Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? fórum

Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
276. yda (válaszként erre: 275. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 23. 13:15

Köszönöm a gyors válaszod! Megpróbálom addig kibírni tesztelés nélkül.

Szerinted a holnapi teszt még nagyon korai lenne?! Csak mert a férjemnek már azt mondtam, hogy holnap reggel végzem el a tesztelést és hát eléggé rákészült.

275. df7d93e6e7 (válaszként erre: 272. - Yda)
2009. febr. 23. 13:12
Szia! Hát vedd alapul a 39-es szakaszt, mert ha már volt olyan hosszú periódusod, akkor most is előfordulhat. Ha akkor sem jön meg akkor másnap reggeli vizeletből csinálj egy tesztet. ÉS írd meg mi lett! :)
274. df7d93e6e7 (válaszként erre: 271. - D029ea20ca)
2009. febr. 23. 13:08
Mindenképpen reggeli vizeletből csinálj, és két tesztelés között hagyj egy két napot. :) és ne csüggedj, bízz benne, és ha mégsem lenne baba a dologban, hát akkor csak egy új lehetőséget kaptál. :)
273. df7d93e6e7 (válaszként erre: 268. - Dj.cica)
2009. febr. 23. 13:07

Remélem már jobban vagy!!! Nos én nem álmodtam mostanában, de van egy nagyon jó barátnőm, és kolleganőm, aki igen, velem álmodott és azt mondta vigyázzak magamra mert szerinte terhes vagyok..nos izgis, mert nem is mondtam neki hogy babaprojektben vagyunk. Kíváncsi leszek igaza lesz e. Remélem igen

:)

272. yda
2009. febr. 23. 12:58

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem hozzátok, kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az elmúlt évben 32. és 35. nap között jött meg a mensim, kivéve 2 hónapot, amikor valamiért 39. napra. Ma vagyok a 36. napon, de semmi jelét nem érzem, hogy meg akarna jönni, vagy, hogy terhes lennék. Már régóta szeretnénk babát. Szerintetek mikor csináljam meg a terhességi tesztet? Én holnapra gondoltam, de annyira félek a csalódástól. Mit tanácsoltok?????????????????????

2009. febr. 22. 19:34
oké, dj cica, megfogadom, most már egyre jobban szeretném, ha pozítiv lenne:-)majd pár nap múlva megírom, hogy mi a helyzet
270. dj.cica (válaszként erre: 269. - D029ea20ca)
2009. febr. 22. 17:42
elvileg a kimaradt ciklus után kimutatja a terhességet a teszt,szerintem várj pár napot,és a reggeli elsö vizeletből csinálj egy tesztet ha addig nem jönne meg.
2009. febr. 22. 13:55

Sziasztok,abban kérném a segítségetek, hogy ti nektek hányadik napon lett pozítv a tesztetek?

Én a 31. napon vagyok,általában 26-27 napos ciklusaim vannak. Nem tudom, hogy késik-e vagy tényleg terhes vagyok-e. A hátam, az alhasam fáj, illetve a mellbimbóm, de a mellem nem feszül.

Nem tudom, hogy nem e csak felfázás miatt van, tegnap csináltam napközben tesztet az negatív lett.SzeritnteteK?

268. dj.cica (válaszként erre: 266. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 21. 16:21
szia itt vagyok csak beteg voltam és állandóan aludtam,meg néha feljöttem egy két forumra,de nem igazán irogattam sokat.ma akcíot tervezek:) mert páfrányos lett a törpe mikroszkopon a minta.
267. dj.cica (válaszként erre: 265. - Monts)
2009. febr. 21. 16:19

szia! hidd el már hallani fogod a szívhangot:)

igen átéltem már az érzést csodálatos:)

nekem nemrég olyan álmom volt hogy szoptattam a második babámat és ömlött a tej a cicimböl:)valoszinü a titkos vágyam álmodtam meg hisz mindkét dolgot szeretném.az elsö babámnál sajna nagyon pici tejem volt,ami eleinte fájt.

ja és a második babát is fiúnak álmodtam meg remélem valóra válik :) bár mi lányt szeretnénk de mindegy lenne ha már a pociban lenne:)

266. df7d93e6e7 (válaszként erre: 265. - Monts)
2009. febr. 21. 13:02

Szia Mi Kismamánk!:)

Igen, azt hiszem ez az az örömteli várakozás, amit minden nő annyira vár, akár tudatosan akár tudat alatt. Én is erre várok, hogy tudatosan simíthassam meg a pocim, mert tudom, ott az a kis élet, ahogy gondolom te is teszed. Hogy mikor már gömbölyödik, beszélhessek hozzá. Hogy mikor már mozog, érzed a kicsi teljes jelenlétét. És mikor már akkora az ember mint "egy bálna"-ahogy szokták mondani- mit sem törődve a saját kényelmeddel olyan mozdulatokat tégy, amiről érzed, a kicsivel való kommunikációtokból, hogy neki úgy jó.

Azt hiszem nem bánom ha még éveket is kell esetleg várnom, de ezt a csodát érdemes kivárni!! Amiben pedig biztos vagyok, a nő akkor teljesedik ki igazán, mikor egy kis emberkét hordoz a szíve alatt. Félti és óvja az első perctől, hogy megtudtad, ő már ott van bent...

Szorítok a hétfőhöz.

Tesómék mikor várták a babát, elég nehezen jött nekik is össze, nos 7 hetesen derült ki hogy van babó, a kilenc hetes uh-n már hallották a szívhangot!!És amint hallani fogod, ez a kötődés, ami álmot formált meg még sokkal szorosabb lesz, és még sokkal boldogabb leszel!

Addig is puszi, de várom a visszajelzést hogy mi volt, és hogy van a babóca. Vigyázz magatokra! :)

DjCica, mizu Veled? Úgy eltűntél...

265. Monts (válaszként erre: 264. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 21. 08:44

Szia Angyallányka,

sokszor gondoltam Rád egész héten, és reméltem, hogy jók lesznek a leleteid, így most nagyon örülök Neked!! :) Nagyon szorítok, hogy a "két babakészítő napnak" meg lesz az eredménye, és minden rendben lesz ;)

Velem, velünk minden rendben, hétfőn mgyek újra dokihoz, és reményekkel telve várom a terhességem 8. hetét...és titkon abban is reménykedem, hogy DJCicának igaza lesz, és hallhatom a szívhangját, és végre láthatom Őt Magát is :) Egyébként nagyon furcsa dolgok történnek velem, mert a héten már volt álmom, amelyben megszületett és láttam, a kezemben fogtam...én a magam módján ezt az álmot úgy fejtettem meg, hogy nagyon várom, és vágyom rá, mostmár kötődöm hozzá. Csodálatos dolgok ezek, kívánom, hogy Te is hamarosan átérezd ezt a csodát.

DJCica, Te már ismered ezt az érzést ugye? Mi újság Veled??

Pusssz Csajok!!

2009. febr. 20. 14:12

Sziasztok CSajok.

Végül is nem lettek rosszak az eredményeim. DE a doki azt mondta mivel akkor arra gyanakodtak, hogy megemeltem magam, bár én semmi ilyenre nem emlékszem, nem biztos hogy ilyesmi volt a gond. Azt mondta vannak akik nem képesek kihordani a magzatot, különböző okok miatt, illetve hogy van akinél nem képes megtapadni. De biztatott, mert az eredmények jók. Tehát most túl vagyok a két "baba készítő napon", már nagyjából az izgulás marad csak. De igyexem, és remélem most nem jön meg! :D

Remélem jól van mindenki...Monts hogy vagytok?

Puszi csajok.

263. df7d93e6e7 (válaszként erre: 261. - Monts)
2009. febr. 14. 00:16

Jaj de örülök neked!!!! azaz Nektek! :D

Mindenképpen írok majd. És nagyon köszönöm, hogy így szurkoltok! Puszi mindenkinek, és csajok, vigyázzatok magatokra, Te pedig a babucira is! :)Pusza.

262. dj.cica (válaszként erre: 261. - Monts)
2009. febr. 13. 22:41
legközelebb már a szívhangot is hallod:)
261. Monts (válaszként erre: 258. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 13. 21:26

Angyallányka, nagyon szorítok, hogy minden redben legyen Veled. Azért a doki elmondhatta volna, hogy ez kb. mit jelenthet... :(

Én ma voltam megint dokinál, már 11 mm-s a petezsák, hétfő óta kétszeresére nőtt, és legközelebb 2 hét múlva, 8 hetesen kell mennem újra. Így most örülök, kicsit untam már az orvoshoz rohangálást, az utóbbi 1 hétben többet látott orvos,mint az elmúlt 3 évben :S

Angyallányka, ahogy Felétek mondják, fingercrossed, mindannyian Veled vagyunk, éskérlek tudasd az eredményt hétfőn. Addig is puszi!!

2009. febr. 13. 09:33

Én is szorítok neked. Remélem minden rendben lesz.

Én ma megcsináltam a tesztet és negatív lett. Kicsit elszomorodtam, de lehet most ez a legjobb megoldás. :(

259. dj.cica (válaszként erre: 258. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 13. 07:34
szoritok hogy minden rendben legyen veled.
2009. febr. 12. 23:14

Sziasztok!

Hát ma egy elég rossz hírt kaptam...

A májusi vetélésem után, nem volt tisztító kaparásom, mert akkor azt mondták, hogy "teljesen kitisztultam"...nos tévedtek, s bár lázam nem volt, most hogy előbb megjött, mindössze két napig volt. Időpontom ellenőrzésre már hónapok óta megvolt, mára...el is mentem, az orvos további vizsgálatokat kért, labort ma már meg is csinálták, eredmény hétfőn lesz. De nem igen biztatott, szerinte nem volt teljes kitisztulás, ami most már tisztán látható, viszont túl sok idő telt el. Azt mondta az eredmények után okosabbak leszünk, addig nem bocsátkozna részletekbe, csak annyit mondott, hogy ez komoly eséllyel lehet az oka az augusztus óta hiábavaló próbálkozásoknak.... Nem tudom ennek milyen következményei lehetnek...?! Valakinek van ötlete? Mert sajnos az angol dokik, bár nagyon segítőkészek és kedvesek, ha azt mondják majd visszatérünk rá, akkor nem lehet belőlük semmit kihúzni. Így nem is tudom, pontosan mit is akar ellenőrizni...de kellően megijedtem.És hétfőig megesz az ideg.. :((( Páromnak el sem mertem mondani. Jaj csajok.. :S :(((

257. Monts (válaszként erre: 256. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 12. 20:20
Szorítunk Neked nagyon Angyallányka!! :)Puszi
256. df7d93e6e7 (válaszként erre: 255. - Monts)
2009. febr. 11. 21:54

és milyen jól teszed :)

már nagyon várom a napot, mikor én kapok ilyen jó híreket, és oszthatom meg másokkal! addig is örülök, hogy nálad jól alakultak, alakulnak a dolgok, és neked már sikerült :) puszik mindenkienk :)

255. Monts (válaszként erre: 254. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 11. 19:52
Iiigen, és igazad volt :)) Vigyázok nagyon, a reggeli hír örömére gyorsan ki is vettem 2 nap szabit, így már a héten nem melózok :)
254. df7d93e6e7 (válaszként erre: 252. - Monts)
2009. febr. 11. 17:05
Szia! jaj de örülök, látod, mondtam minden rendben lesz! :) Ha jók az eredmények, akkor semmi baj nem lesz. Remélem pénteken is csupa jó híreket kapsz!!! És nagyon vigyázz magadra, meg a babócára is ! :)
253. df7d93e6e7 (válaszként erre: 251. - E5f926c705)
2009. febr. 11. 17:02
Szia, bár nem tudom, mikor is csináltad a tesztet, de sokaknak az első eredmény nem tisztán kivehető, illetve, egy kis idő eltelte után erősebbek a csíkok... szóval mindenképpen csinálj még egyet, és kérj időpontot orvoshoz. Amit viszont ne feledj, mikor a tesztet csinálod, megvan mennyi idő eltelte után olvasható az eredmény, és az is le van írva a legtöbb tájékoztatójába, hogy 10 perc vagy x idő után, már nem olvasható az eredmény, tehát képes változásra. A terhesség jelei, pedig mindenkinél mások, de ha reggelente rosszullét gyötör, és fáradékony vagy, esetleg érzékennyé válik a melled, ne menj el a jelek mellett, mert ezek mind a babára utalnak(én tavaly májusban ezekkel nem foglalkoztam, mert mondván nekem még meg is jött, pedig kellett volna, így elvesztettem egy babát). Szerintem csinálj még egy tesztet, az nem árthat, és menj el dokihoz, mert az a legbiztosabb. És csak hajrá !!! :)
252. Monts (válaszként erre: 250. - Dj.cica)
2009. febr. 11. 14:44

Tsajok, nagyon aranyosak vagytok, tényleg nagyon jólesnek a megnyugtató sorok. Nem izgulok, nincs miért. Ha a Sors úgy akarja, akkor lesz bébi, ha nem akkor annak is meg lesz az oka. Van egy kolleganőm, aki épp ma jelentette be hogy gyereket vár, ő már a 13. hétben van. Ő mondja mindig, hogy ha az a baba elmegy, annak oka van, és valószínüleg nem lenne egészséges... azt hiszem, ezzel egyet tudok érteni.

Amúgy a béta HCG teszt eredménye is pozitív lett, ma reggel beszéltem a dokimmal (aki egy tündér). Azt mondta, hogy jók a leleteim, de ez még egy nagyon fiatal terhesség, és vár péntek reggel.

2009. febr. 11. 09:17

Sziasztok!

Én nagyon tanácstalan vagyok ebben a témában. Nem tervezünk még babát. Február 6án kellett volna megjönnie a mensziszemnek, de ma 11-e van és még semmi. Ma reggel csináltam egy tesztet, ahol megjelent egy vastag piros csík és egy halvány csík. Később megnéztem , akkor már csak a vastag csíkot lehetett látni. Menjek el orvoshoz?

Csak UH-val lehet megállapítani a terhességet? Vagy van más módszer is rá. Mert ha terhes is vagyok, akkor sem vagyok még 6 hetes, pedig nekem tudni kellene , h most mi van, mert akkor nem kezdem el ezt a félévet a suliban, vagy kikérem az egyéni tanrendet és azt meg péntekig le kell adni.

Amúgy nincs semmi arra utaló jel, h terhes lennék, esetleg az, h reggelente hányingerem van és nagyon fáradékony vagyok.

250. dj.cica (válaszként erre: 247. - Monts)
2009. febr. 11. 08:06

szia! nekem is elöször petezsákot láttak,rá egy hétre már baba volt benne:)

addig én is paráztam,szörnyü volt az az egy hét.

De már az a pici foltocska lassan 28 hónapos:)

249. f8db0709b8 (válaszként erre: 247. - Monts)
2009. febr. 11. 06:54
Szia4Nem butaság..nekem 4 hetesen mutattaki a petezsákot,3 hétre rá,már embrio volt,most 7 honapos és ott gagyog a kiságyban!Gratulálok!
248. df7d93e6e7 (válaszként erre: 247. - Monts)
2009. febr. 11. 01:19

gratulálunk, és ne aggódj minden rendben lesz, viszont ha sokat idegeskedsz emiatt, az árthat. Szóval csak nyugi, és relax, már ott van és hidd el minden rendben lesz!!!! :)

olyanról még nem hallottam, hogy petezsák van baba nincs benne, de lehet én vagyok "tanulatlan" :D

Tényleg ne aggódj, csak lazíts, mi nagyon szorítunk!! :)

247. Monts (válaszként erre: 245. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 10. 18:04

Angyallányka, Djcica,

bocs, hogy nem jöttem eddig, csak hát zajlik az élet..

Na szóval tegnap este voltam dokinál, aki megállapította, hogy terhes vagyok. Csinált fényképet is (egyenlőre egy kis fekete folt az egész), tök örültem. DE annyira picurka, hogy csak a petezsákot látta a doki, a gyereket nem. Azt mondta, hogy amíg a gyerek nem látszik, addig fennáll a méhenkívüli terhesség kockázata (mellesleg szte egyértelmű, hogy nem méhenkívüli, hisz a méhen belül van, de amig nem lát benne semmit, addig így hívják). Ma hajnal 7kor már a János Kórház onkológiáján voltam, onnan labor, vérvétel, vizeletleadás. Holnap reggelre meg lesz a béta HCG tesztem eredménye (ha az is pozitív, mint az itthoni terhességi tesztek, akkor már biztosan van bébi is a petezsákban). Pénteken megyek újabb UHra, ahol megnézi a doki, hogy nőtt-e. Kicsit parázok, annak ellenére, hogy azért hála a tapasztalt fórumozóknak, erre is fel voltam készülve - és mostmár kezd bennem tudatosulni, hogy ha minden jól megy, még 8 ugyanilyen aggodalommal teli hónap vár rám :) Nagyon bízom benne, hogy péntekig nő a picurkám :)

Egyébként hallottatok már olyanról, hogy vkinek petezsák volt, gyerek nem?? most ez lehet nagy butaság részemről, de mentségemre legyen mondva. ez az első terhességem :D

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook