Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tényleg nyomot hagy a babán, ha terhesen megütöm magam? fórum

Tényleg nyomot hagy a babán, ha terhesen megütöm magam? (beszélgetős fórum)


15. ina87
2013. okt. 4. 23:17
Hallotam eztis aztis,egyik ismerös le öntöte magát forro olajal véletlenül a gyereken nem látcik semmi,a másik anyukának nyakába esett egy szilva,a gyereknek mainapig a nyakán meglatcik a nyoma.tehát kinek igy kinek ugy
14. rexona
2009. aug. 5. 21:18
Tejóég! Mik vannak!
2009. aug. 4. 14:17

Velem anya elesett, mert belelépett egy pici gödörbe, miközben "falta" a krémest:)

A hasát ütötte be, nekem egészen kb 16 éves koromig egy vízszintes fehér csík volt a pocakomon, aztán elkezdtem szolizni stb . és eltünt:)


A nagymamámnak pedig mikor ikrekkel volt terhes , a vállára esett egy falevél és annyira megijedt,hogy odakapott egyből...

Az egyik bátyámnak aki már 35 éves , a mai napig ott van a vállán egy barna falevél alakú folt:D

2009. júl. 10. 13:35
Amikor terhes volt velem anyukám akkor elvágta az újját nekem is ott van a heg.
2009. júl. 10. 12:39

Nekem is azt mesélte anyukám, hogy amikor terhes volt velem, az apukám egy virágcsokorral ráütött a combjára. Ezért van születésem óta a combomon egy virágcsokorhoz hasonlító, a bőröm színétől kicsit sötétebb folt.

Én ugyan nem hiszek ebbe, de én is megbotlottam és elestem kb. 6 hónapos terhesen. A fiam bokáján van egy világos folt. Eddig még nem jutott eszembe, hogy ettől lehet:)

2009. júl. 9. 21:24
amikor anyu terhes volt velem egy gyerek megdobta egy szem szilvával, ami a hasán találta el!! Nekem születésem óta egy szilva alakú és nagyságú barna folt pihen a combomon, mind a mai napig!!
2009. júl. 9. 21:19
Nálam legalábbis nem.Télen voltam terhes,elestem.Semmi nyoma a babán.Meg pici forró lé rácsöppent a hasamra,de az se látszik.
2009. júl. 9. 21:07
A szüleimnek autóbalesete volt, mikor Anyu terhes volt velem. Nem volt nagy koccanás, de beütötte a hasát és nekem van egy halvány folt a homlokomon közepén születésem óta. Gyerekkoromban még néha látszott (mikor sírtam), de azóta egyáltalán nem.
2009. júl. 9. 17:38
Mégis, mitől hagyna? :-)
2009. júl. 9. 16:50
A terhességem alatt,hirtelen nekem repült egy papagály.A lányom combján egy madárlábhoz hasonló folt van.Amugy normális.:)))
2009. júl. 9. 16:36
Valóban van valóságalapja a rémisztgetéseknek, vagy csupán téveszmék? Ti mit tapasztaltatok?
2009. júl. 9. 16:36
Egyik volt osztálytársamnak kb 8 éves koráig volt egy piros folt az arcán, allitolag azért, mert anyukájának az arcára pont ugyanarra a helye ráesett egy dio a fárol... aztan eltünt neki, nem tudom, hogy igaz-e:)
2009. júl. 9. 16:36
Bocs a helyesirasert, de siettem:)
2009. júl. 9. 16:35
Dehogy hagy,en terhesen a hasammal nekimentem az asztalnam mikor festettunk ,es meg a poharat is levertem az asztalrol...semmi baja nincs,meg egy anyajegye sincs:)...no para,nem lesz gond!
2009. júl. 9. 16:34
:O

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook