Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitness tanfolyam? fórum

Fitness tanfolyam? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 10. 14:02
Szia, ezen a fórumon csatlakozó társakat keresnek az ősszel induló tanfolyamhoz - "Fitnesz és testépítés edző tanfolyam" . Ha gondolod, keress rá. Üdv
15. Geag (válaszként erre: 14. - Baboooca13)
2009. júl. 22. 10:13

Szia!

Nem, sajnos nem tudok. Én ősszel szeretném folytatni a tanfolyamokat - stretching vagy 3/4 wellness step.

2009. júl. 22. 00:37
és nem tudsz estelg valakit aki most kezdené el a tanfolyamot az iwin?
13. Geag (válaszként erre: 12. - Baboooca13)
2009. júl. 9. 09:25

Én mellékállásban csinálom az aerobikot - sajnos. Nagyon szívesen csinálnám főállásban, de ahhoz még "kevés" órám van.

Főállásban irodai asszisztens vagyok 8-9 órában. Utána irány a fitnessterem és kitombolom magam :)

Az elhelyezkedés tényleg nehéz. Nekem szerencsém volt/van, mert olyan oktatókhoz jártam alapból, akik igen nevesek a szakmában és ők segítettek.

Ha tényleg szeretnél ezzel foglalkozni, akkor vágj bele! Bár nem olcsó a tanfolyam, és az a jó, ha folyamatosan képzed magad, de elég rövid idő alatt megtérül.

És ha van kedved, gyere el az órámra is - szívesen látlak! :)

2009. júl. 8. 19:31

jaja az iwi-t...ráadásul tök idegesítő volt a csaj, mert mobilról hívtam és csak ezt akartam megtudni, ő meg mint egy jól benyalt szöveget felmondta nekem az egész honlaot..hiába mondtam hogy tudom, olvastam..csak mondta mondta...

amugy az akadémia azért jön ki nekem jobban, mert ez az első okj-s képzésem és akkor olcsóbb...

GEAG: és milyen amugy a munka? gondolom élvezetesebb mint egy csomó más :) én kicsit parázok az elhelyezkedési lehetőségektől, de mondjuk én már csak ilyen vagyok :)

11. Geag
2009. júl. 8. 15:50

Az iwi-t hívtad fel? Ez tényleg nem túl szép...de gondolom nem olyan, mintha személyi kölcsönt vennél fel...

A TF-et nem ajánlom, arról jót nem hallottam.

2009. júl. 8. 15:26
felhívtam telón őket 220 ezer + vizsgadíj :( és részletfizetés csak ugy lehetséges, hogy nemtom hány %-al többet kell fizetni :( nem túl szép :(
2009. júl. 8. 15:23
Pénz nélkül elég nehéz bármibe is belekezdeni.
2009. júl. 8. 15:18

hello!

hát lehet hogy vmit én számoltam félre, de az ivi nekem majdnem 250re jött ki... vagy a jelentkezési díj (50ezer) az benne van a tanfolyam árában? (ami most 190e + vizsgadíj)

Az akadémián állítólag diákigazolványt is kapunk, ami valljuk be elég csábító :)

hát én is jó sokat gyűjtöttem rá még egyetemre jártam, de még így se tom hogy fogok kijönni...

7. Geag (válaszként erre: 6. - Mgagi)
2009. júl. 8. 12:05

Vagy gyűjteni kell rá vagy személyi kölcsön.

Nekem szerencsém volt, hogy a teljes összeget 5 részletben tudtam kifizetni. De addig nem kezdhettem meg a vizsgákat, amíg nem rendeztem a tartozásomat. A tanfolyam maga februártól novemberig tartott.

6. mgagi (válaszként erre: 5. - Geag)
2009. júl. 8. 11:55
Miből lehet ezt finanszírozni? Ha az embernek nincs pénze?
5. Geag
2009. júl. 8. 11:35

Én tavaly végeztem el, akkor 180e volt +vizsgadíjak.

Az ősszel induló csoportnak már 200 felett volt a tanfolyam + vizsgadíjak.

Nem olcsó de megérte, nem bántam meg!

A személyi edzői tanfolyamot csak úgy lehet elvégezni, ha először a középszintű OKJ-s sportedzői tanfolyamot csinálja meg az illető (Aerobik Edző, vagy Fitnesz-Testépítés Edző tanfolyam)

Én is szeretném majd elvégezni a személyi edzői tanfolyamot...

www.iwi.hu

2009. júl. 8. 11:24
Mennnyibe kerül egy ilyen tanfolyam?
2009. júl. 8. 10:59
A fitness akadémia drágább nem?
2. Geag (válaszként erre: 1. - Baboooca13)
2009. júl. 8. 10:57

Szia!

Én az Iwi-nél végeztem az aerobik sportoktatóit és a step-et is.

Én meg voltam elégedve a képzéssel.

És a tandíjat tekintve rugalmasak voltak. Több részletben is be tudtam fizetni a tanfolyamot.

2009. júl. 8. 10:46

Hello! szeptemberben szeretnék elkezdeni egy személyi edző tanfolyamot, de nem tudom melyik sulit válasszam... az Iwi elég jónak tűnik, de az ára nagyon húzos, ugyhogy a Fitness Akadémiát szemeltem ki..

van vkinek tapasztalata vmelyik suliról?

esetleg olyannal is szívesen beszélnék aki már személyi edzőként dolgozik :)

szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook