Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi sütés-főzés / Mi lesz a karácsonyi menü? fórum

Karácsonyi sütés-főzés / Mi lesz a karácsonyi menü? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
2011. okt. 28. 19:07
Én azért előre kipróbálom, mert ugyan biztosan finom, de feldarabolva nem szép egyenletes. Vagy rossz képet néztem?
1014. cicaanya
2011. okt. 28. 09:15
nem.....finom jóóó.....én tuti csinálok anyummal karácsonyra;)
1013. gabcsi8080 (válaszként erre: 1012. - Cicaanya)
2011. okt. 24. 20:20

Én a paprika tv-n láttam de a videó is fent van szóval érdemes megnézni.


Vagy kihagytam valamit?

1012. cicaanya (válaszként erre: 1009. - Gabcsi8080)
2011. okt. 24. 14:43
és hipp hopp megcsinálta és finom !
1011. gabcsi8080 (válaszként erre: 1010. - 454db8ee37)
2011. okt. 24. 14:30

Bódi Margó zserbója


Hozzávalók:


1 kg liszt,


2-3 dkg élesztő,


2 db tejföl,


1 cs. sütőpor,


20 dkg cukor,


1,5 kocka vaj,


1 dl tej,


2 db tojás,


csipet só.



Töltelék:


fél kg darált dió,


20 dkb egész dióbél,


1 üveg lekvár,


1 dl rum,


5 cs. vaníliás cukor,


2 dl tej,


1 cs. fahéj,


1 citrom reszelt héja,


3 ek cukor,


2 ek kakópor,


fél cs mazsola.



Tetejére:2 tábla tortabevonó.



Elkészítés:


A töltelékhez tálba teszem a darált diót,kétféle cukorral,kakaóporral,reszelt citromhéjjal összekeverem.


Közben beáztatom az egészdiót rumba,kevés cukorral,fahéjjal,mazsolával.Állni hagyom.



A tésztához a lisztet a vajjal,sütőporral,1 kk. fahéjjal összmorzsolom.


Az élesztőt a cukros langyos tejben felfuttatom és a liszthez öntöm.


Tejföllel,tojás sárgájával lágy tésztát gyúrok belőle.


3 részre osztom letakarom konyharuhával és pihenni hagyom.



Két deci tejet felforralok,beleöntöm az egész diót,5-6 percig hagyom összefőni,majd leveszem a tűzröl és egy maréknyi darált dióval besűrítem.



Egy tepsit kikenek,egyik tésztát kinyújtom és a tepsibe rakom,megkenem lekvárral,majd megszórom egyenletesen darált dióval.


A rumos egész dióval is megszórom.


Befedem a másik kinyújtott tésztával,ismét megkenjük lekvárral és megszórjuk a kétféle töltelékkel.


A harmadik kinyújtott tésztával befedem a tetejét.


180 fokos sütőben kb. félórát sütöm.


A tortabevonókat gőz fölött felolvasztom fél deci tejjel és rákenem a sütemény tetejére.


Ha kihűlt felszeletelem.

1010. 454db8ee37 (válaszként erre: 1009. - Gabcsi8080)
2011. okt. 24. 12:34
Leírnád a recijét? Miben más mint a hagyományos zserbó?
2011. okt. 22. 13:48
Nálunk az egyik süti tutira Bódi Margó zserbója lesz.....anyám de tuti...........
2011. okt. 22. 11:12

egy kis édesség :))

bár még én nem prübáltam :D


Nutellás trüffel


Hozzávalók:


25 dkg Nutella

3 evőkanál tejszín

3 evőkanál rum

csokoládédara


Elkészítés:


A Nutellát egy habüstben megolvasztjuk, egy másik edényben felforraljuk a tejszínt. A felmelegített tejszínhez hozzákeverjük a rumot. Ezt a keveréket hozzáadjuk a Nutellához, majd egy órára hideg helyre tesszük. Egy kiskanállal labdákat formázunk a masszából, majd a csokoládédarában meghempergetjük őket. A golyókat mignonpapírra helyezve tálaljuk,

máskülönben hűtőben tároljuk.

1007. Rozália
2011. okt. 22. 09:39

Mi tavaly újítottuk meg az addig hagyományos karácsonyi menüt.

Szenteste maradt a halászlé (miattam:), másodiknak "Lazacfilé tejszínes gombával,hordóburgonyával", és egy kevés diós- és mákos beigli.

Karácsony egyik napján jönnek haza a gyerekek, ők tavaly megszavazták az "Egész sertéscomb cserépben sütve, barna mártással, yorkshire pudinggal, egyben sült burgonyával". Ekkorra az ő és az unokák kedvenc süteményét készítem el, de ezt minden évben megkérdezem, hogy mit szeretnének.


(Ha esetleg bármelyőtök szeretné megnézni a recepteket, a receptes naplómban megtalálhatóak.)

2011. okt. 21. 11:50

Szia!

Nálunk a bevált, már klasszikusnak számító menü: borkrémleves (a gyerekeknek narancskrémleves), harcsapaprikás túróscsuszával, desszertnek pedig mákos guba.

A legjobb benne, hogy előre elkészíthető szinte minden, aznapra csak a tésztafőzést kell hagyni. Hátránya, hogy rájár a család... ;-)

2011. okt. 21. 11:36
Ötletek gyűjtök.:)Szeretném még előtte kipróbálni.Köszi
1004. k_nm
2011. okt. 20. 15:12
a marciánkrumpli pedig egyszerüen tört krumpli, cukor, mandulaaroma (vagy amaretto), ezt jól összekeverni, golyókat formázni belöle és cukrozatlan kakaóba forgatni. Ennél az az egyszerübb, ha a marcipánmasszát használsz krumpli helyett ;-)
1003. k_nm
2011. okt. 20. 15:03
Lebkuchen: 4 tojás, 180 g cukor, 1 késhegynyi örölt szegfüszeg és szeecsendió, 1 ek örölt fahéj, 1 csipet só, 1 citrom reszelt héja, 175 g örölt mandula, 175 g örölt dió vagy mogyoró, 175 g citronát 85 g orangeát és kb 50 db 5 cm átméröjü kör alakú ostyalap. A hozzávalókat összekeverjük, az ostyalapra halmozzuk és betoljuk a sütöbe. Elég gyorsan készen van, majd hagyjuk kicsit hülni. Csokimázat készítük (bevallom, én veszek készen, csak fel kell olvasztanom), belemártjuk a sütiket és megvájuk míg megdermed...ha bírunk addig bárni :-D (én tavaly azzal szórakoztam, hogy mikor megdermedt a barna csoki, csorgattam rá fehér csokit...)
2011. okt. 20. 14:57

Kialakult a mi menünk is:

1, Almás-tormás lazacfalatok, kacsahúsos kosárkák

2, Hargitai szarvasgulyás

3, Töltött pulyka kétféle töltelékkel (egy gesztenyés-aszalványos és egy sós) , gesztenyés kelbimbó, ropogós krumpli, vörösáfonyaszósz kenyérszósz

4, Sajttál


Borok, angol puncs, likőrök.


Mascarponés gesztenyetorta, kávéhalom, háromféle bejgli, flódni, vörösáfonyás-fenyőmagvas keksz, eredeti gerbeaud, juhsajtos rudak és zabpelyhes pogácsa.


Adventre mézeskalács és mézespuszedli is készül.


ez lesz nálunk december 24-én.

2011. okt. 20. 14:41
Érdekelne a krumplimarcipán golyó és a Lebkuchen, a többit ismerem.Köszi!
1000. k_nm
2011. okt. 20. 07:41
A sütiket pedig tavaly már inkább németet sütöttem. Stollen, Lebkuchen, vaniliás kifli (Vanillienkipfer), krumplimarcipán-golyó...A bejglivel nem is próbálozok, mert mákot aranyáron lehet kapni (2 euró 10 dkg), legalábbis nekünk ez most aranyár, a diósat meg tavaly is csak én ettem. Azért meg kár puckolni. Ellenben a mézes-krémesnek nagy sikere volt, bár kicsit édesebb lett, mint szerettem volna. Ha valaki szeretné valamelyik receptjét, szívesen elöásom...
999. k_nm
2011. okt. 20. 07:36
én a tavalyelötti karácsonyra nagyon kitettem magamért. Tárkonyos raguleves (az nálunk különlegesség, anyósék sosem ettek olyat), töltött pulykamell fehérbormártással és mandulás krokett. A pulykamell tölteléke semmi extra aszalt cucc, azt nálunk nem eszik meg ("az édes desszertnek való" :-/), így a következöt pakoltam bele: darálthús, bele apróra vágott vörös-, lila- és póréhagyma, szeletelt gomba. Az egészet füszerezzük (só, bors, némi paprika). A pulykamellet elötte jól befüszerezem, hogy legyen íze, kihajtogatom, megszórom darált dióval, belerakom a töltelékem, aztán összezárom. A nyílásokra bacont teszek. Ezt betolom a sütöbe, annyi órára, ahány kilós a madár. Sikerem volt vele, meg a kijevi csirkemellel is tavaly. Anyósom eleve úgy indult neki, hogy háááát, szerinte senki nem fogja megenni, de ha gondolom, csináljak (ezt se ismerték). Még jó, hogy nem hallgattam rá. Csináltam némi natúr rántott húst is, ha netán igaza lenne, de gondoltam, csinálok úgy, hogy nekünk is legyen másnapra. Ja...a natúr maradt másnapra, meg a rántott gomba. Mivel úgy bedörgölték, hogy csak figyeltem...azóta kellett még csinálnom, anyóspajti ezt kért szülinapjára. :-D
998. 454db8ee37 (válaszként erre: 990. - Margareta51)
2011. okt. 19. 20:00
Én azért bogarászok már ilyenkor, hogy karácsonykor különlegeset tudjak az asztalra tenni. Még van idő a kipróbálásra, és azért ünnepi étel, hogy ne a megszokott, mindennapi legyen. Szívesen látnék nem szokványos recepteket, akár más nemzetiségűektől is, a saját hazájának ünnepi ételeiből!Hátha ízlene nekünk is, és feltennék az ünnepi étlapra.
997. 4c07880d46 (válaszként erre: 986. - 454db8ee37)
2011. okt. 19. 17:27
Általában én is betekerem baconbe. A májas tölteléket még nem próbáltam, de most biztos, hogy ki fogom! Köszi :-)
2011. okt. 19. 11:07

tortám: tiramisus lesz dec.24-re szülinapomra,csak nem tudom milyen marcipánt vegyek s,hozzá a többit csináljam meg?

MERT :1x csináltam olyat vettem delfint,és hozzá csináltam vizet,meg stb....

:)

ötlet???

2011. okt. 19. 11:04
szó szó elrepül hipp-hop az idő és itt vannak az ünnepek!
2011. okt. 19. 11:04

sziasztok!!!!!!!

de jó feléledt a fórum:)

2011. okt. 19. 09:02
Sok etelt lehet kesziteni,itt videkektol fugg mi a hagyomany ezt megkell ertsuk.En karacsonyra szeretem a linzert,islert,zserbot,beiglit es a mezes sutemenyeket.
992. k_nm
2011. okt. 19. 08:00
én pedig idén végre otthon töltöm a karácsonyt :-) a menü mindig ugyanaz: szenteste halászlé és guba, aztán meg sült pulyka. De ha rajtam múlik, akik töltve lesz ;-) Sütik: a tervem szerint sütök stollent, azt hazavisszük, meg csinálok ajándék gyanánt aprósütiket: tavaly sütöttem "lebkuchent" (ostyalapra jó sürü darált diós-mogyorós, citromos tölteléket ráhalmozok, csokiba mártom), annak hatalmas sikere volt, meg tervben van a mandulás kifli is. Anyukám pedig bizonyára süt mézes-krémest, ami a kedvenc sütim, meg mézeskalács is lesz biztosan, bejgli...
2011. okt. 19. 02:43

Jajj de jó már ilyeneket olvasni! Idén sokkal jobban várom a karácsoonyt, mint eddig valaha, mert akkor jön haza a párom külföldrõl. Most, hogy megpillantottam ezt a fórumot olyan jól esett, hogy már nincs olyan nagyok sok karácsonyig :)


A töltött káposzta nálunk is mindig benne van a menüben, de népszerû a libamájas különlegesség, a finom sült húsok, narancsos, fahéjas dolgok stb.

2011. okt. 19. 02:21

Sokat gondokodtam a kerdesen,na itt attol fugg mi az elvaras a meghivott szemelyektol es termeszetesen hanyan lesznek jelen.


Mint irtam a teli menu a toltott vagy dinsztelt kaposzta na itt lehet valogatni,van akinel ilyenkor eloetelkent bejon a hurka,disznosat/nem tudom?/

En nagyon szeretem a velot majonezesen vagy rantva az utobbinal ideg es turelem kell.Gyerekeim a toltott bordat szeretik,de a hagyomany csakis az oldalborda,kolbaszal porkoltnek csinalva es puliszka/pollena/probaljatok ki biztos a siker/de kell tudni elkesziteni/Nem szabad almodozni kulonlegesegekre mert olyankor van a legnagyobb kudarc,sajat tapasztalat.

2011. okt. 19. 00:04
Az etelekrol nem irtam;toltott kaposzta kotelezo,de van a dinsztelt kaposzta oldalassal es kolbasszal,csorba/disznocsontokbol egy savanyo leves/,masodnapjan husleves,rantothus krumplipurevel,savanyosag izles szerint,sutemenyek szinten izles szerint,Na itt jon be az ujev es ra egyhetre az orosz karacsony tehat nalunk kb.jan.15-ig unnep van.Ujevre a kocsonya eloirt etel,de van a fasirt,rantotthus,franciasalata,tojasgyumolcs majonezesen,a halakrol nem irtam mivel nalunk keves a fogyasztas de csinaljak az ikrat es rantott halat,szigoruan tilos elso nap majorsaghust fogyasztani,na es meg valami a savanyokaposztasbableves nem maradhat ki/gondolom nalatok a lencsevel helyetesitheto de nem az/
2011. okt. 18. 23:38

Meg nem tudom,nalunk van kulonos szokas es szerintem ez a valodi mi szigoruan bojtoluk,tehat ejjfeli mise elott csak rizses gombat es aszaltszilvalevest ehetunk.Csak az ejjfeli mise utan van jogunk husfelet fogyasztani ez a halra is kiterjed.Nagyon meggondoltan fozunk itt avallasrol van szo es nem a dinomdanomrol.Mit unnepelsz karacsonykor?tudod?vagy csak az iszom-eszem van a fejedben?na itt a kulombseg.Tudod mi az advent?nalunk ez meg van unnepelve,minden vasarnap az adventi vandor koszoru mashazhoz kerul egyszeru egyhazienekeket enekelnek esetleg szavalnak/ez inkabb nincs/az osszejoveteleken a plebanos is reszt vesz esetleg a kaplan helyetisiti/tea,udito,ropi a kinalat/az ejjfeli mise utan a plebanost meg tisztelik enekukkel/kantalas-colinda/tudok felrakni kepeket a naplomban az elmult evek esemenyeirol.Ket leanyomnal mindig van advent unnepelve ,plebanosunk nem is tudna felfogni ezt a hibat,na ne mondjam azt is figyelembe veszi ha hianyoznak a szentmiserol,uzlet emberek sokszor uton vannak

de a rend megvan,ha vallasos vagy legyel az eleted vegeig,ha pedig az unnep erdekel kikapcsolados szempontbol akkor jo szorakozast!!!

2011. okt. 18. 21:09
hát még elég káosz van a fejemben, de annyi már történt, hogy a családi nagy kupaktanács, itt értsd a fiúkat, 3 db, a pulykára szavazott kettő, párom halas, hát Ő inkább annak örülne, de van még pár nap addig, no meg a karácsony sem két napos :)
986. 454db8ee37 (válaszként erre: 985. - 4c07880d46)
2011. okt. 18. 18:20
Aha, ilyen aszalt szilvás töltöttet én is szoktam, csak aztán én bacon-be tekerem, úgy sütöm meg.Az előre fagyasztás még jót is tesz, összeérik az íz.Próbáltad, hogy még apróra vágott májat és füstölt sajtot teszel a szilva mellé?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook