Alkalmi haj! (beszélgetős fórum)


2009. nov. 4. 19:02
Más ,,tollával,,nem ékeskedem...
2009. júl. 9. 07:55
Elvileg nekem megvan az 1001 hajviselet könyv, megkeresem szívesen és odaadom neked.
2009. júl. 9. 07:33
Félkonyt? ha már szeretnél feltűzöttet az tutit takar :)
2009. júl. 8. 22:50
Legjobb ha képet viszel. Elálló fülre legjobb a nagy hajzuhatag (pl: Jennifer Aniston) egy elegáns hajtűvel, hajcsattal. Sok nő téved, mikor azt gondolja, hogy csak egy konttyal lehet valaki elegáns. Eleve kevés embernek áll jól a konty, a fodrászok meg leginkább kimondottan ódivatú kontyokat tudnak gyártani - tisztelet a kivételnek - annyi menyasszonyt láttam már idióta konttyal... szóval maradnék egy befésült, beszárított, kiengedett hajnál + egy extra hajdísz.
2009. júl. 8. 22:17
Hát igen... valami hozzám illőt szeretnék:D remélem a fodrász is tud vmi jót nekem, de sokszor olyan ciki mondani a fodrásznak , h olyan hajat szeretnék ami takarja a fülem! Főleg ha még más is van bent az üzletbe:(
2009. júl. 8. 21:44
az lesz a legjobb....nekem egyszer volt konty,úgy hogy két oldalon 1-1 tincs kilógott,hogy na majd az takar...de persze semmit nem takart,ugyhogy szörnyű volt :(
2009. júl. 8. 21:36
Köszi:) Én is a loknisba gondolkodom..:)
2009. júl. 8. 21:36

a fodrászomnál megvan ez az 1001hajviselet abból (is) lehet válogatni :)

Sokszor míg várok,nézegettem már,egész jók vannak benne :)

2009. júl. 8. 21:35

Szia!


Egyébként nem muszáj szerintem kontyot csinálni mint alkalmi haj,lehetne például begöndörítve és attól dúsabbnak is néz ki a haj,és mivel loknis így szerintem jobban takarja a füledet. A fülpalsztikám előtt,nekem is esküvőkön így volt a hajam,és a virágokat ami illett a ruhámhoz azt ugyanúgy bele lehet csavarni,egy egy tincsbe... ;)

2009. júl. 8. 21:35
Emlékeim szerint volt egy könyv a '90-es évek közepén, valami 1001 hajviselet könyve, vagy mi, abban volt ilyen. Az egész fület kéne takarnia, vagy csak a felét? Mert az sem mindegy... Egyébként egy ügyes fodrász megoldja...
2009. júl. 8. 21:32
Kérlek segítsetek, hogy tudtok e olyan alkalmi frizurát, ami takarja a fület! Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook