Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hála az orvosoknak fórum

Hála az orvosoknak (beszélgetős fórum)


2007. szept. 25. 19:11

Sajnos, vagy hálistennek nem egyformák az orvosok.

A férjemet 12 évig (és a mai napig) kezelte (kezeli) egy orvos. Ő az orvosok azon ritka csoportjába tartozik akik nem a borítékot, ha nem az embert nézik. Első percben megmondta, hogy semmit nem fogad el amíg a műtétre nem kerül sor. Azt is megmondta, hogy a férjem betegségéből és a korából adódóan addig kell húzni-halasztani a műtétet amíg lehet, vagy a fájdalomtól négy kézláb nem fog közlekedni(szószerint). Mikor sor került a műtétre eltette a borítékot, de azóta semmit nem fogad el, a mai napig vissza járunk ellenőrzésre.

Sajnos más esetből kifolyólag volt olyan orvossal is dolgunk aki egy jellegzetes mozdulattal jelezte, hogy mit vár el.

10. iz_eniko (válaszként erre: 6. - Gyöngyi)
2007. márc. 16. 22:37
Bocsanat hogy ilyen figyelmetlen voltam,oszinte reszvetem.
9. iz_eniko (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2007. márc. 16. 22:27

Kivanom hogy edesanyad minel hamarabb meggyogyuljon-anya csak egy van-neked pedig

erot es kitartast!

Eniko

2007. márc. 16. 22:20

bocs,lehet nem fogalmaztam eleg tisztan,a sebeszt nyelte el a fold,aki szep osszeget kapott

-a tobbi orvos es apolonok ott is nagyon rendesek voltak,mindent megtettek amit lehetett

Vegulis hala azoknak,akik szivvel,becsuletesen

dolgoznak,csak sajnos nem mindegyik orvos ilyen.

2007. márc. 16. 22:12

Az edesapam tavaly jan.-ban egy kolozsvari korhazban tavozott az elok sorabol.Harom nap

alatt elment ,pedig az orvosok ott is igazan rendesek voltak.Az egyik fogadott el halapenzt,

egy sebesz de a mutetre sajnos nem kerulhetett sor,apukam mar nem tudta megvarni .Sokat kapott,de ugy eltunt,mint a kanfor,tobbet nem lattuk.Es nem csinalt semmit!Ugy lett volna tisztesseges hogy visszaadja,de miutan bekovetkezett a "legrosszabb",ot elnyelte a fold.

2007. febr. 24. 18:15
Sajnos anyukámon nem tudtak segíteni,de nem rajtuk múlt.Pénz egy fillért nem fogadtak el, kedvesek emberségesek voltak az orvosok és az ápolónők is mindvégig.
5. 12667dcac6 (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2007. jan. 26. 14:28
Jaj,félre ne értsd.Én elhiszem,hogy megérdemlik.Én a tapasztalatomat írtam le,és annak csak örülni tudok,hogy te nem csalódtál bennük.Maradjon is így.
2007. jan. 23. 09:50
Nem fogadnak el pénz...kétségbeesésemben egy nagy csomag édességet, üdítőt, kávét vittem nekik, azt elfogadták, de hidd el meg is érdemlik!
3. 12667dcac6 (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2007. jan. 22. 10:44
Örülök,hogy így látod és jobbulást az anyukádnak.Sajnos az orvosok többsége bizony nem ilyen,hidd el nekem,én kórházban dolgoztam amíg nem lettek gyerkőceim.
2. 93a74b44ea (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2007. jan. 22. 09:12
Ha nem vagyok túl indiszkrét: ti sem fizetitek meg őket?...
2007. jan. 22. 09:07

Édesanyám váratlanul a Rókus kórházba került az intenzív osztályon kezelik.Úgy bánnak vele, olyan gondosak,kedvesek jólelküek...még a lábuk nyomát is megcsókolom!!!

És ezeket nem becsülik/fizetik meg......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook