Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az, amit megtehetsz a kapcsolatodon belül? És mi az, amit nem tehetsz meg? fórum

Mi az, amit megtehetsz a kapcsolatodon belül? És mi az, amit nem tehetsz meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 16. 12:42

Nálunk egy valami van, ami abszolút nem megengedhető, a hazugság! És ez már von is maga után mindent! Nincs annál rosszabb, amikor kiderül, és úgy érzed, hogy hülyének néztek, röhögtek rajtad....

Ezenkívül mindenki élhet a hobbijának, de a gyereknevelésben közösen kell, hogy részt vegyünk!!!

És persze kötelező szeretni egymást!!!! ;-)

63. ab4b6bc17d (válaszként erre: 62. - Szofia28)
2008. szept. 16. 10:56
Egyetértek az előttem szólóval! Pl.: nem szeretném, ha megaláznának, ha mások előtt kiröhögnének, hogy a leglényegesebbet se hagyjam ki, hogy megcsaljanak, vagy hogy elagyabugyáljanak...
2008. szept. 16. 09:11
Az én elvem,hogy mindent úgy cselekedj meg amit elvárnál a párodtól visszafelé!
2008. szept. 16. 09:09
Mindent megtehetek!
2008. szept. 15. 14:43
Nálunk egy szabály van: bármit megengedhetünk magunknak, amit a másiktól is jószívvel, nyugodt szívvel elfogadnánk. :o)
59. o.andi
2008. szept. 15. 14:28
szinte megtehetek mindent...laza házasságban élek!!
2008. júl. 24. 20:10

nem hazudhatok es nem jatszothatom meg magam...mert nagyon szemfules es rajon...meg a ki nem mondottt velemenyem is tudja a dolgokrol..;)) na ez igen


szabad lehetek...mehetek buzlini egyedul is...

2007. dec. 16. 11:50
Mellette nem dohányzom,utálja,mellesleg nagyon értékeli,mert tudja nekem ez nagyon nagy erőfeszítésbe kerül.Amit nem tehetek meg,azért néha megteszem,persze titokban.
2007. dec. 4. 07:59

Nem tehető meg: hazugság, félrevezetés, rendetlenség, lejáratni a másikat, a másik háta mögött negatív dolgokat mondani róla, dohányzás (ha csak az egyik fél dohányzik), oda nem figyelés a másikra.


Megtehető, meg KELL tenni: őszinteség, találkozás barátokkal, tolerancia, szabad tér (nem megfojtva szeretni), becsületesség, időnként 1 szabad nap mindkét fél számára, türelem.


Most gyorsan ennyi jutott az eszembe.

2007. okt. 5. 22:32
Megengedhető:találkozni bármilyen baráttal úgy,hogy tudjon róla a másik,szórakozni menni,Nem megengedő-->dohányzás,egymás átvágása,3. személy gondolata sem
2007. szept. 24. 19:02
Nálunk ami nem megengedhető: flörtölés semmilyen fokon.. (alább már nem is kell részleteznem). Akkor strandon a bikin felső levétele. (párom idegbajt kap). Dohányzás. Ami megengedhető: másokkal találkozgatni (barátokkal, legyen az fiú vagy lány).
53. tinendo (válaszként erre: 52. - D@nu)
2007. jan. 29. 13:26
Ez nem rossz ötlet.
52. d@nu (válaszként erre: 50. - Pici Lulu)
2007. jan. 29. 13:19
Nem akarom bántani a Pasidat, de olyan igazi "kőbunkó" típusnak tűnik. Bocs. Tudom, könnyebb lenne, ha nem szeretnéd, de lehet, hogy csinálhatnál egy listát... Próbáltad már? 2 hasáb, felírod az egyikre: amit szeretek benne, a másikra: amit nem szeretek benne. Néhány napig elgondolkodsz, összeszedsz minden apróságot, pl. szereted, hogy szőke a haja, de nem szereted, hogy az agya is az :) és a végén összesítesz. Ez nem jelenti azt, hogy a végén kidobod Őt, de segít a mérlegelésben, lehet, hogy átértékeled az érzéseidet és azt mondod, amit iránta érzel, az csak fellángolás és elmúlik, ha végre tényleg boldog lehetsz valaki mellett, aki elfogad téged az összes nyavalyáddal együtt.
2007. jan. 29. 13:02

Pici Lulu!

Én is csatlakozom Tereza- hoz.

ez már nem normális dolgo, amit a barátod mondott,h. nem akarja levakarni a pasikat rólad, inkább dob.

Inkább örülne neki,h. szép a bnője.

50. Pici Lulu (válaszként erre: 49. - D@nu)
2007. jan. 29. 12:58

Ja igen elmentünk bulizni... a barátom is jött, de csak azért, hogy figyeljen.. figylje, hogy én mit csinálok és, hogy rám mászik e valaki! Hááát nem mászott rám senki és én sem csináltam semmit rosszat... amúgy semazért mentem, hogy rosszalkodjak, hanem tök jóól éreztem magam a barátnőimmel és barátaimmal, de a párom tök passziv volt.. táncolni sem akart és semmi mást.. még inni sem ivott egy kortyot sem! De én.. elvoltam :) kicsit beis csíptem.. aztán szerintem megelégelte, hogy én jól érzem magam és elkezdett baszogatni.. elment a kedvem a bulitól.. és aztán hazamentünk mert a többiek is mentek volna már!

Nekem is olyan fura az, hogy az előző barátom mindig vitt magával meg mindig együtt mentünk mindenhová... és szinte már mutogatott mint valami kiegészítőt, hogy "ez az én barátnőm".. tetszett neki, ha szépen felöltöztem, ha szépen kisminkeltem magam vagy ilyenek...

A jelenlegi barátomról ez nem mondható el.. tecccik ugyan neki is, de ha a szoknya már egy kicsivel rövidebb a kelleténél már megjegyzi és takargatni próbál.. és megjegyzéseket tesz, hogy minek vettem fel ilyen rövidet mert mindenki minket néz.. pedig ez nem igaz, nem néz mindenki minket, csak ő érzi úgy.. és vannak más csajszik akik még rövidebben vannak!

Egyébként már én is gondoltam rá, hogyha annyira tiltja a bulizást márcsak azért is elmegyek....mert mi az, hogyha neki nincs kedve menni akkor már én is maradjak otthon vele.. na azért álljon meg a menet... és ha ezért kidob akkor az ilyen pasi csak ennyit is ér..! Ezt már a szemébe is vágtam..

Hát ja.. a 3. variáció részben lenne jó, hogy olyat találnék akivel minden okéé. Mert a jelenlegi párom nem tudja még mindig elfogadni, hogy én milyen voltam régen... kicsit kicsapongó a bulikban..szerettem flörtölni meg ilyenek.. szóval..kicsit rossz kislány voltam régen.. de már rég nem vagyok olyan és ezt sem tudja hová tenni, hogy én hogyan voltam képes arra amit régen csináltam.. (ne értsetek félre, nem voltam könnyű vérű, de ha buliba mentem akkor "mindent bele" feeling volt) ez engem bánt, hogy nem tudja elfogadni a múltamat, pedig nem volt olyan gáz.. fiatalság boldonság.. és különben is egyszer élünk..! Na jó azért nem mindenben ez a mottóm, de valahol kikell élvezni az életet...!

49. d@nu (válaszként erre: 47. - Pici Lulu)
2007. jan. 28. 11:45

És, voltál bulizni? :)

Furi, szerintem egy normális pasi inkább büszke arra, hogy jó nője van és elmondhatja, hogy összetartoznak. Egyébként lehet, hogy egyszer kipróbálhatnád, hogy "intelmei" ellenére elmész szórakozni, de ez kétesélyes. Lehet, hogy elhagy emiatt - nos, akkor ne bánd, mert ha ezért elhagy, akkor nem is szeret igazán -, de az is lehet, hogy rájön, hogy nincs miért féltékenykednie, és Te ugyanúgy szereted Őt ezután is, mint korábban.

Hmm, van egy harmadik esély is: összejössz egy olyan sráccal, aki el tud fogadni olyannak, amilyen vagy. :)

48. 7130b15964 (válaszként erre: 47. - Pici Lulu)
2007. jan. 26. 15:16

Hagyd már a fenébe! De tényleg. Ebből úgyse lesz semmi más, mint vagy baromira leamortizáljátok egymást és nagy lelkisérüléssel kerülsz ki az egészből vagy hozzámész, aztán "kordában tart", mit valami állatot, ha meg nem tetszik, még kapsz egy két taslit is, hogy tudd, hogy hol a helyed.


Abszolút nem normális az, hogy egy annyira csinos csajjal (mint te vagy) ne akarjon valaki megjelenni társaságban. Meg az se normális, hogy uralkodni akar feletted.


Ha nem nézi ki belőled, hogy van tartásod, az az ő baja (még akkor is, ha alapja lenne rá, mert akkor meg mi a fenének jár veled, ha ezt nem tudja elviselni, de mint tőled tudjuk nem ez a helyzet).


Szóval a srácnak még fejlődnie kell, de melletted nem fog tudni. Azért mert nem fogtok kijönni ebből a bűvkörből, mert ezt hozzátok ki egymásból.


Vagy egyáltalán nem illetek egymáshoz vagy csak rossz időben találkoztatok. Egy a lényeg, hogy nem egymásra van szükségetek.


Menj valósítsd meg a céljaidat, egészen biztos, hogy a siker, a kiegyensúlyozottá tesz. S boldog, magabiztos kisugárzásod meg majd vonz valaki olyat melléd, aki tud értékelni és lesz kellő önbizalma, hogy együtt éljen veled, anélkül, hogy neked ez terhes lenne és szabadságodat bármilyen szinten korlátozná.

2007. jan. 26. 15:07
JAAA ez kimaradt : Kérdeztem a kedves barátomtól, hogy miért teszi ezt, ha közben annyira szeret.. mondta, hogy nyugalomban akar élni és nem azt akarja, hogy állandóan pasikat kelljen levakarni rólam, mert ő ezt nem akarja tehát inkább a barátnőjét dobja ki! Aztán…mondtam neki, hogy én is eltudom küldeni a pasikat akik rám akaszkodnának mert nekem nem kell egyik sem! Erre ő: ezt nem nézi ki belőlem! És akkor megkérdezi még utoljára, hogy „ugye már nincs kérdésem mert unja őket”…. És hogy menjek el holnap nyugodtan bulizni…!! Ennyi volt az utolsó beszélgetésünk…
46. Pici Lulu (válaszként erre: 45. - 7130b15964)
2007. jan. 26. 15:06
Egy csomószor gondolkodtam már rajta, hogy én ezt nem bírom, hogy ebben a bulizós témában annyi mindent megköt... ha nélkülenem mehetek akkor már alapból ne is menjek mert ígyis úgyis szakítás a vége...! Milye dolog ez, ha elvileg nagyon szeret???
45. 7130b15964 (válaszként erre: 43. - Pici Lulu)
2007. jan. 26. 15:03
Hogy mit csinálj? Hagyd ott amíg nem késő!
2007. jan. 26. 14:40
Ja és az kizárt, hogy ne jöjjön oda valaki, mert ha meglátnak a barátom nélkül biztos, odajönnek, hogy megkérdezzék, hogy a barátom hol van?! Tehát biztosan odajön valaki hozzám.. csak, hogy érdeklődjön..., hogy velem mi van vagy ilyenek (vidéken van ez a kisbuli és itt mindenki ismeri a másikat tudjátok hogy van ez)
2007. jan. 26. 14:38

Na ezt figyeljétek ezen telejsen kiakadtam...

Már szinte rávettem a barátomat, hogy menjünk bulizni a hétvégén, nagy nehezen belement, de ma visszamondta, mert neki olyannya van.. tehát nem akar jönni velem, kérdeztem én elmehetek e nélküle (mert nálunk ez nagy dilemma kérdés) erre ő, nyugdotan elmehetek de he megtudja, hogy odajött valaki hozzám és fiú az illető akkor azonnal szakít velem?? Na ezt minek tudjam be?? Milyen az ilyen viselkedés???? Mit csináljak az ilyen emberrel???

42. Mókica (válaszként erre: 41. - Pici Lulu)
2007. jan. 22. 18:24
:DDD Ha nem lennének azok, biztos nem irtam volna inkább semmit;)
41. Pici Lulu (válaszként erre: 40. - Mókica)
2007. jan. 22. 18:17
Jaj Köszi... ezt is ritkán hallani!
40. Mókica (válaszként erre: 35. - Pici Lulu)
2007. jan. 21. 20:50
szépek vagytok együtt:D
39. tinendo (válaszként erre: 29. - Pici Lulu)
2007. jan. 21. 20:38
Mókica 38. hozzászólásával értek 1et.
38. Mókica (válaszként erre: 35. - Pici Lulu)
2007. jan. 21. 20:27

Figyu, az tök midnegy hogy más is szép azon a bulin, te tartozol hozzá, és gondolom baromira félt, vagy inkább az is megmerném kockáztatni, hogy ő neki nem túl nagy az önbizalma, és ezért fél..érted??? Lehet érzi, hogy te esetleg jobbat is kaphatsz nála, és ezért nem akar elengedni..bár lehet ez hülyeség, csak hirtelen ez jutott eszembe...

Hát amiket most itt leirtál, nem is tudom..baromi nehéz lehet neked....de a lényeg ,hogy ne hagyd magad mindenben irányitani...ennek hosszútávon nem lesz jó vége...intelligens emberek vagytok, próbálj meg a sarkadra állni és kiállni néha magadért, mert nem szabad, hogy isrányitson iylen szinten...ha belegondolsz akkor igy már nem is saját magad adod, mindent amit akar az ő kivánsága szerint teszel, viselkedsz....

Nem mondom, hogy baj van a pároddal, elhiszem, hogy dúl a LOVE...de ennyire ne hagyd magad! ;)

37. TMSz
2007. jan. 21. 19:55
Hazudni, megalázni semmiképp sem szabad.
36. Venes
2007. jan. 21. 19:33

Én úgy gondlomom, hogy a mi kapcsolatunk pont normális. Én semmit sem szoktam tőle megvonni. Elmehet sörözni, ha akar, de azért küldjön valami üzit, hogyha napközben beszéli meg valakikkel és este nem beszélünk telón, mert akkor egész éjszaka izguljak, hogy valami baja van?

Egyébként sosem ellenörzöm se az mailjeit, se a telefonját. Minek? Megbízom benne.


Ezeke pedig viszont is így vannak. Sosem kár tőlem semmit sem számon, mindig értesítem, ha este nem beszélünk telefonon, mert megyek el a barátaimmal valahová.


A telefon meg már megszokott dolog, nem kötelesség. Csak azért van, mert hétvégeken találkozunk és most itthon vagyok és ő meg tőlem 120km-re, Pesten.

Amikor én Pesten vagyok albiban, akkor csak este ír egy ranyos sms-t, amire meg válaszolok.:) Ennyi.


Szerintem a mi kapcsolatunk tényleg egészségesnek mondható. Nincsenek szabályok, elvárások és kutatások.

Kölcsönös bizalom viszont van! Meg szeretet, nagy, nagy szeretet.:)

35. Pici Lulu (válaszként erre: 33. - Mókica)
2007. jan. 21. 19:18
Értem mit akarsz mondani... de hát, nem csak én vagyok ott - a buliban - az egyetlen aki úgymond szép (egyébként köszi a bókot), és én nem akarok senkitől semmit.. és egyszerűen ezt képtelen felfogni! Ilyentéren ha buliról van szó, akkor képtelen felfogni és én is mondtam neki, hogy milyen már, hogy ha elmegyek bulizni te szakítassz velem.. erre ő és az milyen már, hogy valaki akinek van barátja nélküle megy bulizni.. és ilyenkpr durran az agyam és wáááááá..... De igazad van.. újra neki kell rugaszkodnom.. és győznöm! Egyébként, néha tényleg van egy kis irányításos dolog a kapcsolatunkban.. mármint, hogy néha nagyon átveszi az írányítást az egészben és már kezd minden olyan lenni mintha az apukám lenne, mert kioktat és néha olyan betegesen félt.. vagy féltékeny rám, hogy ez eszméletlen! Pl. egyszer volt egy olyan eset mikor egyedül vittem el sétáltatni a kutyusomat.. és ezért is beszólt elég durván, hogy mi az, hogy én egyedül flangálok..és miért nem hívtam őt is! Azthittem, hogy hülyét kapok, mi az hogy a kutyusomat nem vihetem egyedül sétálni! És egyből azzal érvelt, hogy "és ha valaki megállít és leszólít és összeakar jönni veled"... Nekem a pofám szakadt le.. mert nekem nem kell senki én tényleg csak őt szeretem és ha odajönne valaki elküldeném mert nekem nem kell.. de ezt képtelen volt felfogni..! Hellyel közzel beletörődött, de ha hosszabb sétára viszem a kutyát pl. be a városba és nem közelebb akkor kiakad! Elég nehéz eset.. de nem tehetek róla a szerelem vak! De nem akarom/nem fogom hagyni magam...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook