Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhen kívüli terhességem volt, ami magától felszívódott. Menstruációszerű vérzésem volt a 7.5 héten.Mikor várhatom a köv. menstruációt? fórum

Méhen kívüli terhességem volt, ami magától felszívódott. Menstruációszerű vérzésem volt a 7.5 héten.Mikor várhatom a köv. menstruációt? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 13. 09:44
Hát jól vagyok az igen, de h minden rendben van az nem teljesen igaz sajna, van egy kis vagy nagyobb elzáródásom ez most még nem tisztázott... Valószinüleg a HSG tévedett... A doki szerint 4-6 hét. Neked volt vmi vizsgálat, h esetleg nem lehet h neked is van elzáródás vagy ilyesmi amit miatt nem jön össze?
2009. júl. 12. 21:33

Hát,akkor zért neked sem könnyü,sajnálom,hogy ilyesmiken mentél át!Mi azóta próbálkozunk babával,de sajnos eddig még nem jártunk sikerrel!Pedig a méhenkivüli tavaly októberben volt!Van már egy fiam,11 éves,én31 vagyok!

Az a lányeg,ha minden rendben van,doki mitmond,mikorra várd a menszit?

2009. júl. 12. 21:22
Én szerencsére megusztam a műtétet, sajnálom, h Te nem :( Volt már 2 vetélésem ez előtt amit műszeresen be kellett fejezni és az után 5 hétre jött meg mindkét esetben. De most sztem előbb kellene,pont amiatt h semmi beavatkozás nem volt. a zárójelentésben is írták, hogy extraut,és hogy szabálytalan menstruáció. Mert végülis olyan volt mint ha 7.5 hétre jött volna meg...
2009. júl. 12. 21:19
Nekem operáciom volt,kivették az egyik petevezetékemet a méhenkivüli miatt!Az operáciotól számitva pontosan 1 hónapra jött meg megint.De gondolom a kettőt nem lehet azért hasonlitani!
2009. júl. 12. 20:40
Méhen kívülio terhességem volt, ami magától felszívódott.Menstr. szerű vérzésem volt a 7.5 héten.Mikor várhatom a köv. menstruációt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook