Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eljegyzési gyűrű lecserélése - van erre valami babona? fórum

Eljegyzési gyűrű lecserélése - van erre valami babona? (beszélgetős fórum)


11. Zkelah
2011. aug. 12. 18:44

Nem hiszem, hogy van erre babona. De ha lenne is... A babonák kb. ilyen szintűek, hogy ne bámuld meg a borjút mikor terhes vagy, mert boci szeme lesz a gyereknek. Most komolyan! :D


Nekem négy gyűrűm van és váltogatom, hogy mikor melyiket hordom.

2011. aug. 12. 18:37

Mi 30 éve vagyunk házasok, jól megvagyunk. A férjem 14 év után elveszítette a jegygyűrűjét, akkoriban költöztünk és szerintem a költözés lázában, pakolásban veszhetett el. A 30. évfordulónkon vettem rá, vegyünk neki egy újat.

Azóta újra hord jegygyűrűt.

De én semmiféle babonában ezzel kapcsolatban nem hiszek.

2010. márc. 7. 09:08

Manapság divat az arany és a fehérarany ötvözése keverése.

Nekem spéci nem jön be.

Kinek kinek gusztusa szerint

8. a6d5a14c21 (válaszként erre: 6. - E4606cac53)
2009. júl. 8. 15:23
Babonát ehhez kapcsolódóan sem hallottam még,hogy nem szabad aranyat és ezüstöt együtt hordani.Divat szempontjából nem túl előnyös,tehát ízlés kérdése a dolog,én nem hordanám,de babona szerintem nincs erre nézve:)meg aztán manapság annyian hordanak már fehér aranyat és szerintem nagyon kevesen tudják messziről megállapítana,hogy akkor az most fehér arany vagy ezüst...
2009. júl. 7. 18:25
Szerintem nem kell adni semmilyen babonára.Az ember sorsa nem a gyűrűtől és a babonáktól függ.Ha nektek sikeres lesz a házasságotok és jól megértitek egymást annak semmi köze nem lesz a gyűrűhöz.Ha pedig ne adj Isten ugy jön hogy szétmaradtok akkor meg már lehet fogni a dolgot gyűrűre,babonára bármire de azoknak akkor se lesz hozzá köze csakis kettőtöknek.
2009. júl. 7. 14:16

Nagyon szépen köszönöm,hogy válaszoltatok rá!!:)

Megnyugodtam :D Szerintem is csak akkor van jelentösége,hogyha hiszel benne.Csak sajna nagyon sok "rosszakarom" "irigyeim" kitalálnak mindent,nehogy unatkozzak :D Még én sem hallottam erröl a babonárol.És esetleg azt tudjátok,hogy van-e olyan babona,hogy az ezüstöt és az aranyat nem szabad együtt hordani?? Szerintem ezt is csak ugy kitalálták!!puszi

2009. júl. 6. 22:07
Babonaság hülyeség nem kell hinni benne.
4. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - E4606cac53)
2009. júl. 6. 20:23
Én úgy tudom,hogy csak ahhoz kötődik valami,ha elveszíted.De ha önszántadból cseréled,akkor nem hallottam még ehhez kapcsolódó babonáról.Bár mindenhez be lehet képzelni dolgokat és akkor be is vonzod azt,de ne tedd:)
3. e4606cac53 (válaszként erre: 2. - Ádám xy)
2009. júl. 6. 15:27

Ebben teljesen igazad van :)

Akkor nem hiszek benne :D

2. Ádám xy (válaszként erre: 1. - E4606cac53)
2009. júl. 6. 15:15

Majd kitalálok egyet ;)

Ha hiszel a babonában, csak akkor hat. Autohipnózis.

2009. júl. 6. 15:12

Sziasztok!

Remélem tud nekem segiteni valaki!!!Decemberben volt az esküvönk és akkor az eljegyzési gyürünk volt az esküvön is,megbeszéltük,hogyha lesz pénzünk akkor veszünk egy szebb gyürüt és lecseréljük.Most nagyon megtetszett egy gyürü és szeretném lecserélni.esetleg van erre valami babona??Légyszi segitsetek!!Köszönöm!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook