Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítség! Kész tények elé állítottak. Mínusz tíz kiló, vagy repülök. fórum

Segítség! Kész tények elé állítottak. Mínusz tíz kiló, vagy repülök. (beszélgetős fórum)


1 2 3
87. rékaság (válaszként erre: 86. - 0716d92a9e)
2010. júl. 10. 10:27
Szia, elég régi ez a fórum, most akadtam rá pár napja. Megoldódott azóta a helyzet?
2009. júl. 19. 21:10
Mennem kell, de majd visszaolvasok, ha tudtok valamit tanácsolni. Előre is köszi..
2009. júl. 19. 21:09
Az az igazság, hogy nem érdemes mutogatni magam. Ha majd lefogytam, akkor esetleg.. De lehet, hogy akkor meg úgy fog csüngeni rajtam a bőr, hogy ajjaj! (Amilyen szerencsém van..) Kb 15 kg-t kellene fogynom, csak az a baj, hogy nem merek akármibe beleugrani, mert fogamzásgátlót is szedek, meg még egy dilibogyót, ami ha nem jól végzi a hatását, akkor lehet, hogy életem végéig szedhetem, (mellesleg akkor teherbe sem eshetek mellette, ha terveznék, mert a kettő kizárja egymást..) Emellett még most azon filóznak a dokik, hogy rákos vagyok-e, úgyhogy kétszer meg kellene fontolnom, de ÉN AKKOR IS LE AKAROK FOGYNI!! Valahogy elérem akkor is, ha beledöglök!! Csak nem tudom, hogy ez a lustaság ami rajtam van, valamelyik gyógyszernek a mellékhatása, vagy csak szimplán a túlsúlyé.. Bocsi.. Túl sokat panaszkodom..
84. 57abc43d5b (válaszként erre: 81. - 0716d92a9e)
2009. júl. 18. 16:12

Szia.

Ma mérlegeltem!-2 kiló egy hét alatt!Tiszta happy vagyok!:)Most még jobban van energiám és kitartásom.Végre egy kis sikerélmény.Rászántad már magad valamelyik bogyóra?Én is sokat vaciláltam,hogy felirassam-e,de nem bántam meg.Legalábbis eddig még nem volt rá okom.

83. 6b959121ac (válaszként erre: 75. - 0716d92a9e)
2009. júl. 17. 09:01
Nem lehetetlen, csak egészségtelen. Tapasztalat. Pár éve Atkins-el fogytam, hihetetlen , az első két hétben lement 8 kg. Gondolom a zöme víz volt. Utána is gyorsan fogytam, de amikor már rá sem tudtam nézni a húsra és a tojásra minden visszajött, és közben a pajzsmirigyem is megbolondult.
82. 57abc43d5b (válaszként erre: 81. - 0716d92a9e)
2009. júl. 17. 08:00

Jó reggelt!

Én a 10mg-os lindet szedem,de van 15-ös is.Azért ezzel kezdtem mert ha ez már nem hat úgy akkor jöhet az erősebb.Még 20 kilót szeretnék ledobni.Semmi mellék hatás nem jött ki rajtam eddig.Talán kicsit szomjasabb vagyok,de ez lehet a nagy melegtől is.Holnap lesz egy hete,hogy elkezdtem és alig várom,hogy ráugorjak a mérlegre.Azon kívül,hogy nem tudom fogytam-e tőle teljesen más hozzáállást eredményezett a fogyókúrámba.Nem kattog egész nap azon az agyam,hogy éhes vagyok vagy enni kellene valamit.Volt egy nap a héten mikor nagyon kívánós voltam,de hamar túltettem magam, a csajok támogattak lelkileg.Te nem raksz fel képet?Mennyit szeretnél fogyni?

81. 0716d92a9e (válaszként erre: 79. - 57abc43d5b)
2009. júl. 16. 22:25
Tényleg! Igazad van! Megnéztem a képeidet, és nagyon tetszik, hogy ilyen sokat fogytál, és hogy ilyen feszes maradt a bőröd. Olvastam, hogy a Lin olcsóbb. Abból is vannak más-más mg-os kiszerelések? Ha igen, te melyiket szeded? Mellékhatást tapasztaltál? Nagyon sokan tapasztaltak szájszárazságot pl. a Reductilnál, meg néhányan gyors szívverést is.. És te?
2009. júl. 16. 22:07
Igen,utána néztem.A redes fórumon láttalak.De én a lindet szedem.
79. 57abc43d5b (válaszként erre: 78. - 0716d92a9e)
2009. júl. 16. 22:05
Szerintem mi találkoztunk vagy a redes vagy a lines fórumon.:)
78. 0716d92a9e (válaszként erre: 77. - 57abc43d5b)
2009. júl. 16. 21:36
Megkérdezhetem, hogy mégis mit szedsz?
77. 57abc43d5b (válaszként erre: 76. - 8f52b86abb)
2009. júl. 16. 16:15
Sok sikert hozzá!Én december óta önerőből fogytam 16 kilót.De ahogy olvaslak neked sürgős a dolog.timmy különben nem mondott butaságot!Igaz én másik fajta bogyót szedek,de nagyban megkönnyíti a diétát.Elveszi az éhségérzetet és a tudatot,hogy folyton csak enne az ember.Persze távol áll tőlem,hogy rábeszéljelek valamire amit nem akarsz.
76. 8f52b86abb (válaszként erre: 75. - 0716d92a9e)
2009. júl. 16. 07:11
Köszönöm az ötletet. Egyenlőre kizártnak tartom, hogy pl. Reductillal segítsem a fogyásomat, először megpróbálom egyedül. Úgy érzem menni fog :)
2009. júl. 15. 18:10
1 hónap alatt szinte lehetetlen leadni egy tizest! Szerintem segítségre lesz szükséged mindenképpen. A mozgás, és a diéta eredményét csak elősegíti a Reductil. Olvasd el a topicjukat. Engem mindenesetre meggyőzött.. Ha nem ész nélkül csinálja valaki, hanem úgy étkezik, és tornázik, hogy azt majd később is tudja tartani, akkor nem szedi vissza az ember. Olvassatok bele. rengeteg tapasztalatot találtok..
2009. júl. 14. 09:38
Szerintem ilyen fiatalon nem kell gyógyszer! A fogyókúrás szerek árthatnak! Mozgás, diéta, és elszántság!
2009. júl. 14. 09:24
Szerintem inkább próbáljunk meg segíteni, mint jogi kérdéseket feszegetni. Van egy topic a Reductil hatásairól pro és kontra, szerintem érdemes elolvasni. Adhat ötleteket a fogyókúrádhoz. Emellett szerintem is jó ötlet a citromos víz. A torna meg inkább biciklizéssel, sétával kezdődjön szerintem, aztán így tovább! Szúrkolunk neked! Sok sikert!
2009. júl. 14. 06:02

Sajnálom,hogy ilyen emberek vannak. :(Én úgy fogytam le igen gyorsan,de nem egy hónap alatt,hogy 14órától nem ettem semmit,csak vizet ittam.Amikor már hozzászoktam,elkezdtem hullahoppozni is egy órát naponta.Más nekem nem segített a szülés utáni fogyásban.Bajom nem lett tőle,és végre nem piszkálnak folyton.Ha bírod,próbáld meg!Maximum korábban fekszel le aludni,főleg az elején. :)

Akárhogy is,de az egészséged miatt sem árt egy kis fogyi.Remélem ,sikerül! :)

71. accb6cf2da (válaszként erre: 70. - 2104cc91e8)
2009. júl. 13. 21:02

Most betegállományba lesz, amíg lehet, aztán ha felmondanak neki, akkor jöhet a többi (passzívjogu táppénz, munkanélküli járadék).

Nem számít ki mondott fel az a lényeg, hogy legyen 200 nap munkaviszony.


Ügyes vagy, csak keményen!:DD

70. 2104cc91e8 (válaszként erre: 69. - 8f52b86abb)
2009. júl. 13. 20:53

Jól csinálod, Magad miatt fogyj le, mert meg tudod csinálni, és valóban Ők adták a kezdő lökést, de Én azért nem mennék el, megvárnám, hogy Ők mondjanak fel, addig is amíg készülődnek a felmondásra van időd munkahelyet keresni!

Azonkívül nem tudom, most hogy van, de talán munkanélküli segélyt sem kap aki maga hagyja ott az állását! (amikor még dolgoztam, így volt)

Sok sikert Neked az elhatározásodhoz és kitartást a fogyáshoz:)

2009. júl. 13. 20:39

az orvosomat felhívtam, keddtől betegállományban vagyok :)


túlsúly?

már tinikoromban is elég pufi voltam, akkor szedtem gyógyszert is és össze vissza ingadozott a súlyom. amikor a szüleim meghaltak 9 éves voltam. onnantól a nagyi kényeztetett és tömött, hogy ne legyek szomorú, beteges kislány. aztán már csak úgy ettem, mert jól főzött és mert imádok enni. később jött a bogyós fogyi, 15 évesen, maradjunk annyiban, hogy tragédia volt...

most pedig mindig van időm arra, hogy szünetben egyek egy kis csokit, mindig van a fiókomban egy kis nasi és jajj...


de döntöttem :)


megváltozik az életem, kaja és minden más terén is. a fogyásban bízok, mert meg tudom csinálni és kész.


giorcub, ez az első munkahelyem. amint elvégeztem a gimit, ide ajánlottak be és most lesz két éve, hogy itt dolgozom.

de elmegyek. nem hiszem, hogy 20 évesen itt kell az asztalra csapnom. ha gyermekes anyuka leszek, vagy már tapasztaltabb nő, több idős munkaviszonnyal, akkor hisztizni fogok és kiállni a helyemért, az biztos.


most úgy érzem ez volt a kezdőlökés ahhoz, hogy egy új és sokkal jobb életet kezdjek, magamért, úgy, ahogy nekem jó...

2009. júl. 13. 20:04

Én is javasoltam már a betegállománytól kezdve mindent, remélem úgy jár el Puffy:)


Miért vagy túlsúlyos? Kiderült erről valami?

67. giorcub (válaszként erre: 53. - 8f52b86abb)
2009. júl. 13. 19:51

nem teljesen ertem. miert lepnel ki? mennyi ideje vagy ott? en nem lepnek ki, mondjon o fel, annak minden kovetkezmenyevel, adjon indokalst a felmondasban, adjon felmondasi idot es vegkielegitest. persze ha nem egy honapja vagy csak ott;)

azt is lehet jatszani hogy elmesz betegacsiba de az is veges es maceras, mert ahhoz a dokinak is benne kell lennie hogy elhuzza amig lehet.

nem tudom milyen tipusu az a ceg (vagyis mekkora) es kerdes hogy annak a fonoknek van e joga egy szemelyben kirugni, vagy csak probalkozik es ijeszteget.

aztan ha ad egy felmondolevelet akkor abba beleirja indoklaskent hogy tul kover volt a dolgozo? mert barmi ilyen van benne akkor mar lehet mondani neki hogy ezt a munkaugyi birosagon nem biztos hogy megeszik. szakmai indok kell hozza. nalunk pl ugy rugtak ki valakit hogy azt mondtak hogy atszervezes tortenik a csoportban ahol dolgozik. aztan persze semmilyen atszervezes nem tortent, es mivel visszajart a melohelyre igy ezt latta is -> munkaugyi birosag, karterites kutyatoke, stb. persze ezek olyan dolgok hogy vallalni kell magadat es adott esetben a konfrontaciot.

66. accb6cf2da (válaszként erre: 65. - 2104cc91e8)
2009. júl. 13. 16:47
Igen:(
2009. júl. 13. 14:13
Ugyan, van ahol simán fel sem veszik az illetőt, azt mondják, hogy betelt a munkahely és sosem fogja megtudni az illető, hogy csak nem volt szimpi, vagy túl sovány vagy stb. stb. stb. :(
64. 274c9996b8 (válaszként erre: 62. - 3e0ba54fb8)
2009. júl. 13. 14:05
Mindenesetre en bejatszanam ezt a "követelmenyt!" es feljelentenem azt a fönököt ! Nagyon sok kulönbözö munkam volt es meg lessz is eletem soran , de meg ekkorra baromsaggal eddig nem talalkoztam sehol !
2009. júl. 13. 10:08

Szomorúan olvastam a fórumot kiírótól, mi történt vele. Nekem nagyon ismerős a helyzet.

Én egy szociális otthonban dolgozom adminisztrációs nővérként. Női főnömöm van, igazi sárkány típus. Az egyik heppje, hogy senki ne legyen kövér. 2 éve egy nagyon kedves, tanult, főiskolás, jól dolgozó kolléganőmet szabályszerűen elüldözte, mert kövér volt. Megalázta az étkezőben, a folyosón, a gondozottak és a személyzet előtt. Néhány hónap után felmondott és elment máshova dolgozni (ahol tárt karokkal várták).

Ha a munkavállaló kiszolgáltatott -például itt nagyon sokan a környéken, mert kevés a munkalehetőség-, akkor a munkáltató sokmindent megtehet, amit egyébként nem lehet. Nálunk kötelező "bulik", 2-3 napos személyzeti nyaralások vannak, ha nem mész el, fegyelmit kapsz és a körítést hozzá... :( Gondolhatnátok, hogy milyen jó mindez, de ne higgyétek. Mindez azért történik, hogy egyedülálló főnöknőnk ne unatkozzon nagyon. Nem érdekli, hogy néhány elvált kolleganőm hova teszi a gyerekét, másoknak a gazdaság okoz gondot, vagy egyszerűen nem akarnak elmenni oda, ahova kell... mindez nem számít.

Nekem annyiban van szerencsém, hogy nem vagyok kövér, szeretek picit sminkelni és adminisztrálok (amit a főnök jobban megbecsül, mint a nővérek munkáját).

Egyébként én nem hiszem, hogy egy átlag munkahelyen az alább említett rizikófaktorokat átgondolja a munkáltató, mielőtt felvenne valakit (jobban átgondolja, hogy van e kisgyerek, messziről kell e utaztatni a dolgozót, stb.).

62. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 61. - 274c9996b8)
2009. júl. 13. 05:14
Elméletben talán, de a gyakorlat nem így néz ki, ezt te is tudod. Egyrészt vannak munkakörök, ahol az esztétikum szinte ugyanolyan szerepet játszik, mint a szaktudás, másrészt a munkáltató a kockázatot is megfontolja - nagyobb-e a munkabírása egy normál súlyú, jobb külsejű embernek, nagyobb-e a betegségek rizikója egy elhízott embernél? Lássuk be a statisztikák ezt mutatják. Ez diszkrimináció? Igen, az. S mint ilyen jogellenes? Igen, az, de ettől a jelenség még létezik.
61. 274c9996b8 (válaszként erre: 47. - 2104cc91e8)
2009. júl. 12. 23:12

Egy munkaadonak semmi köze ahhoz hogy , hogy nez ki az ember ! A munkaado a munkat ertekeli vagy nem ertekeli szerintem.

Az a Te es az enyem es a többi ember dolga hogy, köveren,sovanyan elunk-e vagy nem , szerintem.

60. 2104cc91e8 (válaszként erre: 51. - E7dba6d90b)
2009. júl. 12. 21:57

Te meg nagyon durva!


Azt hiszem, azért ezt nem kellene! Pláne a más családjában vájkálni! Én úgy érzem, segítséget kért és nem letolások sorozatát!

Még egy mondat, és ez az utolsó!

Ahogyan mostanában szokták mondani ez az Én véleményem is:

"Könnyű a más farkával verni a csalánt"


Mindenkinek nyugodalmas jóéjszakát :)

2009. júl. 12. 21:50
Jelen esetben ez a csaj fiatal, még ezernyi lehetősége van, bármire.
58. spinneli (válaszként erre: 57. - 49ca420470)
2009. júl. 12. 21:49

Mindent megteszek azért, hogy soha ne kerüljek ilyen helyzetben.

Nem arról beszélek, mikor az ember kompromisszumokra kényszerül szakmai és egyéb kérdésekben, meg kell találni a határt, hogy honnan nem csinálunk valamit.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook