Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon csak játszik? fórum

Vajon csak játszik? (beszélgetős fórum)


1 2
32. 70a5a27405 (válaszként erre: 31. - Lüszii)
2009. júl. 11. 08:00
akkor oké! többet vissza ne fogadd!:D
2009. júl. 9. 11:29
meg is mondtam neki persze nem így finomabban fogalmazva:D
30. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - Lüszii)
2009. júl. 9. 10:25
Ez egy se veled se nélküled kapcsolat.Nagy jövője nincs. Én megmondanám neki, na szevasz vazze!!!!
2009. júl. 8. 18:16
én is nagyon remélem:D szeretm nagyon nem akarom hogy így legyen ennek vége..
2009. júl. 8. 18:09
A fiúk nagy kivárósok, legyél türelmes vissza jön hozzád.
27. lüszii (válaszként erre: 26. - 55e9aba28c)
2009. júl. 8. 18:06

köszi:D van benne igazság...

ez is probélam amúgy mert miután szakítottunk is kérdezi hogy szeretsz? teljesen másról beszéltünk és egyszr csak feltette ezt a kérdést... és mondtam hogy hát úgy is mindegy neM? erre válasz egyáltalán nem mindegy és igen is érdekel...

2009. júl. 8. 18:02

Szia!

Ne vedd komolyan, játsz vele te is, ne mutasd ki az érzelmeidet, legyél vidám önfeledt és soha ne mond neki hogy szereted vagy hiányzik, engedd el ha menni akar könnyen ha látja hogy nem ragaszkodsz annyira ő fog ragaszkodni.

2009. júl. 8. 17:45
Ezért is mondtam meg neki hogy ne beszéljünk mert annál rosszabb... de úgy látszik megfogatdta
24. spinneli (válaszként erre: 23. - Lüszii)
2009. júl. 8. 17:43

de az ő érzelmi bizonytalansága miért rántson be téged?

rossz szerepnek tűnik ez.

2009. júl. 8. 17:36
Lehet ki tudja és biztosan sajnát magatá nevettei ki mikor megkéredzik hogy hát mi van veletek? Mert minidg megkérdezi valaki és hát jön az hogy nem tudja rá a választ...
22. spinneli (válaszként erre: 1. - Lüszii)
2009. júl. 8. 17:33
szerintem csak játszik, de főleg magával, nem pedig veled.
2009. júl. 8. 17:30
Igen ebben tényleg igazatok van... ezért is van hogy a fél év altt egyszre sem tudtam nemet mondani neki pedig azt kellett volna... de most már talán tényleg nem fog keresni fent van msn-en de nem ír rám pedig minidg szokott:S
2009. júl. 8. 16:59

A szerelem tényleg nehéz dolog.

Nem is lehet tanácsot adni benne, hiszen aki szerelmes az úgyis azt teszi amit a szíve diktál, mondhat bárki bármit.

2009. júl. 8. 15:07

Az a baj,hogy olyan könnyű tanácsokat osztogatni kívülállóként...

Mikor én is elhagytam a páromat-annak nyomós oka volt--nekem sem kellett kétszer mondani ,hogy költözzek vissza...

Nehéz dolog ez a szerelem:(

Én sem hallgattam soha senkire:(

Bár azt tettem volna:(

18. lüszii (válaszként erre: 17. - Anyuci macuci)
2009. júl. 8. 13:48
Köszönöm:D
2009. júl. 8. 13:47

Értelek.

Száz szónak is egy a vége,szerintem kicsit próbálj erős lenni és nem egyből a karjaiba borulni,ha ki akar békülni. Tudom,hogy nem könnyű,ha ennyire szereted,de lehet,hogy ezzel ráébreszeted,hogy mit veszít,ha nem maradsz vele.

Sok sikert!:)

2009. júl. 8. 13:45
Az elős olyan hogy talkán osha nem ebszélünk áprilisban volt mikor az összes haverja miattam elenne fordult hogy hogyan lehet ilyen velem és hopgy nem törödik az érzéseiimemel...akkor msn-en kaptam is tőle egy azonnali üzenetet hogy sajnálja hogy így alakult és nem akart megbántnai. erre nem írtam neki vissza...majd akövetkezős héten hogy megkaptam az azonali üzentetét de már nem tudok vele mit csinálni és hogy nagyon nehéz ez...aztán írta hogy igaen nagyon nehéz és hogy vasánrpa óta csak úgy vagyok olyan furcs aérzés ez és hogy most tényleg nem tudom h mit érzek irántad és hogy voltam buliban és láttam egy olyan lányt mint te úgy nézett a kis mongol szemivel ahogy te szoktál...és ez volt ez eslő olyna alkaom hogy így kimondta h nem tudja mit érez, az előtt soha még csak fel sem merült benne...
15. lüszii (válaszként erre: 14. - Anyuci macuci)
2009. júl. 8. 13:31
Ő is szeretne komolyat mert már mondta nekm meg hát persze én is, nem olyan vagyok h na ezzel is egy kicsit azzal is aztán majd valamelyik csak össze jön. Mert ismerkedek nem arról van szó de nagyon fontos az első benyomás és ha nálam az nincs meg akkor már lőttek is neki, és nem tudom elmondnai mi az de benne meg volt az. Nem gondoltam volna hogy belé szertek mert nem elsőre szerettem meg de meg volt az eslső benyomás...és utana meg már nem lehett szabdulni
2009. júl. 8. 13:26

A pasik sokkal később érnek,mint a nők.(általában)

Hiába akarsz Te komoly kapcsolatot,ha neki teljesen máson jár az esze. Lehet egyszerűen nem illetek össze. Csak nehogy későn eszmélj rá!

De Te már teljesen komoly kapcsolatot akarsz?

13. lüszii (válaszként erre: 12. - Anyuci macuci)
2009. júl. 8. 13:20
Semmi baj és köszönöm a tanácsot:D csak elég baj hogy mikor jön el a férfiak életbé h megkomolyadjank 21 éves és azért jó nem azt monodm h öreg de lassan már komoly dolgokon kéne h járjon az esze
2009. júl. 8. 12:58

Én 3és fél évig csináltam ezt egy pasival annak idején. Addig bírtuk ezt a se vele,se nélküle kapcsolatot. Szakítottunk,kibékültünk szinte nap,mint nap. Ha nem ő jött békülni,akkor én mentem. A mai napig bánom,hogy elvesztegettem rá ennyi időt az életemből.

Ha igazán szeretne,nem szórakozna az érzelmeiddel. Legyél kicsit keményebb vele kapcsolatban,ha legközelebb békülni szeretne. Ne engedj első szóra. Ha kellesz neki,úgysem hagy addig,amíg meg nem kap. Ha pedig nem így lesz,akkor szót sem érdemel. Tudom,könnyű mondani,de jön majd másik fiú,aki nem így bánik veled. Lehet,hogy nem 1hét vagy 1 hónap múlva,de egyszer biztos,hogy Te is megtalálod a magadhozillő pasit. Ne add fel!!!

Bocs,ha kicsit hosszúra sikeredett.:)

11. lüszii (válaszként erre: 10. - 064209f635)
2009. júl. 8. 12:35
Köszi igen ezt kezdetm el éppen most aztán hétfőn írt utoljára uh én nem is keresem azóta meg ő se majd meglátjuk mi lesz amúgy volt már ilyen hogy nem beszéltünk egy ideig de megint vissza jött...
2009. júl. 8. 12:33

Szia Lüszi!

Szerintem jó taktika lenne ,ha nem keresnéd egy darabig...ha ő fog téged keresni akkor jelentesz neki valamit.

Ha pedig nem keres akkor sem veszítenél semmit ,mivel akkor nem érdemel meg.Csak játszadozott veled.

Esetleg nem jelenthet problémát a korkülönbség???lehet kicsit naív vagy még a férfiakhoz nem?(ezzel nem megbántani akarlak,mert én sem vagyok valami nagyon tapasztalt)


Szerintem húzzd az agyát te egy darabig,ha kapaszkodik utánad össze fog jönni a dolog...

9. lüszii (válaszként erre: 7. - Kylie022)
2009. júl. 8. 12:30
igen meg értelek teljsen egy faluba lakunk de ő meg városban dolgozik és csak hétvégén találkoztunk mikor együtt voltunk most érettségiztem és amjd szertnék oda vissza menni tanulni és úgy meg lehetne oladni h együtt legyünk és ezzel is az volt a legnagyobb gondja hogy hát nem albérletben van hanme koleszban és oda én meg nem mehtek fel...
2009. júl. 8. 12:27
Meglehet tényelg fiatal vagyok és van ezer meg ezer másik csak nagyon nehéz így... Hétfőn meg is írtam neki ugyan et amit mondtatok most hogy csak játzik és jó vagyok addig míg más nem lesz... és azt mondta nem tudom honna vetted ezt a hülyeséget és hogy ez egyáltalán nem így vn és hogy honna tudo te azt h én mit érzek írtántad és mondtam már hogy kellesz valmilyen szinten... péntekne mege ygütt voltunk egy házibulin és azt mondta hogy te is meg én is tudom h ennek még nincs vége meg be akrt szólni vamit és azt mondja nem teszem mert túl sokat jelntezs nekem ahhoz... aztán egész este le se szállt rólam ... és írtam neki rossz ez így h minidg úgy kelek fel h az jut az eszembe és írt h hát azért mert jó volt mondo az igaz de aztán meg rájövök h nem vagy az enyém és nekem ez a valmilyne szint nem elég uh hagyjuk aztán azóta meg már nem írt...
7. Kylie022 (válaszként erre: 1. - Lüszii)
2009. júl. 8. 12:25

Én is hasonló cipőben járok a mostani pasimmal/ha még egyáltalán az/. Távkapcsolatban vagyunk és ritkán találkozunk, igy benne az érzések nem akkorák ,mint bennem és most időt kért, hogy átgondolja a dolgokat,össze van zavarodva ő is.

Szerintem a te hapsidnál is ez van. Ritkán látjátok egymást,igy nem érkezik úgymond beléd szeretni - ez igy megfogalmazva hülyén hangzik. De sajnos nem úgy működnek mint mi. Ezért nem tudja, mit csináljon a kapcsolatotokkal... és ebben az a legrosszabb h te szenvedsz, mint ahogy mi nálunk én :(( Mivel én is szerelmes vagyok a pasimba, ahogyan te is ebbe a fiúba és nem akarjuk őket elvesziteni, de tudjuk, h hosszú távon ez sem megoldás, ami most megy...bocs ha hosszú voltam és lehet h semmi értelme annak amit irtam :P De nekem ez a tapasztalatom jelen helyzetben...

2009. júl. 8. 12:23
sztem hagyd a fenébe..találsz olyat aki megbecsül
5. one85 (válaszként erre: 1. - Lüszii)
2009. júl. 8. 12:22
Velem is csinálták ezt,de szakítás lett a vége.Nagyon meguntam a szórakozást!Lelkileg sokkal jobban megvisel ha ráhagyod a marhulást mintha megpróbálnád elfelejteni.Max adj egy végső utolsó eséjt de előtte mond meg,hogy tartsatok egy jó nagy szünetet ,hogy eldönthessétek mit éreztek.
2009. júl. 8. 12:21
Most nézem csak milyen fiatal vagy ! Ne törödj ezzel a sráccal van ezer másik !!!! Most még csak szorakozz ne vedd öket komolyan !:D
2009. júl. 8. 12:21
Szerintem van a srácnak talonban egy másik, akinél viszont nem annyira sikeres, mint Nálad. De addig amíg az a másik dolog összejön, Te is jó leszel neki.... Ennyi!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook