Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló tapaszról van valakinek tapasztalata? Mennyire megbízható? fórum

Fogamzásgátló tapaszról van valakinek tapasztalata? Mennyire megbízható? (tudásbázis kérdés)


9. Ircsiii (válaszként erre: 8. - Netti1)
2010. aug. 14. 20:17
Igen, elvileg megállapítják. Sok ismerősöm így kapott gyógyszert. És eza fejfájás dolog nem csak átmeneti? Vagy végig fájt? Nem tudom mi lehet a gond. A tapasztól én félnék, bár sokan mondták már hogy nem jár bajjal, mindenesetre sok sikert ha kipróbálnád!
8. Netti1 (válaszként erre: 7. - Ircsiii)
2010. aug. 14. 17:51
Vérképből megállapítja melyiket szedd? Ilyennel még nem találkoztam. Sajna már elég sok bogyót kipróbáltam (kb 6), de mindegyiknél elég erős fejfájásom volt a mensi alatt. Persze a gyűrűvel nem, de azt meg nem bírtam. Ezért gondolkodom a tapaszon.
2010. aug. 14. 11:24
Én már több mint 2 éve szedem, és volt egy 6 hónapos pihim közbe mikor nem szedtem. Semmi rossz tapasztalatom nincs, szerintem azon múlik, hogy a megfelelő fogamzásgátlót szeded-e. A nőgyógyász megállapítja a vérképedből. Mondjuk én barátnőm ajánlásával irattam fel. De nekem bevált és nem a legdrágább.. Cypromix a neve, ha érdekel :)
6. Netti1 (válaszként erre: 2. - Hellodolly)
2010. aug. 14. 10:39

Halló!

Volt vélemény, hogy mennyire volt könnyű/nehéz nekik használni? Nem jött le gyakran?

2010. aug. 11. 16:30

Hali!

Tapasztalatokra lennék én is kíváncsi fejfájással kapcsolatban. A bogyótól fáj a fejem, a gyűrűt meg nem bírtam.

4. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 3. - Eszter_good)
2009. júl. 9. 15:20
Már utánanéztem a neten többek közt ezt a cikket is olvastam. Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi ezzel kapcsolatban. De azért köszönöm szépen a segítséget! :)
2009. júl. 9. 14:52

[link]

Itt van róla egy cikk.

Túlsúlyosoknak nem nyújt elegendő védelmet, és tilos mellette a dohányzás.

Meg egy hétig hordani? :O

2009. júl. 9. 14:40

A barátnőm mellette lett terhes!

A szomszédnőm tiszta szőr lett tőle!

Az ex sógornőm meg elhízott!

Nem azt akarom írni, hogy ne szedj, de csak tuti orvoshoz menj, aki valóban elvégzi az ehhez szükséges vizsgálatokat, hogy ezek és hasonlók ne történhessenek meg!

2009. júl. 9. 14:36
Fogamzásgátló tapaszról van valakinek tapasztalata? Mennyire megbízható?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook