Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Késik a gyerkőc bútora! Min altassam? fórum

Késik a gyerkőc bútora! Min altassam? (tudásbázis kérdés)


6. Ekka
2009. júl. 6. 14:40

Úgy látom mindenkinek a szivacsos verzió jut eszébe! (ez már csak azért is jó, mert így éjszaka, ha igényli mellé tudsz bújni egy kicsit)

Nálunk is most ez a szivacsos dolog megy, mert csak 2 hét múlva hozzák az ágyat, de nagyon akartam a gyerekszobát, így minden megvan, csak még az ágy nincs:)

2009. júl. 6. 14:38
Ha van otthon szivacsotok, próbáld meg azon altatni. A lányaimnak a gyerekszobában az van, nagyon szeretik. Ha nincs, a földre teríts le egy vastagabb paplant, rá plédet. Nem tudom mennyi idős a lányod...a 2,5 éves kislányom élvezi, ha a nagyszülőknél a földön alhat.
4. Ekka
2009. júl. 6. 14:38
..szerintem, ha megvan a kiságy szivacsa, nyugodtan altathatod azon.
3. Mandula71 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2009. júl. 6. 14:37
Egy vastagabb pléd a földre (vagy matrac, de gondolom, az nincs), ott meg lehet ágyazni és meg van oldva a dolog:) Legalábbis én biztosan ezt csinálnám.
2009. júl. 6. 14:36

Lányom most kap különszobát születése óta! Úgy volt, hogy ma hozzák a bútorait, de előtt telefonáltak, hogy csúszik a dolog pár napot!

A kiságyát meg reggel vitték el. (megvették) Aludhatna velünk is, de nem akarom rászoktatni.

2009. júl. 6. 14:34
Késik a gyerkőc bútora! Min altassam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook