Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak és a nősülés fórum

A férfiak és a nősülés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A férfiak és a nősülés

2013. aug. 12. 16:43
Sziasztok. lenne egy kérdésem. Elöljároban anyi hogy van a feleségem aki erdélyből jött el hozzám,tavaly kellet neki személyigazolvány. igy kerestünk egy határhoz közeli településen valakit adjon lakcimet neki hogy ne csak kimenni tudjon hanek vissza is jöjjön. most a lánya van ilyen helyzetben és az aki akkor adott lakcimet most nem adja mert ugy tudja a házassággal itt adják az állampolgárságot. mi is a helyzet? ugy tudom a házasság nem ad állampolgárságot a feleségemnek.
2011. nov. 25. 18:41
ajajjj
2009. jún. 25. 11:11

Én egy részt nem igazán értek. Tehát fogadjam el, hogy a párom elmegy "vadászgatni" (=dolgozni, vagy bármi mást), én otthon mossam addig a gatyáját. Ha megunta, elfáradt, haza jön, kifújja magát, majd másnap újból színre lép, és én legyek a gondos, megértő feleség. Pláne ha tényleg lenne valami, akkor is csak tűrjek? Mert ez a természet rendje?


Még jó, hogy a Párom szerint, ha a férfit megcsalják, az óriási szégyenérzettel párosul(talán akkor fordítva is így gondolja), és mondtam is neki, hogy én hűséges vagyok, de ha ő nem lenne az, lehet ott hagynám. Valamit valamiért. Nem szabad mindig elfogadni, mert ez nagy férfi ösztön. A nőknek is kell a visszajelzés, de még mindig kevesebb nő lép félre, mint férfi.

2008. szept. 9. 10:22

Én nem általánosítanék, hogy a szerelmes férfi ne akarna nősülni. Legfeljebb azok a férfiak, akik nem biztosak a párjukban. De, szerintem a nők is kétszer meggondolják, ha nem biztosak a párjukban.


Vagy minket elvakít a pasi?

2007. okt. 6. 11:13

de különben az, hogy a férfiak ilyen életfelfogásban élhetik le az életüket szerintem annak köszönhető, hogy a társadalom megkülönböztetett figyelemmel bánik velük

ugyanolyan végzettség és szakmai tapasztalat mellett ,magasabb beosztás,ugyanolyan munkakörben magasabb fizetés és persze a végén magasabb nyugdíj ugyanazon ledolgozott évek alapján(ennek okaiba most ne menjünk bele)

ezek a tények eleve kiölik belőlük az alázatot,előidéznek egy sor olyan helyzetet, hogy hozzájuk kelljen alkalmazkodni és ne nekik kelljen másokhoz


érdekes, hogy ugyanazon tulajdonságok egy férfinél pozitív megítélés alá esnek egy nőnél viszont negatív,pl egy férfi törekvő, egy nő csak karrierista lehet


szóval a nő nem tehet mást, mint azt, hogy a társadalomban betöltött szerepéből,amely erősen másodrendű igyekszik kihozni a legjobbat és életközösséget létrehozni egy elsőrendűvel


ha nem akarnád nő létedre igába hajtani a fejed,akkor te vagy a vénlány,a kékharisnya és mi a pasi facér,nőtlenszabadpréda,agglegény, még ez is olyan szépítő kifejezés, nem ám öreglegény.))

25. LoLiNa
2007. okt. 5. 05:58
ez szép cikk, és van benne elég sok igazság :)))
24. Panna1 (válaszként erre: 23. - E0c2e807ad)
2007. okt. 5. 02:50
jól van, látom, itt vagy, te is megtaláltad! nekem pihi! Páá
2007. okt. 5. 01:52
a cikk jó,az élet iránti alázat tényleg hiányzik,ennél jobban nem lehetett volna megfogalmazni
22. Panna1
2007. okt. 5. 01:27
Sok igazság van azért a cikkben. De tényleg nem lehet általánosítani. De az azért elmondható,hogy általban a nők szorgalmazzák a házasságot, néha ki sem mondva, csak magukban epedezve, remélve. És vagy kivárják, míg a párjuk is megérik a dologra, vagy odébállnak.
21. Reni1990 (válaszként erre: 14. - Castellina)
2007. okt. 4. 21:15

El tudom képzelni, hogy igazad van.

Egyébként valahogy meg tudom érezni, ha valaki még nem volt nővel, de azt nem tudom megmondani, hogy miből. Talán nem olyan dörzsölten viselkedik, mint a többi.

20. Castellina (válaszként erre: 15. - Mandella)
2007. ápr. 2. 20:19
Én úgy vettem ki, hogy sok rossz példát látott maga körül, és úgy döntött háta közepére se kívánja a nőket. Szerintem fél tőlük, és a szextől is.
19. kszisz
2007. ápr. 1. 07:51
szerintem egy kicsit túloz ez a cikk... Biztos vannak ilyen férfiak, nem is kevesen, de azért nem ilyen mindegyik....
18. ördög (válaszként erre: 17. - Menhetten23)
2007. ápr. 1. 07:11

Ez tetszik, amit írtál!

Ki tudja, az a szegény 40-en túli mit élt át gyerekkorában!?

Majd csak talál egy "áldozatot"!

Na, ki vállalkozik!?

17. menhetten23 (válaszként erre: 14. - Castellina)
2007. ápr. 1. 07:05

NEZZUK A POZITIV OLDALAT.

-NEM KAP NEMI BETEGSEGET

-NEM FELEJTI EL A HAZASSAGI EVFORDULOT

-NINCS AKI MEGCSALJA,ES O SEM ESIK KISERTESBE

-NEM KOLT OVSZERRE,FOGAMZAS GATLO TABLETTAKRA

16. zolko96 (válaszként erre: 14. - Castellina)
2007. márc. 31. 22:10
AZÉRT MEGNÉZNÉM SZEGÉNY KIS ÁRTATLANT!!!
15. mandella (válaszként erre: 14. - Castellina)
2007. márc. 31. 22:00
és vajon miért? mi okból?
14. Castellina (válaszként erre: 13. - Mandella)
2007. márc. 31. 21:51
Én ismerek egy pasit, aki 40 elmúlt, de még szűz
13. mandella (válaszként erre: 11. - Castellina)
2007. márc. 31. 21:49
tényleg? ez még sosem jutott eszembe. pedig bizonyára van ilyen. nahát.
12. Edit78
2007. márc. 31. 21:34
vannak, de nem mind olyan.
2007. febr. 28. 18:06
Abban van némi igazság, hogy vannak olyan férfiak, akik azért házasodnak, hogy biztosítsák maguknak a szexuális életet, mert anélkül nem lenne nekik...
2007. febr. 28. 16:38
Én is úgy gondolom, hogy ez a cikk hülyeség:))
9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 8. - Babi83)
2007. jan. 24. 15:09
:DDD
8. babi83 (válaszként erre: 3. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 24. 13:42

Nem vág ide, de eszembe jutott erről egy vicc: 3féle nő létezik!

1:aki facér

2:aki nagyon facér

3: és aki él-hal a facér

7. Zojci (válaszként erre: 5. - 93a74b44ea)
2007. jan. 24. 13:33
Vagy álomvilágban élek?:D Esetleg túl naív vagyok?:D
6. Edit78 (válaszként erre: 3. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 24. 12:12

Háááááát... megpróblom nem magamra venni! :(

Szerintem kb pont ugyanannyi nő él házasságban, mint férfi. Vagy tévedek? Nekem is volt 1-2 csalódásom, de azért nem általánosítok! Szerintem másnak sem kellene!

5. 93a74b44ea (válaszként erre: 4. - Zojci)
2007. jan. 23. 16:46
hááááát....:))
2007. jan. 23. 16:45
Nekem ez egy kicsit meredek! Én nem általánosítanék... A férfiak sem állatok!
3. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 2. - Edit78)
2007. jan. 23. 12:04
3 fele no letezik szerintem: 1. Aki mar rajott milyenek. 2. Aki majd ra fog jonni. 3. Aki sosem jon ra.
2007. jan. 23. 11:40
Elszomorított, sőt felháborított ez cikk! Szerintem, tapasztalataim szerint nem minden férfi gazember! Igaz, hogy vannak örök "keresők", akiknek soha senki nem elég szuper, de van nagggggyon sok "normális" férfi is, akik szeretik a feleségüket, családjukat, és nem keresnek folyton máshol mást.
1. Hoxa
2007. jan. 19. 13:06
A férfiak két lábbal állnak a földön: többnyire csak azt hiszik el, amit a saját szemükkel látnak – és nem szeretnek nősülni…

Tehát a férfiak, amit nem tudnak lemérni és kiszámítani, az nem is létezik számukra. Magabiztosságuknak talán az az oka, hogy nincs bennük elegendő élet iránti alázat (az a fajta, amely a nőkben túlteng), és saját képességeik felmérését illetően is túlzásokba esnek. Nem hisznek az intuícióban, és a szerencsében sem. Úgy vélik, sikereiket önmaguknak köszönhetik, életüket saját maguk tartják a kezükben – és nem a sors irányítja.

Ugrás a teljes írásra: A férfiak és a nősülés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook