Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Modellválogatás fórum

Modellválogatás (beszélgetős fórum)

21. Kiss Mária (válaszként erre: 15. - Mohonc)
2013. júl. 10. 13:35
Állítólag a modelleknek felajánlják, hogy amíg nincs munka szórólapozzanak meg hozzanak új arcokat, legalábbis régen így volt
20. Kiss Mária (válaszként erre: 1. - Mohonc)
2013. júl. 10. 13:34
Sajnos ez évek óta megy sőt lányom kb. 8 éve kapott egy "ajánlatot". Csak az összeg emelkedett azóta valamint a cégek neve változik de a lényeg ugyanaz: nagy lehúzás a semmiért...
19. smsajt
2013. júl. 10. 13:32
( mérgemben pár dolgot elgépeltem, pl hajat. elnézést :) )
18. smsajt
2013. júl. 10. 13:30

Engem is átvertek.


Amit másik fórumra már leírtam, bemásolom ide is.


PMD... Ki ne fizesd!!

Megszívtam. Varga Zolika édes kedvesen mosolyog, ígér, persze leeshetett volna. Voltak apró jelek, például említette, ki kell fizetnie a stábot. Mikor láttam, semmi ilyesmi nincs, csak egy mindenes lány intézte a sminket, ruhát hajt. A zuiira hivatkozott,hogy az ausztrál cégnek keresnek arcot. Egyszer 5 majd 3 lányról beszélt, akik közül választanak, persze a többi lány képe rejtélyes mód nem volt sehol. Mindig másnapra mondta, hogy majd akkor megtudják mi a helyzet és biztos munkát ígért, csak ezért fizettem ki a 65-öt. Hála neki, most nincs miből fizetnem a tandíjam az egyetemre.

Kozmetikus ismerősöm pedig használt és lejárt szavatosságú termékeket kapott zuiis rendelésekor. Nem is beszélve Mariann bunkó hozzáállásáról.

Azt javaslom, jelentkezzen aki szintén át lett verve és találjunk ki valamit!


más is írta, hogy belemászott ebbe a csapdába.

2013. febr. 25. 11:45

Warning!

A PMD Trend és a Zuii organic szokott hirdetni,hogy amatőr modellt keresnek. Na, erre ne jelentkezzetek, mert a pénztárcátok bánja!!!

16. c95c921ae7 (válaszként erre: 15. - Mohonc)
2009. júl. 7. 11:11
Ja..meg azért az irodájuk se semmi és nem a 8. kerületben van..
15. mohonc
2009. júl. 7. 11:04

Ezen a héten kétszer voltunk fenn Bp-en, és ugyanettől a cégtől mind a két alkalommal leszólítottak minket. (nem mondták, de én nagyon profin rákérdeztem) Egyszer a Deák térnél, egyszer az Állatkertnél.

Ezt a sok "leszólító" embert fizetni kell valamiből. Most már értem, miért kérnek ennyit. :) Szegények, mennyi kiadásuk van! :))

2009. júl. 6. 19:03
Jah és hozzá tegyem, hogy ha valakit felfedeznek, akkor már melozzik nem az hogy most pénzt kérnek el. Már megy a fotózás, cég fizeti a kozmetikát és a többit is.
2009. júl. 6. 19:01

Sziasztok. Ha egy modellügynökség rengeteg pénzt kér el, akkor az átvágás. Ismerek párat. Gusztustalanok. Ami tényleg jó, óda nehéz bekerülni. Ráadásul jó ha van potfolió, ami kb 30.000 Ft.-ért már megcsinálnak.

Nagyon rafináltak legjobban gyerekekkel. Pénz nem jön, de pénz kérnek jó sokat.

12. mohonc
2009. júl. 6. 18:56

Rá kerestem más fórumokon is. Úgy láttam, másoknak is a bögyében vannak.

Állítólag már volt velük gond, de sitty-sutty nevet változtattak és ennyi.

2009. júl. 6. 15:08

Nem semmi...

Minél több fórumon írjátok meg!

2009. júl. 6. 15:06
Na szép kis banda..
2009. júl. 6. 15:06
Mi is.
8. mohonc (válaszként erre: 7. - C95c921ae7)
2009. júl. 6. 14:43
Ti hol voltatok? Mi az Andrássy u. 4-ben.
2009. júl. 6. 14:30
Nem tudom ugyan ez a cég volt e, de tavaly nyáron mi is megjártuk. A Ligetben szólítottak le valami rendezvényen, hogy milyen szép a lányom, lehetne fotómodell, reklámszereplő. először nem foglalkoztunk vele, de teljesen ránkszállt a csaj, hogy ez milyen lehetőség a kislánynak stb. Aztán gondoltuk megnézzük. Ott is úgy tettek, mintha ez egy kiváltság volna, aztán mikor kimondták mennyiért mit kapunk leesett az állam. Menni is akartunk, de még én éreztem rosszul magam, mert úgy volt beállítva, hogy ez a minimum amit egy rendes szülő megtesz a gyereke boldogságáért. Aztán mondtam megbeszéljük apával-hogy ne legyen olyan gáz(tiszta hülye vagyok), de szinte nem akartak kiengedni, hogy előbb valamennyit fizessek, hagyjam itt a gyereket, elkezdik fotózni, addig beszéljem meg otthon. Persze dehogy hagynám bárhol is, mikor kiment a csaj, hogy majd jön, egyszerűen elslisszoltunk, hogy ne tapadjanak már annyira. Szerencsére a lányom nem szomorkodott, de egy másik szobából egy zokogó kislányt húzott ki az anyukája.
2009. júl. 6. 14:24
jól teszed mohonc,hagy tudja csak meg mindneki
2009. júl. 6. 14:13
Megmondom őszintén az a célom, hogy minél több helyen nyílvánosságra hozzam ezt, mert annyira felháborítónak érzem.
2009. júl. 6. 13:57
pfff de undorítóak... Jézusom :S És mennyien beleélik magukat, és utána meg jön a pofára esés.. .:-( Gusztustalan ez az egész, hova fajul már ez a világ.. hihetetlen :-(
3. mohonc (válaszként erre: 2. - C066a749d7)
2009. júl. 6. 13:44
Ja, és úgy adták elő az egészet, hogy érezzem magam megtisztelve, hogy itt lehetek, mert akárki nem juthat ám el ide. :)
2009. júl. 6. 13:34

pf, hát ez nem semmi.

178ezer forint? Atya ég!

2009. júl. 6. 13:25

Figyelem!!!

A Gyerekszigeten (ami egy fantasztikus dolog)megindult a NEXT+ modellügynökség beetető hadjárata.

Gyerekek gyanútlan szüleit szólítják le, hogy a gyönyörű gyermeküket szeretnék meghívni egy próbafotózásra, esetleg ruhabemutatóra.

Egyeztetés- beetetés- egy vagy két forduló után, mikor a csemete már teljesen beizgult, közlik, hogy tulajdonképpen 178 000 !!!! forintért egy portfólión kívűl az ember nem kap semmit.

Miután megnéztem a web-oldalukat, láttam, hány embert paliztak már be.

Miután mi már eljutottunk oda, hogy felajánlottak egy szerződést, de ezt nem voltam hajlandó helyben aláírni, kértem gondolkodási időt + meg akartam mutatni másnak is, elküldtek, mert szerintük így nem lehet viselkedni. :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook