Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? fórum

Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


96. zsaniqa (válaszként erre: 95. - 14775640c4)
2008. márc. 4. 11:50

Igazad van, de miért olyan nehéz kivárni azt a pár napot? :-)

Az a baj, hogy a legtöbb gondolatom-e téma körül forog, de most jövök takarítani,úgy hogy lefoglalom magam. :-)))

95. 14775640c4 (válaszként erre: 94. - Zsaniqa)
2008. márc. 4. 09:06

ha hatodikán kell megjönni akkor hatodika után :))))

a HCG szint még nem elég magas

ezért nem mutatható ki még rendesen

várj vele pár napot mondjuk 8-án csinálj ujat :))))

2008. márc. 4. 08:57

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy 19-én volt inszeminációm, és 6-án kellene megjönni. Csináltam egy tesztet 3-án, amin egy olyan halvány csík jött ki, hogy szinte alig látszik.

Szerintetek mikor érdemes másik tesztet csinálni, hogy az beszámítható legyen?

Csak már türelmetlen vagyok :-)

93. 14775640c4 (válaszként erre: 92. - F852ffafeb)
2008. márc. 3. 09:10

hát hogy őszinte legyek nálam pl annyira gyorsan sikerült a 2. gyerek is hogy mire észbe kaptam már terhes is lettem

hozzáteszem nálam mindig 28 napos a mensi ciklus néha 29

tehát ha késik két három napot akkor már tuti meg sem jön :))

azt hogy a másodiknál érezni lehet-e előbb dolgokat

talán attól is lehet hogy már gyakorlott vagy és jobban odafigyelsz a terhesség jeleire mert tudod hogy ezek azok mig az első gyereknél azt sem tudtad mint ahogy én sem hogy egyáltalán van-e előjel.hát ha most megjött akkor tuti nem sikerült :(((

de ha késik és nem vagy biztos akkor érdemes tényleg egy nőgyógyász vizsgálatot is csináltatni

vagy teszteket folyamatosan mert lehet hogy a HCG szinted még nagyon alacsony ezért negativ de attól még lehet hogy sikerült ugyhogy érdemes nézegetni a teszteket

2008. márc. 3. 09:01

Gyakran előfordul, hogy a teszt hamarabb kimutatja, mint a doki. Persze sajna fordítva is...

Az elmúlt 2 hónapban nem is tudom hány egycsíkos tesztet láttam. 5-6-ot legalább.

Múlt hónapban volt 2 halvány 2csíkos, de nem lett semmi belőle, mert késve megjött. Most 6-7-én kéne megjönnie, de eddig nem sok jele, a hőm 36.9 (ami mondjuk ha megjön is természetes), persze ma reggeli teszt is negatív. Ha még nem marad ki a mensi, 2.babánál azt mondják, hamarabb érezni a dolgokat, szerintetek ilyen korán lehet mellérzékenység, szédülés, gyakori vizelési inger, és szagérzékenység, vagy csak annyira szeretném, hogy bebeszélem magamnak?

Gratula mindenkinek, akinek sikerült!

91. 14775640c4 (válaszként erre: 90. - Lufi)
2008. febr. 27. 12:56
lehet :)))))
90. lufi (válaszként erre: 89. - 14775640c4)
2008. febr. 27. 12:55
Szerintem akik felteszik az ilyen kérdéseket azok is biztos a nőgyógyásznál kötnek ki. Csak kiváncsiak a mások véleményére.
89. 14775640c4 (válaszként erre: 88. - Lufi)
2008. febr. 27. 12:49

jók ezek a kérdések a terhességgel kapcs

de ahány ember annyi féle

én mindig azt mondom az ilyen dologban a nőgyógyász jobban ért hozzá

88. lufi (válaszként erre: 85. - Garfild4)
2008. febr. 27. 12:48
Menj el a dokihoz!!! Amúgy ha a labor is pozitív akkor valószínű hogy terhes vagy.
2008. febr. 27. 12:44

lehet kisérletezni tesztekkel

de nem mindegyik ad pontos eredményt

vizont azért van a nőgyógyász hogy egyből megmondja mi a gond

86. 14775640c4 (válaszként erre: 85. - Garfild4)
2008. febr. 27. 12:43

szia!

tényleg nem akarok beleszólni hisz a te dolgod

de ha nem jött meg és tudod szexeltetek akkor a terhességi teszt helyett inkább menj el nőgyógyászhoz

ő szerintem pontosabban meg tudja állapitani

nem mondom hogy nem jók a mai tesztek

de én akinek napra pontosan jött meg a mensim és utána ahogy elmaradt rögtön doki

az biztos

2008. febr. 26. 19:01

Sziasztok!


Segitsen valaki!!!


3db terhességitesztet csináltam már mindegyik pozitiv ez oké,voltam laborba vittem vizeletet pozitiv.

Ki tudja,hogy a rendes labor hány hetes terhességet mutat ki?

2008. febr. 21. 08:33
Már kapható olyan teszt, ami 3 napos terhességet is kimutat. Keresd a patikákban, drogériákban.
83. husili (válaszként erre: 77. - Afrodita)
2008. jan. 14. 22:08
Az a Gabriel nevezetü teszt nagyon megbizható!!Tapasztalatból mondom..De ha nem hiszed csinálj egy tesztet egy másik fajtával is!!Gratula a babához!
2007. nov. 14. 14:20

Sziasztok!


Gratu mindenkinek akinek sikerült:) Most mi is próbálkozunk... és már késett pár napot:) Izgulunk.... Péntekig ha nem jön meg akkor már 1 hetet késik, és akkor már merek tesztet csinálni remélem:) Unom már az 1 csíkokat:( Már nagyon próbálkozunk 3-4 hónapja..... és most úgy tűnik h talán..... nagyon megérzem a szagokat pl. Bár hányingerem nincs. Nagyon örülnénk:)

Tudnátok ajánlani vmi jobban "csíkosodó" tesztet? ;)

Köszi, Évi

2007. okt. 30. 18:04
Zuzu!Nagyon drukkolok neked,hogy jók legyenek a megérzéseid.
2007. okt. 30. 18:03

Sziasztok!

Én csak azt szeretném leírni,hogy én úgy,hogy jártam.Hányingerem volt de nagyon erre néztem egy tesztet negatív volt.Utána csak nagyon hányingerem volt és kezdtem olyan szagokat érezni ami nem is volt például gáz szagot mikor senki se érezte,chematox szagot mikor nem is volt otthon chematoxunk.Gyanús volt így három hét múlva csináltam még egy tesztet és az már pozitiv volt,utána mág három tesztet néztem közttük azt a fajtát amit előszőr is és annál még akkor is nagyon halványan volt a csík míg a többin erős csík volt.Ja és az első tesztkor már egy hónapos terhes voltam tehát nem is pár napos vagy hetes.Szerintem teszt is válogatja melyik milyen érzékeny.

79. zuzu79
2007. okt. 10. 14:28
Már voltam ez év elején terhes,sajnos elhalt a magzat.Valószinü meghuztam magam...Alig tudtam beletörödni,sokat járt az eszemben h most szültem volna...De mivel letelt a 6 hónap,szeptemberben a párom mondta h számoljam ki mikor lessz peteérésem,mert gyereket szeretne.Nos,kiszámoltam és szerintem sikerült :)
78. zuzu79
2007. okt. 10. 14:23

Sziasztok csajok!

Én ma vagyok itt elöször...Ugy sejtem h terhes vagyok,habár majd csak szombaton kéne megjöjjön :)

A barátnöm mondta h várjak még a tesztel vasárnapig.A hányingeren kivül minden jel arra mutat h babát várok :)

2007. aug. 27. 19:16

Sziasztok!

Ma már nem birtam tovább, este a melóból jövet vettem egy terhességi tesztet. A patikusnő nem kérdezte, hogy milyet szeretnék, csak adott egy Gabriel nevezetűt. Az előbb megcsináltam, két csíkos lett, bár ami a terhességet mutatja az csak halvány, de egyérteműen látszik, hogy 2 vonal van rajta. Valaki használta már ezt a tesztet? Mennyire megbízható? Az van ráírva, hogy a nap bármely szakában használható. Adhat téves eredményt is? Kérlek benneteket Lányok, hogy aki már használta ezt a tesztet az írja meg a tapasztalatát! Nagyon köszönöm!

2007. aug. 26. 14:54

Sziasztok!


A párommal babát szeretnénk, és most nem jött meg, már 4 napja késik. Mellfeszülésem és gyakori vizelési ingerem van, és olyan fura a gyomrom. A mellfeszülés és nagyobbodás jellemző volt rám menses előtti napokban. Kérdésem az, hogy mikor érdemes terhességi tesztet csinálni, amikorra már biztos, hogy megfelelő eredményt ad?

2007. aug. 23. 16:52

Sziasztok!


A vizeletvizsgálat eredménye is pozitív lett!!! :-))))))

2007. aug. 22. 13:37

Sziasztok! Sok hasznos információt tudtam meg tőletek, ezúton is köszönöm! :-) Ma reggel én is csináltam egy tesztet, és pozitív lett!!!! :-))))))

A dokim elküldött vizeletvizsgálatra, holnap lesz meg az eredmény. A férjemmel úgy döntöttünk, hogy nem áruljuk el senkinek, majd csak ha túl vagyunk a kritikus 3 hónapon, de én nem bírom magamban tartani, ezért nektek elújságolom. Csatlakozom az előttem szólóhoz: sok sikert mindenkinek! :-)

2007. aug. 21. 14:41

Sziasztok! Nekem is negatív lett az első tesztem, közvetlenül az elmaradt menstruáció napján. A következőt egy héttel később csináltam, estefelé, nagyon halvány lett, reggel mégegyet, azon már erősebben látszott. Most leszek 5 hetes terhes, remélem. Holnap megyek orvoshoz, de az ezen a weblapon található ilyen idős terhesség tünetei közül rám mind érvényes. Sok sikert mindenkinek!

Mónika

72. 7130b15964 (válaszként erre: 70. - Beaxt)
2007. aug. 18. 22:24
Gratula! Majd nézz be a pocakosokhoz, márha van kedved!:)
71. emily (válaszként erre: 70. - Beaxt)
2007. aug. 18. 21:35
Hurrá!!! :-)
70. beaxt
2007. aug. 17. 16:25

Sziasztok!

Ma megjött a chorion mintavétel eredményem!Azt irják nincs kromoszóma rendellenesség és fiu lesz:)))))NAGYON BOLDOG VAGYOK:)

69. beaxt
2007. aug. 3. 15:13
Érdekes hogy nekem nincsenek ugy rosszuléteim mint a hányiger!Viszont sokat fáj a fejem és folyton fáradt vagyok!
68. beaxt
2007. aug. 3. 15:10

sziasztok!

Már 14 hetes a manócskám:)))Kedden voltam chorion mintavételen,remélem minden rendbe lesz!Mert félek ne hogy elvetéljek!Eredmény 2-3hét az még olyan hosszú:((

2007. aug. 1. 17:03

Probálkozom leszokni a cigiröl, de nem igazán megy!!!

Azért köszi, hogy szoritasz!

Pusz mindenkinek!!!!!!!!!

Andy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook