Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aminoszalag a méhben fórum

Aminoszalag a méhben (beszélgetős fórum)


15. Guruljka (válaszként erre: 14. - 124637ff9b)
2018. febr. 20. 20:42
Mert én minden aminóba beleakadok. :D
14. 124637ff9b (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2018. febr. 20. 13:15

:D

Csak egy írta el! :D

A többi meg ráhagyta.

Nem úgy, mint te! :DDD

13. Guruljka (válaszként erre: 12. - 124637ff9b)
2018. febr. 20. 12:06

Aha, és mind a 4 egyformán írta el.


Azt az aminóját.

12. 124637ff9b (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2018. febr. 20. 04:20

De elképzelhető, hogy az utóbbi 8,5 évben tudomásukra jutott 😂

Vagy még az is lehet, hogy tudták, miről beszélnek, csak nem az elírás javítgatásával foglalkoztak 😂

2018. febr. 20. 02:19

Négyőtök közül egyik sem nézett utána?


Amnionszalag az, nem amino.


Az amnion a magzatburok, az aminonak nincs szalagja, mert az az aminosav.


Az amnionból fűződhet le szalag, nem is veszélytelen. A tudatlanság inkább az, de azon manapság elég könnyű segíteni... Nem is értem, hogy történt, hogy egyikőtök sem keresett rá.

10. Zizisicc (válaszként erre: 9. - *Pillango*)
2009. júl. 8. 21:54
Majd írd meg, mit mondott!
9. *Pillango* (válaszként erre: 8. - Zizisicc)
2009. júl. 8. 17:59
hát, én 17+1 vagyok ma. ez nem tudom elég késői-e. remélem. ma megnéz a saját dokim. benne jobban bízom mindenesetre.
8. Zizisicc (válaszként erre: 6. - *Pillango*)
2009. júl. 8. 14:39
Nem volt semmi külön vizsgálat, a dr-nő jól elszidta a 4D uh-s pasit, hogy sorban ijesztgeti a kismamákat. Nekem a terhesség második felében vették észre, azt mondta a nő, hogy csak a korai terhességben okozhat bajt, de azt is nagyon-nagyon ritkán, nagyobb magzatoknál már nem.
2009. júl. 8. 14:26
Jövő kedden megyek 4D re, ott többminden egyértelműen fog látszani! Köszönöm a válaszaitokat!
2009. júl. 8. 14:26
Volt valami különös figyelem, pl többször vizsgáltak, vagy ilyesmi?
2009. júl. 7. 21:18
Nálam a harmadik gyereknél volt, 4D-s uh-n mondta a pasi, jól megijesztett, elküldött egy neves genetikai-uh-s kollégához, még szerencse, hogy ismertem a dr-nőt, és ő megnyugtatott, hogy ne izguljak, nem lesz belőle semmi baj. Igaza lett. A későbbi felvételeken már nem látszott ..... elszakadt, vagy kitapadt ....
2009. júl. 7. 21:13
nekem is volt ilyen Uh vették észre. szerencsére nem okozott semmilyen problémát. azota van egy gyönyörü kislányom stella aki 3 éves lesz hamarosan. kitartás! ne olvassátok a neten mit ir mert csak megijeszt és jobban aggodol a kelletnél én is igy voltam vele. de érdemes uh figyelni nekem ennyit tett az orvosom rendszeresen jártam ellenőrzésre.
3. *Pillango* (válaszként erre: 2. - Monalilla)
2009. júl. 7. 18:34

nektek hányadik héten derült ki? sima uh-n vagy 4D-n?


nekem ma volt sima uh, azon látták. mást nem mondtak egyelőre.


figyelni kell rá, ennyit tudok, meg amit neten utánaolvastam, bárcsak ne tettem volna...


ha keresztben állna, azt hamarabb észrevették volna, így ez valószinűleg csak egy pici valamelyik ficakban. attól félek csak, hoyg ahogy kapálódzik beleakadhat:(

Később akár el is szakadhat, ha nő a méh. Jó, hoyg neked is lesímult, így egyáltalán nem okozhat gondot. Köszi a segítséget!

2009. júl. 7. 18:30

Szia!

34 hetes vagyok, nekem jelenleg is van a baba mellett..

Amíg kissebb volt ki-be huzogatta a lábacskáit a résen, de mára már annyira megnyúlt, hogy rásimul a méhfalra, nem okozhet gondot.

Anno rémísztgettek sokmindennel, de hála Istennek semmi nem jött be belőle.

Szülés után nem tudom mi lesz, erről nem beszéltünk a dokival.

2009. júl. 7. 18:21
Volt valakinek hasonló tapasztalata a témában? Előre is köszönöm az infókat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook