Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vásároltál már turiban függönyt? Tapasztalat! fórum

Vásároltál már turiban függönyt? Tapasztalat! (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 8. 20:06

Hajhó!


Nekem az összes függönyöm turis, és tényleg pár forint volt, és csak picit kellett rajta igazítani. :) 300 Ft/kg áron vettem.

Ha van olcsó turi a közeledben, mindenképp nézz be! Itt úgy van, hogy vannak ilyen olcsó napok, és akkor szoktam menni. Ott vettem ilyen ágytakarót is fillérekért. :) Megéri benézni! :)

2009. júl. 8. 15:10
3 éve vettem nagyon szép meggybordó sötétítőt. Igaz, külön kell mosni, mert engedi a színét, de nem fakul, nagyon jó anyag, vasalni sem kell. Viszont voltak rajta kis fehér műanyag gömbök( nem tudom, mi célt szolgáltak), ezt le kellett vágnom róla.
7. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Ekka)
2009. júl. 8. 13:58
Tudod, próba, cseresznye...
6. Ekka (válaszként erre: 4. - Pné Veronika)
2009. júl. 8. 13:22

Nem tudom, hogy milyen függönyök lehetnek, még soha nem néztem, pedig pont szemben velünk van egy nagy használtruhás, lakástextiliát is árulnak. Függönyök, konyharuhák, ágyneműk, ágytakarók, szőnyegek.

A végén még kedvet kapok hozzá és bekukkantok:)

2009. júl. 8. 10:54

Ott nem vettem még, de viszont a K.kában vettem. Ott vadi újak vannak, csak utolsó darabok. Fele árért, vagy még olcsóbban lehet turkálni.

Kifogtam két egyformát a szobába - tökéletes lett.

Ami nagyon tetszik még, azok a konyhafüggönyök.

4. Pné Veronika (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2009. júl. 8. 10:52
Talán azért, mert kevés a turi, vagy nem igazán "szakosodnak" függönyre...inkább ruhaneműk vannak.
2009. júl. 8. 10:50
Nem vagytok nagy turisok:))))))
2009. júl. 8. 10:41
Lehet venni turiban, szép, sötétítőt v. "sima" függönyt? (akár nagy méretben is)
2009. júl. 8. 10:41
Vásároltál már turiban függönyt? Tapasztalat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook