Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megszületett a kisangyalunk! fórum

Megszületett a kisangyalunk! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megszületett a kisangyalunk!

11. azure_ (válaszként erre: 10. - Ac81ccc6dc)
2009. júl. 16. 20:27

Azt várjuk a legjobban. Néha már azt gondolom túlzottan is. Életemben nem hajtottam ennyire az időt és számoltam a napokat, mint most. Nem szeretnék türelmetlennek tűnni, de nagyon kíváncsiak vagyunk a pici babánkra. Milyen lesz ő, milyen napjaink lesznek.


Megváltozik az élet! :)

10. ac81ccc6dc (válaszként erre: 9. - Azure_)
2009. júl. 16. 15:57
Na igen a készülődés,fészekrakás mind-mind szép élmények, és ha már megszületik a pici még szebb élmények várnak rátok!
9. azure_ (válaszként erre: 8. - Ac81ccc6dc)
2009. júl. 16. 13:48
Október 1-re vagyunk kiírva. MÁr csak 77 nap. :) Tényleg nagy élmény. Most meg, hogy már vásárolunk nagyon nagy lázban vagyunk. :) Festés, bababútor, babakelengye. Ez már azt jelenti, hogy a terhesség nagyobb részén túl vagyunk.
8. ac81ccc6dc (válaszként erre: 7. - Azure_)
2009. júl. 14. 21:21
Neketek is jó egészséget! Mikorra várod a picit? Első? Azért nagy élmény, de szerintem vegyes érzésekkel teli...
2009. júl. 11. 16:10

Én is csatlakozom a gratulációkhoz. Nekem még a pocakomban a baba, de hasonló érzéseket élek át és tapasztalatokat, mint amilyen a te terhességed volt. Nekem nem jött a rózsaszín köd, de nem baj. Nem minden terhesség egyforma. :) Azért nem panaszkodunk...

Nektek jó egészséget kívánok.

2009. júl. 11. 14:45
Köszönöm, a hozzászólóknak, és elmondhatom az egri kórházban szültem, ott ahol a feje tetjén áll minden a Ho.p Inv..t nevű cég mióta bérli az önkormányzatól.Sokat cikkeznek róluk tv rádio stb.. Ezért féltem kicsit de kellemesen csalódtam bennük. Szóval jó volt ott.
2009. júl. 11. 12:58
Sok boldogságot, és jó egészséget kívánok!
2009. júl. 10. 11:57
Nekem is volt hányingerem az elején, meg nehezen fordulok meg az ágyban, de azért nem vészes.
2009. júl. 10. 11:48
szia, köszönöm, hogy elolvashattam a történetedet. Ez melyik kórházban történt? (privi is jó)
2009. júl. 10. 11:39

Szia!

Gratulálok a kislányotokhoz,és a történeted nagyon hasonló az enyémhez,sok ponton egyezik.Viszont,írtad hogy nem hiszel a problémamentes terhességben.Én sem hittem amíg terhes nem lettem,de hidd el nekem hogy van ilyen!A 9 hónap alatt egyszer volt olyan hogy egy kicsit megszédültem.De se görcs se hányinger semmi bajom nem volt.És ha nem én élem át én se hiszem el.Imádtam terhes lenni,és várom a következőt.

Sok egészséget és boldogságot kívánok a kis Boginak és a szüleinek is!

2009. júl. 10. 10:03
Az életem nekem is, mint minden kismamának, aki anyává válik, megváltozott azon a napon, amikor megszületett a gyermekem... Nagy-nagy boldogság, öröm, könnyek, sok-sok nevetés, türelem és türelemre tanítás, alkalmazkodás, fáradtság, nevelés, aggódás, düh és megannyi érzelem, amit ezt a kis jövevény hozott el és erősített fel az életemben. Ő Boglárka!

Ugrás a teljes írásra: Megszületett a kisangyalunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook