőt. Mondjuk ovis koromban.
187. reni79 (válaszként erre: 184. - Fiatal nő)
2009. júl. 14. 08:59

Drága.Az a lényeg hogy legalább Te elhiszed ezt a sok hülyeséget amit összehordasz!Bár eddigi életemben még senki nem nézett bányarémnek max. az OLYAN NŐK MINT TE, dehát engem ez totál hidegen hagy mivel ha én bányarém vagyok Akkor Te mi vagy?Hogy lehet ezt még lejjebb taglani?

Mielőtt kritizálsz valakit nézz tükörbe ha egyáltalán tartasz ilyet otthon!Jó hogy ilyen hatalmas az EGO-d!Tartsd meg "jószokásod"!

Én részemről befejeztem ezt a hülye szópárbajt mert kezd nagyon szánalmas lenni az egész és ez nem illik hozzám!Szóval csaó "szépség"!PFFF:-)

186. Fiatal nő (válaszként erre: 155. - Reni79)
2009. júl. 14. 06:46
A képet azért vettem le, mert egyrészt már régi, 18 voltam rajta, másrészt meg szeretném megőrizni az "anonimitást", semmi kedvem hozzá, hogy visszaéljenek vele. Hiszen ez egy teljesen nyílt fórum, iWiW-en legalább még ha nagy is, de egy zárt közösség. Mondjuk ott sincs fent 50 képem, mint sokaknak, csak ami a beazonosításhoz kell. :-P
185. Fiatal nő (válaszként erre: 156. - 274c9996b8)
2009. júl. 14. 06:45
Nagyon vicces...
184. Fiatal nő (válaszként erre: 154. - Reni79)
2009. júl. 14. 06:44
Én nem akarok tetszeni a pasiknak, én egy férfinek akarok tetszeni, a páromnak, és kész. A többi hidegen hagy. Persze nem tagadom, jól esik, ha mások is megdícsérnek, de tulajdonképpen a páromon kívül mindenki más ... Nem velük élek majd együtt, nem nekik szülök gyereket, nem velük alapítok családot. Ja, meg hát magamnak is meg kell felelni. Szóval Ő meg én. Más meg aztán tényleg lényeges, mit gondol. Különben is, mindenkinek más tetszik. Lehet, hogy téged valaki 30 évesen bomba nőnek tart, valaki más meg egy bányarémnek. Ugyan így mindenki más is: valakinek szép, valakinek nem. Azoknak kell megfelelni, akiket nagyon szeretünk. Illetve elsősorban önmagunknak.
183. Fiatal nő (válaszként erre: 149. - 274c9996b8)
2009. júl. 14. 06:40
Én nem sértegettem, csak leírtam, hogy az ÉN IDŐSZÁMÍTÁSOM SZERINT!!! Könyörgöm, ne értsük már félre egymást..!
182. Fiatal nő (válaszként erre: 147. - Csicsi25)
2009. júl. 14. 06:39

Nem félek az öregedéstől, ellenkezőleg. Világéletemben "öregebben gondolkoztam", mint a kortársaim. Nem egyszer tapasztalom, hogy velem egyidős lányok "sírnak", hogy hát milyen szörnyű, hogy mindenkivel csak a gyerekekről, a világról, a természetről, időjárásról, kapcsolatokról lehet beszélgetni, filmekről, buliról, meg hasonló dolgokról meg "senkivel". Márhogy az idősebbek körében. Na, hát nekem ezek meg például kedvenc témáim (az előbbiek), én imádok az idősebbek között lenni, sokkal többre tartom őket, mint a korombelieket. Emlékszem, még kicsi voltam, de már nagyon idősebb akartam lenni, és azért 1-2 évvel most is szívesen lennék idősebb. Az időnek meg amúgy sem lehet megálljt parancsolni.

Itt most ahogy látom, "mindenki vérig sértődött" azon a bizonyos mondatomon és nagyon félre lett értve. Az én időszámításom egyszerűen ez, a nő nálam 30-tól már "öreg". És nem feltétlenül biztos, hogy nem akarok öreg lenni. Csak akkor már mégis 3x... Ennyi.

181. Fiatal nő (válaszként erre: 146. - 0301eb83ba)
2009. júl. 14. 06:30
Én nem dícsérem önmagam. Sőt, én kifejezetten utálom magam, ezeket mind mások mondják rólam. Most kezdjem el sorolni, mennyire utálom magamat mindenhogyan? Az utálat mondjuk azért túlzás, de kifejezetten szerencsétlennek érzem magam.
180. Fiatal nő (válaszként erre: 150. - 274c9996b8)
2009. júl. 14. 06:28
Az vagyok, mert tisztelet a kivételnek, nem bírom elviselni a női társadalmat. Világéletemben jobban kijöttem a fiúkkal, férfiakkal. Számomra sokkal jobb barátok és őszintébbek is. Persze van több lánybarátom, "haverom", de azokat is nagyon megválogatom. Kevés barátom van, de Ők nagyon fontosak.
179. Fiatal nő (válaszként erre: 165. - 707655fba1)
2009. júl. 14. 06:25
Ez most nem azt jelenti, ki mennyinek érzi magát, hanem a szám, hogy 30. Ki mondta, hogy én 30 évesen nem érzem magamat majd fiatalosabbnak, vagy éppen 40 évesen? Az tök mindegy, a "szám a lényeg", én erről beszélek, de úgy látszik senki nem érti. Nem is baj, nem is kell...
178. Fiatal nő (válaszként erre: 167. - Reni79)
2009. júl. 14. 06:24
Félre vagyok értve, de b@romira. Nem attól fogom magam vénnek tartani, hogy akkora leszek esetleg, mint egy ház. (Bár IGYEKSZEM MAJD TENNI EZ ELLEN!) (Amúgy meg kismillió 21 éves is így néz ki. Márhogy "nagydarab".) Hanem egyszerűen ÉN ÍGY GONDOLOM, kész. Nincsen ebben semmi rossz felfogás. De 30 évesen nem fogok úgy viselkedni, mintha 10 lennék. (Ismerek ilyet is, hát az szánalmas.) Nem biztos, hogy 30 évesen nem fogom magam fiatalabbnak érezni, de számomra a 30 akkor is harminc. És nem értem, emiatt miért kellene nekem majd szenvedni. EZ ORBITÁLIS BAROMSÁG!
177. jomtom
2009. júl. 13. 23:27

Hülyeség a kor. Feleségem 4,5 évvel idősebb. Huszon évesen büszke voltam, hogy idősebb barátnőm van. Azóta 3 gyermeket szült, 27. éve vagyunk házasok.

A kor nem számit.

176. spinneli (válaszként erre: 166. - 707655fba1)
2009. júl. 13. 23:04

én nem láttam, hogy sértőnek szánta volna.

de ahogy érzitek.

175. Csicsi25 (válaszként erre: 161. - Lilluska25)
2009. júl. 13. 22:58

Az ősz hajszál nem probléma. Gimiben volt egy osztálytársam, akinek már 14 évesen rengeteg ősz hajszála volt. (Sajnos, akkoriban tilos volt a suliban festeni a hajat - pedig neki nem ártott volna).

Nekem is vannak ősz hajszálaim (furcsa lenne, ha 39 évesen nem lenne), de festem a hajam, ráadásul szőkére - így nem látszik.

Nos, a ráncok eléggé zavarnak - bár szerencsére még nincs sok. A visszeres lábaimat anyukámtól örököltem, de azt elinjekcióztattam, így nem látszik. Szerencsére a szülés rajtam sem hagyott nyomot, magas vagyok és vékony, próbálok fiatalosan öltözni.

Mindennek ellenére én is utálom, hogy öregszem, de megteszem, amit lehet.


Anyukám, aki 61 éves, mindig azt mondja, nem az számít mennyi idősek vagyunk, csak egészség legyen és hogy minden kornak meg van a maga szépsége. Remélem, 61 évesen én is olyan jól fogok kinézni, mint ő.

Nagymamám augusztusban lesz 82 éves. Egyedül él, főz, mos, takarít magára.


Azt hiszem, az ember hozzáállása sokat jelent. Ha azt mondod, hogy 30 évesen öreg vagy, az is leszel, de igaz ez fordítva is: 40 évesen is lehetsz csinos és szép, ha mindent megteszel érte és nem hanyagolod el magad.

174. reni79 (válaszként erre: 172. - 49ca420470)
2009. júl. 13. 21:31
Hát azért hogy nem kellett fogyóznod soha bevallom nagyon irigyellek!Imádom az édességet de folyamatos harcban állok a kilókkal.Ha kicsit nem figyelek oda hipp-hopp feljön pár kiló.
173. reni79 (válaszként erre: 170. - 274c9996b8)
2009. júl. 13. 21:24
Akkor szép nagy családod van!Szerencsés vagy!
172. 49ca420470 (válaszként erre: 164. - Reni79)
2009. júl. 13. 21:10

Valóban szerencsés,nagyon szerencsés alkat vagyok.Biztos genetikai a dolog de nekem nincs viszerem,szarkaláb is alig alig,simán felveszem a minit és soha nem kellett fogyókúráznom.Nem lettek stírák szülés után és fölösleges kilók sem.Néha én is elgondolkodom hogy milyen szerencsés vagyok.

De mielőtt bárki irígykedni kezd közlöm,hogy nekem is van nyűgöm pl a szőrök megőrjítenek és a seprűvénáktól én is tartok.))

2009. júl. 13. 21:04

Persze hogy , nem a kor vagy a kinezet a mervado !( persze 1-nö mindeg örvendezik a kellemes,jolnevelt bokoknak :)

Van itt is olyan forum ahol van aki megkerdöjelezi a roda-pasi-kontra-szep-nö es forditott parkapcsolatokat ! De , ugylatszik barmit is mond a kulvilag a ronda szep lessz ha , szeretik es szeret ! Es hat ez a lenyeg , nem ?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook