Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek hány éves kortól érdemes elvinni egy gyereket a Csodák palotájába? fórum

Szerintetek hány éves kortól érdemes elvinni egy gyereket a Csodák palotájába? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 15. 23:58

a barátom fiai már 4 évesen le voltak nyűgözve


de csak akkor érdemes kicsiként elvinni, ha folyamatosan tudsz beszélni hozzájuk, és megmagyarázni, mit látnak... akkor lehidalnak teljesen :)

2009. júl. 9. 23:29
Köszönöm a tippeket! Sokat segítettetek! :-)
2009. júl. 9. 18:51

7 éves volt a gyerek és nagyon tetszett neki. Főleg a fizikai kisérletek tetszettek neki. De kis gyerekek sok mindent nem tudnak ott kezdeni szerintem. Tropicárium az minden gyereknek élmény!

Budán van a Camponában.

2009. júl. 9. 18:35

Elmehettek úttörő vasutazni.A gyerekek szokták élvezni:)

Az állatkert is jó program-a vidámpark 3 éves kortól van-de mi imádjuk-fiam kedvence.Vesztek egy karszalagot,és majdnem bármire felülhettek korlátozás nélkül.Persze fejenként van a karszalag:)

2009. júl. 9. 13:28

Én ilyen kicsikkel kipróbálnám a budavári siklót. Az állatkert és a vidámpark is jó program. A Gellért-hegyen jót lehet sétálni és van egy jó kis csúszdás rész is ott. De arra vigyetek ócska nadrágot, mert elkopik.

Hírtelen ez jutott eszembe.

2009. júl. 9. 13:25
Én még soha sem voltam. :( Anyuci nem vitt el oda. :D Sajnos. :-/
2009. júl. 9. 13:21
Köszi! A gond az, hogy a kicsi még nincs 3 éves, a középső sincs még 5. Esetleg más programötletetek három ilyen apróval Pesten?
2009. júl. 9. 13:19
Én is úgy gondolom, hogy 5-6 évesen már el lehet vinni. Azért van ott sok érdekesség. Nekünk tetszett.
2009. júl. 9. 13:19
Mi elvittük a nagycsoportos óvodásainkat és nagyon élvezték.
3. Pné Veronika (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2009. júl. 9. 13:18

Az én fiam is 5-6 éves volt, amikor mentünk és nagyon élvezte.

(Kicsit én is jobbra számítottam...akkor látom, nem vagyok egyedül...)

2009. júl. 9. 13:13
Szerintem már nagyobb gyerkőcöknek... 6éves kortól felfelé.. (annyira nem nagy csoda az egész, jobbra számítottam)
2009. júl. 9. 13:12
Most készülünk Budapestre nyaralni a három fiunkkal. Programokat keresek, olyanokat ahová mind a három gyereket el lehet vinni. Rátaláltam a Csodák Palotájára a Millenárison, de a honlapjukon nem szerepel, hogy hány éves kortól ajánlják.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook