Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együttélés fórum

Együttélés (beszélgetős fórum)


20. huszka
2009. júl. 10. 16:09

Sziasztok :)

Kíra...én úgy mentem férjhez másfél év együttjárás után, hogy egy napot nem éltünk együtt. Ettől függetlenül így is lakva ismertük meg egymást. Már a 2. házassági évfordulónkat ünnepeltük idén. Nem könnyű igaz, de sok minden egy kis türelemmel és toleranciával orvosolható, mivel senki sem tökéletes :) Na persze, ehhez a megfelelő partnert kell megtalálni :)

2009. júl. 10. 14:34
szia! Szerintem érdemes összeköltözni a pároddal a szürke mindennapok, a problémák megoldási módjai nagyban befolyásolják a kapcsolat végét. előre vagy hátra. én nekem volt egy nagy szerelmem de mikor összeköltöztünk megutáltuk egymást. a férjemmel meg nyugiban tudunk élni már évek óta. én addig nem mennék férhez amíg nem lakok vele ez biztos! Ismerőseim közül többen vannak azok akik összeöltözés előtt esküvőről beszéltek , utána meg egy pár hónap együtt lakás után végleg elváltak egymástól.
2009. júl. 10. 14:29

Nem lehet tudni. Én a férjemmel 2 hónap után költöztem össze, azóta is minden rendben. Valahogy vele az első pillanattól megvolt az összhang. Előtte viszont volt egy 1 éves kapcsolatom, ami csúnya véget ért az akkori párom hazugságai miatt. Érdekes, vele soha nem akartam összeköltözni, valami belső hang mindig visszatartott.

Kitty, neked mit súg az ösztönöd?

2009. júl. 10. 14:24

ha nagyon rafinált, sunyi és előre kitervelt módón akar valamit megszerezni.


igy helyes

16. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 15. - Anettke:))
2009. júl. 10. 14:13
Éveken keresztűl is tud valaki szerepet játszani, ha nagyon rafinált és előre kitervelt módón akar valamit megszerezni.Sajnos.
2009. júl. 10. 14:10
Állítólag egy új kapcsolatban élő ember max. 3 hónapig tud "szerepet játszani". Mi fél év után költöztünk össze, igaz még csak 2 éve élünk együtt, de ha nélküle kell lefeküdnöm, mert még nem ért haza, hihetetlenül tud hiányozni. Kialakulnak megszokások, amik csak együtt mennek. Szerintem, ha az a két ember tényleg szereti egymást, az összeköltözés csak közelebb hozza őket.
2009. júl. 10. 14:10
Nem feltétlenül. Sokan vannak, akik az esküvőig nem élnek együtt, de utána is nagyon boldogok egymással.
2009. júl. 10. 14:08
Teljesen igaz. Érhetik az embert meglepetések. Persze az elején megjátsza magát az ember egy kicsit, mert próbálja minél jobban megszerettetni magát a másikkal, de az a megjátszósdi nem tarthat olyan sokáig, úgyhogy szerintem attól is függ, hogy előtte mennyit voltatok együtt, meg milyen sűrűn. Mi kb fél év után költöztünk össze, úgyhogy sok mindent nem tudtunk a másikról, de szerencsére az egész nagyon jól alakult. Mondhatjuk úgy, hogy mázlink volt a másikkal, mert nagyon szeretjük egymát, jobban mint bármikor, és kiderült, hogy mennyire egyformán képzeljük az életünket. A negatív dolgok csak abból származtak még az elején, hogy más szokásokkal megáldott családban nevelkedtük, más háztartáshoz voltunk szokva, de mára már összecsiszolódtunk.:)
2009. júl. 10. 14:08

van benne igazsag


en nem a szinjatekok miatt erzem, mondom igy, mivel egy tobb honapos kapcsolatnal sem lehet szinlelni ugymond. inkabb hetkoznapibb dolgok jatszanak kozre.

nem csak a hetvegeken vagytok egyutt, es a nevezetesebb napokon, es nem kikapcsolodasbol. mas ugy valakivel egyutt lenni hogy vele toltod a hetkoznapokat, es egyutt intezitek a szamlakat egybeket. na es megismered azt az arcat, milyen mikor indul valahova, stb.

latom itt volt negativ, es pozitiv jelzes is errol a dologrol. szerintem ha igazan osszeilletek, a zavaro, es a kellemes dolgok ki fogjak egyenliteni egymast. nem lehet minden, es mindenki tokeletes :)

11. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 8. - Accb6cf2da)
2009. júl. 10. 14:02
pontosan. Többek között ezért is alap, hogy önmagadat kell adni, mert ha nem igy teszel, akkor bizony hamar vége lesz a kapcsolatnak.
10. chelsee (válaszként erre: 1. - 91688e22cd)
2009. júl. 10. 14:00
Teljesen igaz!Először amikor együttélésre került sor a nagy szerelemből semmi nem lett. Aztán másodjára 1 év után költöztünk össze és már 6 éve, hogy együttélünk. Soha nem mennék hozzá senkihez anélkül, hogy nem élnék vele együtt legalább pár hónapig, rengeteg minden kiderül.
2009. júl. 10. 14:00
juj, igen, akkor ismered csak meg!!! de, ha jól érzed magad vele, akkor nem lesz semmi baj. :) ki fog derülni egy-két nyalánkság, de egy kis tolerancia, pár veszekedés, és össze is szoktok.
2009. júl. 10. 13:59

Hát ezt mondják:)

Én viszont azt tapasztaltam, hogy ha valaki nem játszik szerepet az együtt élés előtt, akkor nem kell a megismerésére várnunk míg összeköltözünk.

7. Marjann (válaszként erre: 6. - SIldi)
2009. júl. 10. 13:56
Így van:) eddig is tudtam, hogy hisztis vagyok, de a féltékenység új oldalam:D
2009. júl. 10. 13:55

Teljesseggel igaz.

Meg az ember magat is jobban megismeri :)

5. tenkne_helga (válaszként erre: 1. - 91688e22cd)
2009. júl. 10. 13:55
Igen!Nagyon is igaz!Sokkal több szituáció ér benneteket,ha együtt vagytok nap,mint nap,együtt fekszetek,keltek és a napi "problémákat"is közösen oldjátok meg.Teljesen más szögből is megismeritek egymást,ilyenkor kiderül megy vagy nem megy együtt!
2009. júl. 10. 13:54
szerintem az egyik legigazabb közmondás.
3. Marjann (válaszként erre: 1. - 91688e22cd)
2009. júl. 10. 13:53
Részben igaz. Mi több, mint másfél év együtt járás után költöztünk össze és bizony kiderült sok bosszantó dolog.
2. e8e68503db (válaszként erre: 1. - 91688e22cd)
2009. júl. 10. 13:53

Van benne valami.Előjönnek ilyenkor rejtett tulajdonságok is :-)

De én azóta mióta összeköltöztünk még jobban szeretem a párom.

2009. júl. 10. 13:52
Igaz hogy csak akkor ismerem meg a páromat amikor együtt élünk? addig igazából a találkozásokból együtlétekből nem is tudom milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook