Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van remény! fórum

Van remény! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van remény!

1 2
2011. okt. 7. 17:51

Sziasztok!

Először is Gratulálok mindenkinek!:)

Másodszor,lenne egy kérdésem.

A párommal 3hónapja vagyunk rajta a baba projecten.Na most,30.-a körül lehetett peteérésem(ovulációs kalkulátor szerint) de lehetséges hogy valamivel előbb volt.Körülbelül 2napja furcsa szurkát érzek a hasam jobb oldalán,a petefészek körül,és két napja olyan érzésem volt mintha megakarna jönni.Ami ugye lehetetlen,több mint egy hét még a nemvárt mensi-ig.A melleim majd leszakadnak ugy fájnak,és az ébredési hőm 37,0.

Szerintetek lehetnek ezek baba(terhességi) tünetek? Vagy beágyazódás jelei? A peteérés elötti 3napban peteérés napján és az azt követö 1napban is együtt voltunk a párommal.

A válaszokat előre is köszönöm :)

2009. okt. 5. 15:28
Nekem 2 sikertelen lombikom volt!De tényleg csak bíztatni tudok mindenkit hogy nem szabad feladni!!!!
2009. júl. 15. 23:54
Gratulálok a kitartásodhoz és a kistesóhoz! Nekem az első babám 8 év orvosi kezelés, sok műtét és 5. lombik programra született meg. Én a 4. lombik után feladtam volna, de a család "zsarolt"...Nehéz terhesség volt, s már a végére az orvosok is kételkedtek, hogy szülünk-e. Amint megszületett a lányom, tudtam, hogy lesz újabb lombik próbálkozásom. Semmi esélyt nem adtak az orvosok, csak ezért egyeztek bele egy újabb lombik kezelésbe(nagy rizikót vállaltam). A 6.-ra ikreket szültem! Így lett teljes a családunk. Nehéz, de nagyon boldog vagyok. Szóval egy 100%-os meddőnek is lehet 3 gyönyörű gyereke!
31. 026d48edeb (válaszként erre: 28. - Gymesi)
2009. júl. 11. 19:13

Nagyon sajnálom....

Ez ennyire 100% ?????

Nem lehet inszem vagy lombik sem????

30. adelina71 (válaszként erre: 28. - Gymesi)
2009. júl. 11. 16:50

Szerintem is menni kell tovább...csak akkor nem lehet,ha te azt mondod, de ha te nem adod fel, akkor bármi megtörténhet....Ez biztos!!!!

Ne add fel!!!!

29. pmjudit (válaszként erre: 28. - Gymesi)
2009. júl. 11. 07:39

Emese!

Ne add fel! Menj tovább másik orvoshoz, másik klinikára, másik meddősségi központba, természetgyógyászhoz!

28. gymesi
2009. júl. 11. 01:58
Sziasztok kedves anyukák és leendö anyukák. Elnézést kérek,hogy így le tegeztem mindenkit. Én is olvasgatom a történeteket és nagyon megszoktam hatódni, néha még el is sírom magamat, mert nekem sajnos nem adatik meg , hogy valaha is kisbabám születhessen. 29 évesen kellett ezzel szembesülnöm ,1 év próbálkozás után és 9 hónap vizsgálatok és hormon kezelések után.Ezúton gratulálok mindenkinek a gyermekáldáshoz és jó egészséget kívánok. Emese.
2009. júl. 10. 13:46

Nagyon megérintett a történetetek. Gratulálok a kitartáshoz.


Mi az első gyerekünkre vártunk évekig, hatalmas öröm volt, mikor megszületett. A kistesó is váratott magára - már-már lemondtunk róla és akkor megtörtént a csoda: a férjem 31. születésnapján POZITÍV lett a teszt - akit érdekel története az adatlapomon.


Én is reményt akarok nyújtani azoknak, akik nagyon szeretnék, de egyelőre várniuk kell a gyermekáldásra.Soha ne adjátok fel!!!!

26. ancy
2009. júl. 10. 08:55
Szia.Gratulálok nektek és sok sikert.Az én nagyobbik fiam 95-ben született.Egy betegség miatt az orvosok azt mondták többet nem lehet.Rá 7-8 évre,hogy lehet.2006-ban született meg a kicsi.Akkor jönnek amikor úgy gondolják jobbik esetben,ha nem segitenek az orvosok.Sziasztok
2009. júl. 10. 07:52
Ja igen én is végig sírtam miközben olvastam és aztán , mikor először reagáltam rá, még egyszer köszi, és nekünk sem szabad majdan a boldog percek után elfelejteni megírni a történetet, és segíteni azoknak, akik akkor fognak úgy érezni, mint most mi. És nekik is nagyon segít majd,hogy ne adják fel...mert nekem fontos volt ez most nagyon...KÖSZI:-)))))
2009. júl. 9. 22:13
Tiszta szívből gratulálok, nem csak a gyermekeidhez, hanem a kitartásodhoz is! Legyetek nagyon boldogok!
23. f53c22bae8 (válaszként erre: 22. - F53c22bae8)
2009. júl. 9. 21:47
azt elfelejtettem hozzátenni, hogy végig könnyeztem a cikkedet!!!Mégegyszer gratulálok!
2009. júl. 9. 21:42

Tiszta szívből gratulálok, nagyon aranyos csaj vagy és segítőkész:))

Sok-sok boldogságot kívánok nektek!!!!!

2009. júl. 9. 21:29
Én is szívből gratulálok!! Elárulnád még azt, hogy melyik az a bizonyos "megfelelő pillanat"?
2009. júl. 9. 21:29

Drága Barátnőm!

Szívből gratulálok a cikkedhez és örülök hogy sosem adtad fel, nagyon erős egyéniség avgy és büszkék vagyunk rátok!

Millió puszika

2009. júl. 9. 21:20
Fórumtárs! :) Gratulálok!!!!!!!!!!!!!! Sok boldogságot!
2009. júl. 9. 20:43

Gratulálok Nektek!


Azt hiszem nem csak az én nevembe beszélek ha

megköszönöm,hogy megírtad ezt a csodás történetet amivel a reményt táplálod bennem és másokban :)

Könnyes szemekkel mosolyogva olvastam a cikked!

Reményt adott!

Kívánom nektek legyetek nagyon-nagyon boldogok!!!!

2009. júl. 9. 20:06

Gratulálok neket tuszta szívből!

És tudom min mentetek keresztül, mert mi 9 évig vártunk a 2. babára.

Nekünk a nagylányunk sem jött össze könnyen (3 év után), de a kicsi lányunk ezt meg triplázta.

Nálunk sem volt semmi olyan probléma amit orvosolni tudtak volna.

Én is hőmérőztem, figyeltem a testemet és már feladtam a rményt, hogy még egy gyermekem legyen. És akkor megtörtént a csoda!


Tehát aki hasonló cipőben jár, annak csak szorítani tudok, és át tudom érezni mindazt amit hónapról-hónapra átélnek, a nagy csalódást!

Kitartás mindenkinek!

2009. júl. 9. 14:31

Csacsa!Mi is már több mint másfél éve próbálkozunk, sajnos sikertelenül!:(

Örülök a boldogságotoknak!!!

15. 026d48edeb (válaszként erre: 14. - Csacsa)
2009. júl. 9. 14:16

Koszonom a valszt:)

Akkor megnyugodtam mert kicsit aggodtam hogy ez nem normalis:)

Igen nekem is eros a nyakom meg szur alltalaban a jobb petefeszkem es akkor erosebb a teszt csik is :)

Sajnos homerozni nem tudok mert 2 muszakban dolgozok :( es nem tudnam pontosan csinalni :)

Megegyszer koszonom a valaszodat :)

Jo egeszseget kiscsaladodnak :)

14. csacsa (válaszként erre: 9. - 026d48edeb)
2009. júl. 9. 14:08
Persze hogy nem egy napra esik, egyszer korabban jon egyszer elobb. A szervezet tudja mikor esedekes. Az hogy 6-7 nap is van 2 honapban a peteeresek kozott, teljesen normalis. Szerintem senkinek nem allandoan a 14. nap van az gyek egy attlag. Ezert fontos a pontos homerozes, es nyalkafigyeles es ezek alapjan tudod mikor kell tesztelni, a teszt meg megmutatja a pontos egyuttlet idotartamat. Persze az lh tesztben csak az a pozitiv ami tenylegesen erosebb csikot mutat a teszt csiknal. Mert lehet halvanyabb de az csak az emelkedo lh szintet mutatja.
13. csacsa (válaszként erre: 11. - Ice kuszi)
2009. júl. 9. 14:05
Igen ugy 2 eve inditottam egy forumot azzal a cimmel hogy Nem esek teherbe. Ott nagyon sokat jartam :D
12. csacsa (válaszként erre: 10. - Bared)
2009. júl. 9. 14:04
elkuldtem :o)
2009. júl. 9. 13:57
Szia! Gratulálok a kisfiadhoz! Még emlékszem rád valamelyik "teherbe esési" fórumról, örülök, hogy sikerült! Le a kalappal a kitartásod előtt!
10. bared (válaszként erre: 6. - Csacsa)
2009. júl. 9. 12:37
szió! megtennéd, hogy a lány elérhetőségét elküldöd nekem privátban? előre is nagyon szépen köszönöm!)))
2009. júl. 9. 12:00

csacsa :)


Gratulalok a kis Krisztianhoz :) es a kitartasodhoz :)


Le irnad majd mikre figyeltel a legjobban es hogyan LH teszteltel? Koszonom.

En is LH tesztelek de nem mindig felidoben van a tuszorepedesem hol a 16ik napon hol a 19en. es a ciklusom se egyforma hosszu sajnos .

Neked hany naposak a ciklusaig es mikor volt tuszorepedesed?

Koszonom es bocs a sok kerdesert :)

2009. júl. 9. 11:41
Csacsa!Gratulálok és minden tiszteletem a tiéd a kitartásodért.Sokan vagyunk,akik évek óta próbálkoznak,hiába.Mivel mi is mindent megpróbáltunk már és maradtak a meddőségi beavatkozások,így nehezebb helyzetbe is kerültünk a testünk figyelésével kapcsolatban.A stimulációk produkálnak érdekes jeleket.Én a többieknek is kívánom,hogy minél előbb éljék át a várt csodát és maradjon meg a kitartásuk,az erejük a hitük!Mindenkinek szívből kívánok nagyon szép kismama-korszakot!
7. agitamas (válaszként erre: 4. - Csacsa)
2009. júl. 9. 11:31
Én is szívből gratulálok nektek.Csak csodálni tudlak a kitartásodért.Én csak "belekostóltam" a negatív tesztelés világába.Nekünk az első baba fél év után jött,de azt is nagyon nehezen bírtam lelkileg.Így minden elismerésem azoké akik évekig tudnak bízni és kitartani.
6. csacsa (válaszként erre: 5. - OlíviaAnna)
2009. júl. 9. 11:01
A cikben irtam, igazabol semmi olyan ami gyogyszerrel megoldhato. Elmondta hogy mit figyeljek a tesztemen, hogyan kell pontosan homerozni es tesztelni. Ez ugy 7-8 honapon keresztul tanultam es a 9. honapban meghozta a gyumolcset. Nagyon fontos hogy tudjuk es ismerjuk sajat testunket. Sajnos ez a modszer csak azoknal mukodik akiknek tenyleg nincs gondjuk. Nekem is 3 orvos mondta el hogy nincs bajom es varni kell es a paromnak sincs. Igy tudtam hogy nincs gond , deigy is 7 evet kellet probalkozni . De ebbol a 7 evbol az utolso egy ev volt az amikor tenylg megtettem mindent, amit orvos nelkul meglehet tenni. Szoval a szervezet ismerete a legfontosab es a homerozes. Egyutt kell mindent csinalni, mert kulon kulon nem megy. En is homeroztem ugy ahogy a doki mondta 6 evben , volt hogy egy evig, de semmit sem ert hisz rosszul csinaltam. Es sajnos az orvos nem segtett hogy ezt igy es igy kell.... Bevallom megvan a velemenyem a magyar nogyogyaszokrol.
5. OlíviaAnna (válaszként erre: 4. - Csacsa)
2009. júl. 9. 10:49
Szerintem többeket érdekelne mi volt az a segítség, amit végül a genetikus ismerősöd adott. Megosztod velünk?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook