Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hajduszoboszlón félpanzió érdekelne fórum

Hajduszoboszlón félpanzió érdekelne (beszélgetős fórum)


15. vikasz
2009. júl. 9. 21:52
Nézzétek meg a belsöldi last minuta oldalt. van ott egy csomó olcsó ajánlat belföldre.
14. gyöngyi (válaszként erre: 11. - Hoverla)
2009. júl. 8. 14:00
Szoboszlón a strandon olcsón, jókat lehet kajálni, ha ott vagytok egész nap, talán nem is fontos a félpanzió...?
13. Ritkó (válaszként erre: 8. - Vikasz)
2009. júl. 8. 13:49
Köszi, megkukkolom a honlapjukat, biztos drága, de azért megnézem.
12. genlips (válaszként erre: 11. - Hoverla)
2009. júl. 8. 12:08

gondoltam, leírom, milyen szállásokat találtam. aztán lehet, hogy te meg ezeket alapból megtaláltad Hszoboszlón, mert ha eszükbe jut gogle earth-re képet rakni, nyilván a neten is meg lehet taláni az ajánlatukat


ha van kocsitok, kereshetsz szállást távolabb is

őszintén, szerintem uszodás szállás nem lesz olcsón sehol :(

11. Hoverla (válaszként erre: 5. - Genlips)
2009. júl. 8. 11:59

Hogy gondolod?


Mi nem szeretnénk apartmanba menni, mert a férjem szeretne étkezéses lehetőséget és nem olyat, hogy nekünk kell főzni. Az apartman nagy társaságoknak jó, ahol többen mennek, ismerik egymást és együtt szállnának meg.

2009. júl. 8. 11:56

Megnéztem a helyeket és van olyan, hogy 6 éjszaka, 7 nap valami 25 ezerért, de ez is akció, lehet ez lesz, de gondoltam megkérdezem.


A Silver az drága nekünk.

2009. júl. 8. 11:55
Mi úgy 6 éjszakára mennénk azért így, mert van 70 ezer ft értékű üdülési csekkünk, de sajnos sokkal többet nem tudunk rászánni, nincs félretett pénzünk, de ha ez megvan elmennénk. Azért akarunk ide menni, mert van gyógyfürdő is, meg szabad strand, meg csúszda minden, és mellé egy nagyon szolid kis szállás kellene, ahol ehetnénk is, de valahogy kijönnénk a 70 ezerből úgy, hogy kettőnknek lenne mondjuk 5 vagy 6 éjszaka, meg félpanzió és legalább két belépő abba a nagy csúszdás helyre ahol 2700 egy egész napos belépő nem tudom a nevét, de van csúszda, gyógyfürdő, meg sok minden, szóval így tervezzük.
8. vikasz (válaszként erre: 7. - Ritkó)
2009. júl. 8. 11:40
A Silvernek van saját medencéje, úgy emlékszem, hogy ők bababarát helynek számítanak. amikor voltunk, akkor is voltak ott kisgyerekes családok.
2009. júl. 8. 11:35
Tudtok Hajdúszoboszlón baba-mama barát szállodákat? 2 éves a kisfiam, de a nagystrandra nem szeretnénk menni.
2009. júl. 8. 11:28

Mi a hotel silverben voltunk pár éve. Isteni a kaja, és hatalmas a kínálat. Árat sajnos nem tudok, de a honlapjukon biztos fent van.

mi a wellnes tavel-en keresztül foglaltunk, mert volt akciós csomagjuk és olcsóbban jött ki mintha a szállodánál intéztem volna a foglalást.

5. genlips (válaszként erre: 1. - Hoverla)
2009. júl. 8. 11:27

szia! talán összedolgozhatnánk, én is most keresek arrafelé szállást

google earth-szön egy csomó szállásadó fent van képpel

2009. júl. 8. 11:24

Mondjuk attól függ, hogy hány napra mennétek.

Igazából én is keresgéltem ezerrel de a félpanzió egy főre minimum 3000.-/nap plusz a szállás.

De lehet, hogy lesz akciós csomagjuk, kérdezd meg telefonon.

Sok sikert!

Mondjuk ha kicsit drágább is szerintem megéri.A hely tiszta,a személyzet barátságos, a kaja isteni és válogathatsz is........

2009. júl. 8. 11:17
Köszi!Este 1-ig nézegettem a honlapokat, van sok, de árban megfelelő az nem nagyon. Talán ezt is néztem, de megnézem újra.
2. gabcsi8080 (válaszként erre: 1. - Hoverla)
2009. júl. 8. 11:13

Aranyoroszlán Panzió............fincsi a kaja a vendégek az elsők és minden problémára találnak megoldást (májusban fáztam és befűtöttek felár nélkül)

Az árakat nem tudom de ha mennék csak ez jhetne szóba.

Bátran ajánlom!!!!!!!

2009. júl. 8. 11:11

Ha valaki tud Hajdúszoboszlón valami jó szállást, ahol a félpanzió is megoldható és üdülési csekket is elfogadnak és az egész kettőnkre kijönne kb 60 ezerből, vagy olcsó szálláshely ahol van étkezés, az kérem írjon nekem.


Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook