Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm új életet kezdett. fórum

A barátnőm új életet kezdett. (beszélgetős fórum)


1 2
38. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Ad96793c81)
2011. aug. 28. 14:00
Mindennek van hatara , jol tette a baratnöd azt amit tett -:D
37. 40163fd81d (válaszként erre: 34. - Klenca)
2010. jún. 30. 18:01

Olvasd végig ,később kicsit tisztázódott a helyzet.

Ettől függetlenül még mindig úgy gondolom,hogy egy családban ,és egy tönkrement házasságban,még ha mindkét fél is az érzi ő az áldozat,akkor sincs így.

Egy házassághoz két ember kell,és egy váláshoz is pont ugyanennyi.

36. klenca
2010. jún. 30. 17:08

Egyébként pedig valahol nagyon jól tette.

Így legalább saját magát talpra tudja állítani, amire sosem lett volna lehetősége a férje mellett.



Valahonnan nekem nagyon ismerős ez a történet.:))

35. klenca
2010. jún. 30. 17:07
család fenntartásának
34. klenca (válaszként erre: 15. - 40163fd81d)
2010. jún. 30. 17:05

Fata! Nem minden nő teheti meg, hogy otthon üljön és kiszolgálja a családját. Sokan megtennénk, de olyan költségei vannak egy csalás fenntartásának, ami sok pénzbe kerül.


Egy pedagógus 90 nettó körül visz haza, ami kevés dologra elég.


A gyerekek pedig mindig arra húznak, ahol kevesebbet kell kínlódni. S ha azt látják, hogy az egyiknek kilóg a bele, a másik meg kockásra üli a fenekét, akkor nem is mérlegelnek, hanem ők is csücsükélnek a tv előtt.:((

2009. aug. 3. 16:02
Végre egy igazi nő! Aki feladot ugymond "mindent", h végre élhessen boldogan. Nem kezdte, h neki családja, gyerekei vannak, háza s mindne s ezért nem válhat el.. egyszerüen azt mondta elég, s elvált! Minden tiszteletem!
32. c19f5f79fa (válaszként erre: 31. - 40163fd81d)
2009. júl. 11. 13:32
Ja utána már én is olvastam....:)
31. 40163fd81d (válaszként erre: 30. - C19f5f79fa)
2009. júl. 11. 13:24
Később írta,amit írt és én írtam ,akkor jó....szóval kiderült ,hogy itt más a helyzet:))
30. c19f5f79fa (válaszként erre: 15. - 40163fd81d)
2009. júl. 11. 13:12

Én ezt így nem mondanám kamaszkorban nem feltétlenül a szeretet húzza a fiatalokat oda ahova.

Én ahogy olvastam a történetet szerintem ez a nő túl sok mindent magára vállalt ebben a család fenntartó szerepben,miközben a többiek ebbe jól elvoltak.Én is dolgozom pedig csak 1 gyerekem van,de néha úgy érzem ha kettő lenne belőlem is kevés lenne.

Az igaz nem véletlenül alakul ki egy ilyen helyzet,de ha már kialakul valamit muszáj tenni...és ő tett is,nem csak belesüppedve siránkozott.Ehhez meg azt gondolom nem kis energia és erős elhatározás kellett.

2009. júl. 11. 08:33
Én bevágtam volna:"Ön miről beszél? Valószínüleg összekever vkivel.". Én addig mentem volna, míg ki nem rugják a csajt. A link ex férjnek meg egyszer fel fog kopni az álla és nem ő lesz már a f*sza apuka, akit le lehet húzni pénzben. A fiúk alatt hamar elszalad a ló, sajnos, de ezek, amiket felsoroltatok jó módszerek h magukhoz térjenek. Néha kellenek az ilyen drasztikus eszközök, h hatásuk is legyen.
28. c42aaaac41 (válaszként erre: 18. - Ad96793c81)
2009. júl. 10. 17:25

a barátnőd egy nagyon stramm csaj!le a kalappal előtte.100%-ig igaza van!

a pincércsajtól megkérdeztem volna,hogy rokonom e vagy a legjobb barátom e hogy ilyesmibe beleüti az orrát.a rosszindulatú emberekkel meg nem kell törődni!minden csoda 3 napig tart!

27. ad96793c81 (válaszként erre: 24. - Bared)
2009. júl. 10. 12:25
Erre én is kíváncsi vagyok, de szerintem nem:(
26. ad96793c81 (válaszként erre: 23. - 40163fd81d)
2009. júl. 10. 12:24
Igazad van, minden csoda három napig tart, majd megunják, lesz más akit "gyilkolhatnak". Egyébként jól viseli, tegnapig én sem tudtam róla, hogy ilyen dolgok történnek vele. A felszolgálónőnek meg mázlija volt, hogy nem a barátnői kar ült ott, mert amit akkor kapott volna...:)))
25. bared (válaszként erre: 21. - 40163fd81d)
2009. júl. 10. 12:23
persze, ez így meghallgatva a történetet logikus, és egyszerű..de mikor 1 másodperc alatt vagy benne egy szituban, nem biztos, hogy a te agyad is vágna... főleg ha amúgyis stresszes vagy egy üzleti tárgyalástól, ahol pénzről van szó...
24. bared (válaszként erre: 18. - Ad96793c81)
2009. júl. 10. 12:22
remélem kirúgják a csajt...bőven megérdemelné...
23. 40163fd81d (válaszként erre: 22. - Ad96793c81)
2009. júl. 10. 12:16

Azért, mert az emberek imádnak mással foglalkozni ,máson ítélkezni,csámcsogni ,pletykálni ,stb,főleg ha irigyek ,rossz indulatúak ,és pocsék a saját életük:)))

A barátnőd ha biztos önmagában ,akkor próbálja meg kezelni ezeket az embereket,legfőképpen humorral és mosollyal,de szóba se álljon velük,mert nem az ő dolguk ,hogy hogyan és miként intézi az életét,magyarul semmi köze senkinek ,az ő életéhez.

2009. júl. 10. 12:01
Az ügyfelek nem is lettek bevonva... és sajnos egyenlőre még mindennaposak a hasonló esetek, csak eddig még nem mesélte el. Ez az utolsó sztori volt, de tegnap este másfél órán keresztül folyamatosan mesélte a hasonlókat. Miért van az, ha egy nő ilyen lépésre szánja rá magát, akkor rossz anya, kurva (pár hete udvarlója van), a link, here férj meg aranyos ember?!
21. 40163fd81d (válaszként erre: 20. - Ad96793c81)
2009. júl. 10. 11:48

Egy mosollyal és némi iróniával a férjére és a gyermekei nagykorúságára vonatkozólag ,simán elintézhette volna a pincércsajt ,és folytathatta volna az ebédet,mint ha mi sem történt volna.

Mivel ügyfelek ,ezért nem is kellett volna bevonni őket.

Még ha nem is szól vissza ,nem volt más ,mint egy kellemetlen kis epizód.

20. ad96793c81 (válaszként erre: 19. - 40163fd81d)
2009. júl. 10. 11:06
Bocsáss meg, de ez nagyon kellemetlen szitu. Gondold el, ügyfelek előtt, akik nem tudják miről van szó, és olyan hangon, hogy csak néztek csodálkozva a barátnőmre. Gyakorlatilag úgy is feltehette volna a kérdést, hogy: te itt zabálsz a barátnőiddel, a gyerekeid meg éheznek?!
19. 40163fd81d (válaszként erre: 18. - Ad96793c81)
2009. júl. 10. 11:01
Ha szégyenkezett,és nem nevetett egy nagyot ezen,akkor viszont valamiért szégyenli magát....
2009. júl. 10. 10:31
Igen, szerintem is ok. lesz előbb-utóbb. Csak az olyan dolgokon kell túllendülni a barátnőmnek (egyébként ennek a történetnek a hatására indítottam a fórumot), mint ami tegnap történt vele. Két ügyfelét vitte el ebédelni, és a felszolgáló hölgy (a volt férj lelkes híve)megkérdezte, amikor kihozta az ételt: "aztán a gyerekeknek lesz ma mit enni?" A barátnőm arca meg égett a szégyentől... Panaszt tett ugyan az étteremvezetőnél, de megfogadta, hogy soha többé nem visz oda ügyfelet.
17. 40163fd81d (válaszként erre: 16. - Ad96793c81)
2009. júl. 10. 10:23
Akkor minden oké:))
16. ad96793c81 (válaszként erre: 15. - 40163fd81d)
2009. júl. 10. 10:21
A barátnőm gyakorlatilag este 6-ra otthon volt (volt részmunkaidős alkalmazott az üzletben, délután már tudott könyvelni, amíg az a boltot vitte), más anyuka se ér haza sokkal hamarabb, nem volt a szeretettel és a törődéssel sem probléma. Persze, hogy a barátnőm volt a rossz, ugyanis ő állította fel a gép elől a srácokat, vette rá a tanulásra őket, mert még érettségijük se lenne! Ő járt a szülőikre, ellenőrizte őket, hogy legalább a sulit ne lógják el, ennek köszönhető, hogy jól érettségiztek. A srácok szerintem hamar észhez fognak térni, mert apuka továbbra sem dolgozik, pénzt meg nem kap sehonnan, így már nem lesz olyan nagymenő:)
2009. júl. 10. 09:45

Én úgy gondolom ,hogy nem véletlenül lettek ilyenek a fiúk amilyenek,és az sem ,hogy az apjukhoz húztak.A gyerekek arra mennek,ahol nem csak pénzt,hanem szeretetet és odafigyelést is kapnak,amit valószínű ,hogy az anyjuktól nem,hisz ő sokat dolgozott.Ami persze érthető is,de ahogy írtad ,jól menő lett a vállalkozás ,a könyvelés is,egy idő után ,ment volna magától is alkalmazottal,több időt fordíthatott volna a családjára.

Egy ilyen helyzet nem véletlenül alakul ki,mindenki hibázik .

2009. júl. 10. 09:38

Szerintem nem kell egyenlőre semmiben sem segítenie, mert akkor a srácok tudni fogják, hogy nem kell semmit sem tenniük, mert anyjuk előbb vagy utóbb úgy is segít vagy megoldja a gondokat!

Munkát is keressenek csak maguknak!

Ha minden húr szakad, a fiúk mindent megtettek már azért hogy boldoguljanak, de eredménytelenül, na akkor egy kis löket a segítségben, de nem helyettük cselekedni!

Azzal meg hogy köpködnek rá, nem kell foglalkozni!

13. bared (válaszként erre: 8. - Hellodolly)
2009. júl. 10. 09:37

az én barátnőm is így járt, csak ő még drasztikusabban csinálta...adott agyereknek havi 15 e ft-ot, hogy ebből kell fedeznie a kajáját, és ha marad neki másra, akkor marad, ha nem , nem...

kemény 1 év volt, de a csavargó, iskolakerülő kölök a végén, már a suli után a cora-ban pakolt polcokat, stb..., mert éhesen mégsem volt buli az élet... eleinte ott is ment a "nagymellényeskedés", hogy havi 15 neki bőven elég, meg majd meglátja az anyja milyen ügyes ő, nem szúr ki vele...aztán egy hétvégi buli, egy hamburger, egy pizza, ugye végre nem a napi kaja, és 1.5 hét múlva már nem is volt pénze...mondta az anyjának éhes, az meg kajált, és mondta van pénzed, kaptál... jött a nagy hiszti, a ygerek éhesen feküdt le, a barátnőm bevitte a szobájába amit vett kaját, hozzám meg átjött sírni szegény, mert sajnálta a gyereket, de mondta, ha most enged, semmi nem lesz belőle... a gyerek abban az évben megbukott, de most érettségizett, dolgozik, és mindig van pénze magára is, és az anyjának is beszáll már a rezsibe....

viszont nem lehet tudni, mi lett volna akkor, ha mondjuk rossz társaságba keveredik, és a hiányzó pénzt máshogy próbálja előteremteni.... ez mindig kétélű fegyver(((

12. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 11. - Ad96793c81)
2009. júl. 10. 09:35
abszolút igaza van, és erős asszony.
11. ad96793c81 (válaszként erre: 10. - Bared)
2009. júl. 10. 09:33
Nem megenyhülős fajta. Sokáig tűr, de ha egyszer elhatározásra jut, tartja magát hozzá. Egyébként a srácokkal közölte, hogy bármiben segít, de pénzt nem fog adni. Még munkát is talált nekik, de persze az nem kellett...
10. bared (válaszként erre: 6. - Fbab8271ce)
2009. júl. 10. 09:30
kérdés, azért lesz-e az anyjuk az anyjuk, mert abban bíznak, hogy idővel megenyhül, vagy pedig azért, mert tényleg ésszel mérik fel a helyzetet? szerintem előbbi((
9. ad96793c81 (válaszként erre: 6. - Fbab8271ce)
2009. júl. 10. 09:27
Természetesen szereti a srácokat, de úgy gondolta egy pofon nem árt nekik. Egyébként az a legbosszantób, hogy a barátnőmnek nagyon szűk a baráti köre a munkája miatt, a férjét viszont az egész város ismeri, rengeteg a haverja, nagy sármőr, úgy gondolják milyen aranyos, kedves ember, hogyan lehetett elhagyni egy ilyen pasit? Ezért inkább negatív a barátnőmről kialakult kép.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook