Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várlak Kincsem, hát gyere haza! fórum

Várlak Kincsem, hát gyere haza! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Várlak Kincsem, hát gyere haza!

14. birodetty (válaszként erre: 5. - Df7d93e6e7)
2009. szept. 6. 14:24
Gyönyörű a vers.Könnyekig hatódtam miközben olvastam.Kívánom hogy minél elöbb karodban tarthasd várva várt babucidat.Szorítok nektek:)
13. d58b988bee (válaszként erre: 10. - Df7d93e6e7)
2009. júl. 16. 10:40
Szorítok Nektek!!
12. 7cfd9675f9 (válaszként erre: 11. - Df7d93e6e7)
2009. júl. 16. 08:33
Köszönöm :) ... megdolgoztunk érte :D :D
11. df7d93e6e7 (válaszként erre: 9. - 7cfd9675f9)
2009. júl. 14. 14:02

köszönöm!

Gratulálok Szilvihez, gyönyörű kislány, egy ilyen szép babóra megérte várni! :) Sok boldgoságot hozzá! És jó egészséget nektek.

10. df7d93e6e7 (válaszként erre: 8. - D58b988bee)
2009. júl. 14. 13:58

nem, dehogy is, örülök, hogy ennyire tetszett

:)

2009. júl. 13. 09:42
Megkönnyeztem a versikét. ... én is hasonló cipőben jártam, 3 évig vártunk a picurkánka... sokat szenvedtem előtte, de Ő mindenért kárpótol(már a fogantatása pillanatától)Gyönyörű terhességem volt, mindenkinek ilyen gyönyörű szűlést -szűletést- kívánok... és mostmár 10 hetes a babujám. KITATÁS .... akkor fog jönni, amikor már nem is várod :))))
8. d58b988bee (válaszként erre: 5. - Df7d93e6e7)
2009. júl. 13. 08:28

Szia!


Ha nem haragszol meg érte betettem a naplómba, hasonló cipőben járok, mint te ez a 12. hónap:o(((

7. mevi
2009. júl. 13. 06:23
Nagyon szép vers. És nagyon megható is. Mi is azon vagyunk a párommal,hogy csatlakozzunk ehhez a bizonyos táborhoz, eddig sajnos sikertelenül, úgyhogy 100 %-ig átérzem a helyzetedet. Mindenesetre nagyon szurkolok Nektek,(és természetesen mindenkinek,aki szeretne babát) hogy mihamarabb átélhessétek azt a csodát, amikor megtudod, hogy tényleg "beköltözött Valaki"! :)
2009. júl. 12. 22:01

Csodálatos! Egyszerűen nem tudom megfogalmazni mit éreztem a vers olvasása közben, földön túli érzés volt! Köszönöm!

Tiszta szívemből kívánom hogy mielőbb költözzön a pocakodba a Ti kis Pindurkátok!

2009. júl. 12. 20:24
köszönöm mindenkinek aki elolvasta. A vers már egy hónapos, és sajnos nem vagyok terhes, de volt 2 gyönyörű hetem amikor azt hittem, az vagyok...az akkori érzések megfogalmazása a vers. Nagyon várom a picurkámat, hogy tényleg beköltözzön. Már minden sürgetés és hirtelen akarás nélkül, csak boldogan, és nyitott szívvel. Nagy csalódás volt mikor kiderült, még sem vagyok áldott állapotban, de a vers ami a hihetetlen örömből, és boldogságból született, megnyugtat. Gratulálok a babához zsuzska, és neked is a gyerkőcökhöz judit! Egyszer én is csatlakozom a táborokhoz, igaziból, és nem csak "rövid" idősre! :) Addig kitárt karokkal várom az én kis kincsemet!
2009. júl. 12. 20:11
És természetesen gratulálok!!!
2009. júl. 12. 20:11

Ez a vers a szívem közepébe hasított......egyszerűen....nem is tudok megfelelő szavakat találni!Nem sokszor sírom el magam de ez egy olyan pillanat volt,csak sírva tudtam elolvasni!Nagyon remélem hogy minden babát szerető pár életébe eljön a földöntúli boldogság!

Egy 12 hetes kismama

2009. júl. 12. 17:13

Gyönyörű!

Jó egészséget kívánok!


Mi is ilyen érzésekkel vártuk a lányunkat, majd a kisfiúnkat. A gyemekáldásnál csodálatosabb nincs a világon!


A kisfiam története az adatlapomon.

2009. júl. 12. 16:03
Nyugalom lesz aztán, megjön lelki békénk,
Érzem, amit még sosem...
Itt van, a Boldogság költözött közénk! Apa keze hasamon, simogat, nyugtat,
Most már minden rendben lesz,
Hisz együtt tesszük meg az utat. Család vagyunk, Picurka itt mocorog,
A lelkem ragyog, s apa csak mosolyog. Boldog, igazi család,
Immár hárman,
Apa, Picurka, meg én!

Ugrás a teljes írásra: Várlak Kincsem, hát gyere haza!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook