Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! - Nem tudok aludni! fórum

Segítség! - Nem tudok aludni! (beszélgetős fórum)


2009. júl. 7. 21:52
Most van telihold,kitartás!
2009. júl. 7. 20:30
Mecsek a legjobb! De jó a többi is! Lényeg, hogy nyugatató tea legyen ráírva! Mondom nekem bávállt!!!!
10. 10e84b259d (válaszként erre: 9. - 00346cf747)
2009. júl. 7. 14:33
Hűha, 20 év a hosszú idő. Én azért nem szeretnék idáig várni. Megyek, megkérdezek egy dokit, mondjon már valamit mi a fene ez az egész velem. :(
9. 00346cf747 (válaszként erre: 1. - 10e84b259d)
2009. júl. 7. 13:29

Sajna, ehhez nem kell pici gyerek, én 20 éve így alszom :(

Mostanra kialakítottam az életemet ehhez idomulva: éjfél előtt nem fekszem le, és fél hat körül felkelek. Nappal sosem alszom, mert váltott műszakban dolgozom, a szabad délutánok pedig kerti munkával telnek. Hétvégenként elutazunk.

Evvan... hozzá lehet szokni :)

Már felállítottam a kedvenc közmondásom, aludni ráérek a sárga földben is.

8. d972032f0a (válaszként erre: 3. - Sünciné)
2009. júl. 7. 12:20
Szia...elkérhetem a tea nevét amit iszol?
7. kicsitücsi (válaszként erre: 5. - 10e84b259d)
2009. júl. 7. 12:16
Alvásdiagnosztikai Központ, Pesten. Kérsz a háziorvosodtól egy beutalót, kapsz egy időpontot, és kivizsgálnak. Nagyon rendesek, csak sokára tudnak behívni, mert sokan vannak. Még ma kérj időpontot, mert 1-2 hónap az átfutási idő.
2009. júl. 7. 12:08
Lehet pajzmirigy probléma is, ezért érdemes lenne orvoshoz fordulnad
2009. júl. 7. 12:07

Sziasztok Lányok!

10 éves a nagyobb gyerkőcöm, a pici 8 hónapos. Sajnos én napközben egyáltalán nem tudok elaludni. Éjjel meg nem csak az a gond, hogy nem tudok elaludni, hanem sokszor felébredek, most éjjel összesen kb 4 órát, ha aludtam.

Most próbálok valami alváscentrumot keresni, ahol tudok orvosi segítséget kérni, mert már nagyon kivagyok.

Idáig a citromfű teát próbáltam, filterest, meg friss citromfűvet is, de nem jött be.

4. kicsitücsi (válaszként erre: 1. - 10e84b259d)
2009. júl. 7. 12:05

Szia!


Hallottál már az alvási apnoéról? Ez egy betegség, amit kivizsgálás után többféleképpen tudnak gyógyítani. Viszont minél hamarabb megállapítják a betegséget, annál jobb, mert elég komplikált a dolog. Szoktál horkolni?

Ha jobban érdekel a téma, írj egy privit, részletesen leírom, hogy miben áll ez a betegség.

3. Sünciné (válaszként erre: 1. - 10e84b259d)
2009. júl. 7. 11:47

Szia!

Írtad, hogy sok mindent kipróbáltál már!

Én pánikbeteg vagyok és kipróbáltam a nyugtató teát, hogy minnél kevesebb gyógyszert vegyek be. Amióta ezt a teát iszom vannak napok amikor nem is kell a gyógyszer.

Nekem is sok gondom volt az elalvással, és sokszor hajnalban kelltem!

De amióta ezt a teát iszom minden rendben!

Ha csak az alvással van gond akkor este lefekvés előtt egy csésze és nekem bevállt!

2009. júl. 7. 11:42

Orvosnál voltál? lehet, hogy tudna segíteni!


Van segítséged a közelben (szülők)? Ha igen, akkor használd ki! Amíg alszik a pici te is próbálj pihenni! A nagyobbtól tudsz egyébként? Mennyi idősek?

2009. júl. 7. 11:40
Sziasztok! Tavaly novemberben született második gyerekünk, egy édes pici fiúcska. Az első négy hónapban azért nem aludtam, mert Ő sem aludt, azóta meg egyre jobban begyűrűzik az alvászavarom. Több összetevőből áll az én problémám. Nagyon nehezen alszom el, aztán rövid idő alatt (max 1 óra múlva) felébredek. Nehezen alszom vissza, éjjelente többször (4-5x) megébredek. Hajnalban végleg kimegy az álom a szememből. Régebben ébredtem heves szívdobogásra, izzadásra. Tudom ez valamiképpen a szülés utáni depresszió következménye. Sok mindent kipróbáltam (homeopátia, tea, bach-virág terápia, altató). Kérlek jelentkezzenek azok, akik hasonló problémával küzdenek. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook