Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiütések a karon fórum

Kiütések a karon (beszélgetős fórum)


2015. febr. 19. 08:51
okozhatja gyogyszer,vagy allergias vagy vmilyen kajara.
7. Majome22 (válaszként erre: 6. - Mimmo33)
2009. júl. 8. 09:28
Szia! Köszönöm ezt kipróbálom!:)bár tartok tőle, hogy az élesztőtől megnő az étvágyam de valamit valamiért :)
6. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Majome22)
2009. júl. 8. 08:37

Nekem is van/volt.

Bőradírt szoktam hetente 1-2 alkalommal, és éelsztő tablettát szedek.Az nagyon sokat segített;)

5. Majome22 (válaszként erre: 4. - 3c26fd28d5)
2009. júl. 7. 22:30
Rajtam is segített régen a nap de most már az sem hatásos. Talán a legjobb megoldás a bőrgyógyász lenne de attól tartok felír valami jó drága kencét és nem ér semmit. Ezért is gondoltam, hogy előbb itt tartok egy kis közvélemény kutatást :)
4. 3c26fd28d5 (válaszként erre: 3. - Majome22)
2009. júl. 7. 22:26
igen én is azt szoktam, meg a nap jót tesz neki, legalábbis nálam igy van, mert ha barnulok akkor halványodnak, és mintha mennének össze
3. Majome22 (válaszként erre: 2. - 3c26fd28d5)
2009. júl. 7. 22:23
Nekem nem viszket csak elkezdett terjedni és hát ami leginkább zavar az a látvány amit nyújt :( Időnként bőrradírral átdörzsölöm attól egy picit szebb lesz.
2009. júl. 7. 22:20

szia


nekem nyáron szoktak lenni, patti szerű és néha viszket, de nem vészes.

Viszont most,hogy a 2.babát megszültem, televagyok, nem csak a karom, de ott a legtöbb.Azt mondják, hogy tejpötty, de szerintem nem.

Nem tudom mivel lehetne kezelni, eddig nem zavart, mert nem volt sok, de mostmár elmúlhatna.

Talán valami aloe cucc használna.

2009. júl. 7. 22:10
Sziasztok! A karomon körülbelül 14 éves korom óta apró kiütések vannak amiket ha picit megnyomok váladékoznak. Voltam anno bőrgyógyásznál ő azt mondta pubertás után elmúlik. Most 22 vagyok és nem hogy elmúlt volna de terjed :( Nem hinném, hogy napfolt mert télen-nyáron látható. Van rajtam kívül esetleg valaki másnak is hasonló problémája? Mivel lehetne kezelni? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook