Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex az autóban fórum

Szex az autóban (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. szept. 4. 07:09
inkabb nem
2013. júl. 13. 09:27
Jó az autós szex, csak ügyelni kell,hogy hol áll meg az ember. Mi egyszer egy szép esős éjszaka után egy puszta felé vettük az irányt, elértünk a fás részig, leparkoltunk, elvoltunk majd mikor jöttünk kifele elakadtunk a sárba. Na igen se előre se hátra. Az lett a vége,hogy jött az egész rokonság, szomszédság autókkal és 4 autónak sikerült kihúzni a minket szorult helyzetünkből. Ja és a vége az lett hogy amikor elkezdtem tolni az autó elejét és végre elindult úgy telibe kapott, hogy úgy néztem ki, mint aki éppen most jött az iszapbírkózásról.
88. 388b941089 (válaszként erre: 86. - Kristo_f)
2013. júl. 13. 07:41
Mesélj! :D
2013. júl. 13. 07:38
barhol lehet sexelni,de az autoban jo kenyelmetlen......................
86. kristo_f (válaszként erre: 85. - Bambina22)
2013. jún. 14. 20:49

Hm, most hogy mondod


Szépemlékü Zsigulim és az az irodai asztal ha beszélni tudna

:)

2013. jún. 14. 20:30
Hmmm... szép emlék :)
2013. jún. 14. 06:39

Van olyan járgány amibe a a kreatív szerelmeskedésre vágyók ki ne próbáltak volna?

Másképp fogalmazva, minden autó volt legalább 1 alkalommal szerelmi fészek. ;)

2013. jún. 14. 06:07

Hmm..., ha néhány autó mesélni tudna... :P

Tudnak érdekes szituk kialakulni.

2013. jún. 12. 07:53
Nincs autó, de kipróbálnám újból. Nem a sajátba póbáltuk már ;)
81. Brigitta2121 (válaszként erre: 1. - Aca3f9e234)
2012. ápr. 25. 20:40
Pedig spontan nagyon klassz :)) én csinaltam csinalnam most is, és fogom is :DDD Az auto sok midnenre szolgal :PP Neked is ajanlom :))
80. bd8f0b56fe (válaszként erre: 77. - Eeafb7ea5d)
2012. ápr. 25. 20:38
de az első ülésen is izgalmas..
79. 39694c0c70 (válaszként erre: 77. - Eeafb7ea5d)
2012. ápr. 20. 08:19
Mi fiatal koromban is úgy csináltuk, hogy az első üléseket előrehúztuk és a támlát pedig ledöntöttük. Szinte egy franciaágynyi helyünk volt. (Wartburgban)
78. 39694c0c70 (válaszként erre: 76. - E676663877)
2012. ápr. 20. 08:17

Nem voltál. :)

(Mármint szőrszálhasogató)

Vannak dolgok, amiben egyetértünk és akadnak olyanok is, amiben nem.

De ez nem is baj.

Te nőként, míg én férfiként látom a dolgot.

Te fiatal vagy, míg én már nem.

Ezért hát az eltérő véleményünk...

2012. ápr. 20. 07:27

Pedig milyen jó is tud lenni.

Van egy kis izgalom benne hogy valahol elbújva a kocsi hátsó ülésén szeretkezni valakivel....

76. e676663877 (válaszként erre: 75. - 39694c0c70)
2012. ápr. 18. 13:56

"Nagyon is egyszerű! Amelyik fél "elégedetlen" a másik libidójával és ennek még hangot is ad, az semmi mást nem ér el a másiknál, mint óriási bűntudatot. Ez egy - szinte - visszafordíthatatlan folyamatot indít el."

Ezzel maximálisan egyetértek. Meg azzal is, amit ezután írtál.


Ezt nem tudom elfogadni: "Viszont a megbeszélés soha nem vezet eredményre, ezzel jobb, minél előbb megbarátkozol!" Mert ennyi erővel akkor soha semmiért ne emeljünk szót. Csendes lelki sanyargatásban, kínok között és keserűségben éljük életünket. Bár az idézett mondatot általánosságban értelmeztem.


A libidó dolgot meg adok-kapok "játékként" értelmezem. Amennyit teszek azért, hogy a férfit feltüzeljem, annyit ad a férfi nekem is, hogy nőként izzak én is. Valahogy így látom. Az együttélés folyamán azt felejtjük el, ami a legelemibb: az egyik fél NŐ, a másik fél FÉRFI. Nincs udvarlás, nincs csábítás, nincs semmi. Evidens, hogy ágyba bújik velünk úgyis a másik = unalmassá válik az egész.


Egyébként nem gondolom azt, hogy mindig mindent meg lehet oldani, van ami örökre elromlik, javíthatatlanul.

Azonban az összetartozásban, a kölcsönös tiszteletben, a szerelemben és az odafigyelésben annál jobban hiszek. Úgy gondolom, ha fontos nekem az, hogy mi van a másikkal a kapcsolatban akkor próbálok tenni érte. Ha eleve elutasítom a dolgait és kerek-perec kijelentem, hogy csak ennyi vagy én ilyen vagyok és fogadd el, akkor nem a páromban van a hiba főként, hanem bennem. Persze vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni.

Ha olyan szexuális holtpontra jut a dolog, mint amiről beszélgetünk, ott el kel gondolkozni mindkét félnek. Át kell értékelni sok dolgot.

Ennek ellenére lehet nem sikerül megoldást találni.

Vagy bele lehet nyugodni az egészbe.


Biztosan szőrszálhasogató vagyok már...Nagyon sajnálom.

75. 39694c0c70 (válaszként erre: 73. - E676663877)
2012. ápr. 15. 21:37

Szíved joga azt hinni, amit csak akarsz.

Annyit tudok, hogy az esetek jelentős részében a nők libidója csökken erőteljesebben. Nem egy férfiismerősömtől tudom ezt. (Saját példánk is igazolja)

Az valóban igaz, hogy mindenre van megoldás. Viszont a megbeszélés soha nem vezet eredményre, ezzel jobb, minél előbb megbarátkozol!

Ahogy a szerelmet se lehet megvásárolni, kikönyörögni, zsarolással, erőszakkal kikényszeríteni, a libidó csökkenése se "orvosolható" ráolvasással, de még egy kiadós beszélgetéssel se!

Hogy miért nem?

Nagyon is egyszerű! Amelyik fél "elégedetlen" a másik libidójával és ennek még hangot is ad, az semmi mást nem ér el a másiknál, mint óriási bűntudatot.

Ez egy - szinte - visszafordíthatatlan folyamatot indít el.

Ugyanis minden ilyen beszélgetés során tovább csökken az önbecsülése a kisebb szexuális étvággyal rendelkező félnek. Ennek persze az lesz az eredménye, hogy az amúgy is megtépázott önbecsülés és libidó ismét egy fokkal tovább romlik.

Aztán lehet találgatni, vajon ez jótékony hatást vált-e ki a libidóra.

Szerintem inkább tovább csökken a kielégítő együttlétek száma.

Az elégedetlen fél tovább elégedetlenkedik, a másik fél meg tovább keresi magában a hibát.

Ha ilyenkor újabb "tisztázó" beszélgetést kezdeményez az elégedetlen, annak csak az lesz az eredménye, hogy a folyamat inkább felgyorsul, mint, hogy megfordulna.

De azért a bátrabbak, nyugodtan kísérletezzenek!

ÉN SZÓLTAM!!!!

74. e676663877 (válaszként erre: 72. - Mézesmagzag)
2012. ápr. 14. 21:37
Pedig itt a fórumon is láttam nem is egy ilyen 40-50-es nőt, aki igenis igényelné, de nincs kitől. Rosszul keresgéltek, vagy nem elég komolyan. ;)
73. e676663877 (válaszként erre: 71. - 39694c0c70)
2012. ápr. 14. 21:36

Férfiaknál szintén ez a helyzet. A férfiak libidója is csökken az idő múlásával. Tudom.

Nem a nőn áll a játék. Nagyon egyszerű a nőre fogni, nem elég vonzó. ... Bocs. :) Nem csak a nőn múlik.

Abban is tévedsz, hogy a férfiak legtöbbjét nem zavarja a mostani helyzet. Több férfit is ismerek, akik küzdenek emiatt szexuális problémákkal.

Persze az olyan férfiak / nők szexuális életét nem zavarja, akik magasról tesznek a világra. Azokét tényleg nem.

Én egyébként nem általánosítanék. Megint csak előjönnék azzal, hogyha a megfelelően nyitott partnerek vannak egymás mellett akkor bármit meg tudnak oldani. Ha akarnak és ha tudnak.

Azt is, ha a pasinak heti egy szex nem elég és kocsiban is csinálná - de ez csak egy példa volt.

(Biztos emlékszel a topikomra, amit nyitottam nagy kétségbeesésemben. Teljesen megváltozott minden, mert megbeszéltük.)


Ott bukik el szerintem, hogy mindenki példálózik az őszinteséggel és TALÁN lehet a kapcsolat első pillanatában működik, de ha nagyobb baj van akkor marad a hallgatás és a csendben mérgelődés majd a kibuggyant méreg fortyogása. Sok helyen ez a forgatókönyv, őszinteségi fogadalom ide vagy oda.


Azonban én sem tudhatok mindent. Nem vagyok 50 éves nő, nem is nagyon beszélek az 50-es korosztállyal ilyenről, mert nem nyúzom őket, hogy elmondják. Az idősebb férfiak nyitottabbak, ők hamarabb kifakadnak. Nagy részüket a leírt problémák gátolják a szexuális életükben. Már ha van nekik. A nők meg szeretik leszarni azt, hogy a pasit mi zavarja, mert úgy vannak vele, hogy nekik úgy is mindig feláll, ha punci reménye csillan. Pedig ez sem igaz.

Én egyébként megértem mindkét felet. Nők is vannak rossz helyzetben, akiknek a pasijuk azt hiszi, h előveszik attól el is élvezett a partner. Nem így megy.

És hidd el ezt sokan nem is fogják fel, meg sem akarják érteni. :(


A "jónépet" előbb meg kellene tanítani örömet okozni, aztán jöhet a szex.

72. mézesmagzag (válaszként erre: 71. - 39694c0c70)
2012. ápr. 12. 14:35
Igen ezt én is így látom sajnos. :/ kevés 40es 50es nő igényli akár ha heti egy alkalmat nemhogy többet... aki igen az nyugodtan jelentkezhet ;-) hahahaha :D
71. 39694c0c70 (válaszként erre: 68. - E676663877)
2012. ápr. 12. 09:28

Amit leírtál, abban sok igazság van.

Viszont azt is be kell látni, hogy a nők nagyobb részének sajnos az idő múlásával jelentős mértékben csökken a libidója.

Ennek sokféle oka lehet, amiket most nem sorolnék fel.

A mostani helyzet is jelentősen hozzájárul ahhoz, hogy az emberek ne élhessenek gondtalanul. A férfiak legtöbbjét ez nem zavarja, míg a nők kedvét a legkisebb probléma is képes hosszabb időre levenni a dologtól.

Egy olyan nő, akinek a heti 1 alkalom is BŐVEN ELÉG, mi több, még talán sok is, az biztosan nem vágyik semmi extrém dologra a szexben.

Azt az egyet szeretné a legnagyobb kényelemben letudni és kész. :((

2012. ápr. 11. 20:22
vOLT IS NEM IS EGYSZER! :)
69. e676663877 (válaszként erre: 67. - Mézesmagzag)
2012. ápr. 11. 20:15
Erről beszélek. :D Köszönöm! :)
68. e676663877 (válaszként erre: 64. - 39694c0c70)
2012. ápr. 11. 20:14

A helyzet az, hogy nem tartom magam átlagos nőnek, nem azért, mert annyira különleges vagyok, csak éppen a gondolkodásmódot nem honosítottam meg, amiket főleg a nők hangoztatnak.

Fenntartom, hogy a szex kortalan dolog, más kérdés milyen emberi jellemzők adják vagy nem adják az aktust. Illetve azt is fenntartom, hogy nem a kor számít, hiszen mindenki ismer komoly 18 éveseket is, meg gyerekes 65 éveseket is. Én legalábbis találkoztam már mindkét véglettel.


Én úgy vagyok vele, hogy van egy statisztikai átlag, ahogy írtad "főleg a nők" vagy "főleg a férfiak" egy csoportja, akik mindig ugyanazt a sztereotípiát kergetik, halmozzák és vannak azok a nők és férfiak akik élvezik az életet.


Természetesen úgy gondolom, hogy kell az észre hallgatni, de nem kell mindig ésszerűnek lenni és "helyesen cselekedni". Ezzel azt is akarom mondani, hogy (banális példa) például sokan azért nem szexelnek az autóban, mert nem higiénikus. Pedig, aki szexelt már autóban tudja, hogy megvannak annak is a maga varázsa és ugyan nem mindennap kell ott csinálni, de egyszer érdemes volt kipróbálni.


Nem tudom mennyire voltam érthető...


"Idősebb korban, amikor már legalább az egyik félnek van lakása, kevésbé vállalkozik a pár a - valljuk be, kényelmetlenebb (és kevésbé higiénikus) - autós szexre."

Nem is kell minden esete ott csinálni. Kíváncsiság kérdése az egész. Valakit vonzz ez valakit meg nem. Valaki idősebben találja meg azt, akivel kiteljesülhet, valaki meg kiéli a vágyait azonnal, ahogy ehetősége van rá.


Szóval már belekavarodtam itt a mondanivalómba, de a lényeg az, hogy vagy hagyjuk magunkat vagy nem. Így értettem azt, amit írtam ("Úgy sem lehet előre eldönteni, hol dönt le lábról a vágy. ;)" ).

67. mézesmagzag (válaszként erre: 64. - 39694c0c70)
2012. ápr. 11. 15:21

Igen ez így van. :) Én is elmúltam már 45 de nem emléxem rá hogy visszautasítottam volna a sexet.

Akkor jó ha van mindegy mikor...hol... :)

66. 39694c0c70 (válaszként erre: 63. - E676663877)
2012. ápr. 11. 10:00

Azért némi köze lehet a kornak is az autós szexhez.

(Ha más nem, akkor az, hogy egy kocsit könnyebb szerezni, mint egy lakást)

Idősebb korban, amikor már legalább az egyik félnek van lakása, kevésbé vállalkozik a pár a - valljuk be, kényelmetlenebb (és kevésbé higiénikus) - autós szexre.

65. idl367
2012. ápr. 10. 18:55
akár..
64. 39694c0c70 (válaszként erre: 63. - E676663877)
2012. ápr. 10. 17:15

Ezt főleg a nők hangoztatják, mert ők azok, akik szeretik a kényelmet. :)

Azért majd, megkérdezlek 20 év múlva is! :))

Nekem még nem volt olyan hely, idő, szitu, hogy ne lett volna hozzá kedvem, akár naponta többször is. (Pedig nem vagyok már fiatalnak mondható)

63. e676663877 (válaszként erre: 62. - 39694c0c70)
2012. ápr. 10. 16:05
Ez nem igaz. A fiatalság nem az autós szexen múlik. :P
62. 39694c0c70 (válaszként erre: 60. - E676663877)
2012. ápr. 10. 15:51

Így van!

Aki még képes ott is szexelni, az kellően fiatal.

Aki meg csak ágyban, párnák közt, az már...

2012. ápr. 10. 15:50
szó sem lehet róla!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook