Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi most a "menő" a 10 évesek körében? Ajándék ötletek várok (fiúnak)! fórum

Mi most a "menő" a 10 évesek körében? Ajándék ötletek várok (fiúnak)! (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 24. 09:39

Én kreatív párti vagyok! Intersparba nézelődtünk a húgocskámnak (10), hát van választék. Szülinapjára kifestőt kapott, olajfestékkel, egy nem túl bonyolultat (nekiült, két nap alatt kivégezte!), így megint valami hasonlóban gondolkodunk. Ott vannak még azok a gyöngyök, amivel figurákat lehet csinálni. Szerintem azok is nagyon jók.

Persze ez az egész érdeklődéstől függ: ha nagyon mozgékony görgori+felszerelés, ha inább leülős visszahúzódó típus, akkor valami kreatívban kell gondolkodni.

11. marc§ika (válaszként erre: 8. - Magdi8)
2009. dec. 14. 12:35

ez jól hangzik,még nem is hallotam ilyenről.

És te tudsz egy jó fajtát,esetleg márkát ajánlani?

hogy működik ez a táncszőnyeg?

2009. dec. 13. 19:37

A kisebbikem 7 éves, ő még Barbie mániás, és az ő korosztálya Little Peteket gyűjt. A suliban megy a csere-bere, ha netán valaki ajándékba kapott olyat, ami már megvan :)

Táncszőnyeg is jó ötlet. A Twisterrel az enyémek soha nem játszottak.

2009. dec. 13. 19:17
Vagy a Twister is nagyon jó.
8. Magdi8 (válaszként erre: 7. - Marc§ika)
2009. dec. 13. 19:16
Esetleg táncszőnyeg? A lányom is ennyi idősen kapta, azóta már 11 éves, és még mindig nagyon szereti, főleg ha itt vannak a barátnői.
2009. dec. 13. 19:09
és egy 8 éves kislánynak mit ajánlanátok?
2009. dec. 13. 19:01
Na pont nemrég volt ilyen kérdésem. A nagylányom ennyi idős, de fiam nincs, szóval gőzöm sem volt róla. De megkérdeztem egy ilyen korú fiú anyukáját, és most nagyon menő a Bakugan, valami figurák, amiket el lehet dobni vagy mi. Játékboltban felvilágosítanak majd :) És a techdeck deszkák, amik ilyen ujjal irányítható minideszkák, már pálya is van hozzájuk...suliban egymással játszanak ezekkel.
2009. júl. 13. 20:00
tapasztalataim alapján ebben a korban az anyagiak érdeklik őket. talán egy feltöltőkártya, gördeszka, focilabda, esetleg logikai játék, sakk, amink örülnek. ha van lehetőséged kicsit kérdezz rá a gyerekre, vagy ha fenn van iwiwen, nézz utána, lehet árulkodik róla egy fénykép, milyen a gyerek.
2009. júl. 13. 11:18
fogalmam sincs, nem igazán ismerem a gyerkőcöt. Vendégségbe megyünk és ezért szeretnék vinni valamit. De mit?
2009. júl. 12. 19:25
a gyerektől is függ. sportos, vagy számítógépőrült?
2009. júl. 12. 16:32
Max 5.000 ft-ig
2009. júl. 12. 16:32
Mi most a \"menő\" a 10 évesek körében? Ajándék ötletek várok (fiúnak)!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook