Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés alatt kapott EDA helyét meddig érezted utána? fórum

Szülés alatt kapott EDA helyét meddig érezted utána? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 14. 07:13

Én is kaptam EDÁ-t mind a két gyerkőcöm születésekor. A fiam 2001-ben született a Szabolcs utcai kórházban, a lányom 2007-ben az ÁEK-ban (volt MÁV kórház). Ugyanaz az orvos kötötte be mind a két esetben...de semmi problémám nem volt sem utána, sem azóta!

Szerintem mindenképpen nézesd meg orvossal!

2009. júl. 11. 14:02
Ha akarod megkérdezem pontosan az ismerösömet hogy Ö holvolt vele neki most szúrták el1éveaz tuti hogypesti intezetben vizsgálták ki az esetet
2009. júl. 11. 09:35
Én 3 éve kaptam az ikrek születésénél, mai napig érzem a helyét, simán kitudom tapintani hová adták, néha magától is fáj!
10. kírakitti (válaszként erre: 8. - Judyt640)
2009. júl. 11. 06:12
Szia! Én is erre gondoltam , hogy megnézetem orvossal, a válaszok alapján, csak nálam vanakkor baj. Ráadásul mire megkaptam az EDa -t már jöttek a tolófájások így nem is használták, teljesen feleslegesen szúrtak meg. ÍGy utólag a szülésznőnek vagy az orvosnak előtte meg kellett volna vizsgálni. másfél óra alatt lement a szülés érzéstelenítés nélkül.
9. 00346cf747 (válaszként erre: 8. - Judyt640)
2009. júl. 10. 19:59
Szia, eleinte biztosan kísérleteztek, míg begyakorolták, annak idején rengeteg veszélyét emlegették, én nem mertem elvállalni, minden fájdalomcsillapítás nélkül szültem. Azóta sokat fejlődött a tudomány.
2009. júl. 10. 19:57
Szia Én lehettem az elsök között akit epidurálva császároztak 25 évvel ezelött nekem évekig lezsibbadt azon a helyen a gerincem nemis gondoltam hogy attól van azótais gerincproblémáim vannak haezt elmondom mitöl mindenki tiltakozik hogy nemlehet de Én biztosan tudom hogy igen.Most taliztam egy ismerössel akinek a térdét mütötték epid. és megsértették a csonthártyát szétszúrtak egy betokosodott sérvet aztmondták BP az idegsebészeten hogy örüljön hogy nem bénult le .Lehet hogy megkellene emerrel nézetned nincs e valami nagyobb baj
2009. júl. 10. 19:36
Köszi Én simán szültem de ezt az érzéstelnetíést kértem én végig éreztem hogy meddig dugják fel a gerincemben, nem fájt de kellemetlen volt és azt a szakaszt ma napig sokszor érzem. szóval akkor valamit rosszul csinálhatak. köszi az infokat.
2009. júl. 10. 16:25
NEkem sem fájt. Semmit nem éreztem...
5. szildikó77 (válaszként erre: 1. - Kírakitti)
2009. júl. 10. 16:24

Szia kirakitti!

Szildiko77 vagyok!Nekem 3 császárom volt!A másodiknál elcs...... valamit,mert az nagyon fájt nekem is utánna sokáig!Sőt még az is fájt amikor tették be a csövet!Amikor reklamáltam csak annyit mondtak ez természetes!Ez nem így van a 3. császárom 3 éve volt és észre sem vettem azt sem ahogyan berakták a csövet és utánna sem volt semmi baj!Másnap amikor mentem fürdeni még a helyét sem láttam!Szerintem nézesd meg orvossal nehogy valami fertőzés legyen belőlle!Tudod mi van manapság már mindentől lehet valami nyavaját kapni!Írj majd,hogy mi újság!

2009. júl. 10. 16:22

Én sem éreztem, már rögtön szülés után sem.

Mondjuk azóta a hidegfrontra is megfájdul a fejem, csak másutt, mint mikor melegfront van... :) de biztos van, aki érzékenyebb.

2009. júl. 10. 16:20
Én sem érzem, már a szülés után sem tudtam volna megmondani, hogy hova kaptam pontosan.
2009. júl. 10. 16:18
Én 5 hónap szültem , szintén a gerincembe kaptam az érzéstelenítőt, de azóta egyszer sem éreztem a helyét, nem is tudnám megmutatni hogy hova szurtak.
2009. júl. 10. 16:06
Szülés után nekem 3 hónappal még mindig gyakran érzem gerincemben azt a részt ahova bevezették a kis csövet, ez természetes, vgy nekem valamit rosszul csináltak? Vagy másnak is ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook