Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depresszíó?! fórum

Depresszíó?! (beszélgetős fórum)


2009. júl. 9. 20:59
Sziasztok visszajöttem ujra és igérem jó leszek.
2009. júl. 7. 09:35
szerintem kötelezővé kéne tenni, hogy az anyukák időnként 1-2 nap gyerekmentes szabadságra menjenek!!!:)
12. tinagalamb (válaszként erre: 11. - 099c0bed40)
2009. júl. 7. 09:18

Az a legnagyobb probléma,hogy nem nagyon tudok számítani szinte senkire sem!Vannak a környezetemben olyan emberek akik,okítani próbálnának saját gyermek nélkül!De a páromra és a barátnőmre nagyon sokat számíthatok.A barátnőm megért mert neki is van 3 gyermeke és ő is sokat van otthon egyedül!

Ma egy kicsit jobban érzem magam,szerintem a gyerekek is érzik hogy valami nincs rendben,mert ma nagyon segítőkészek!

Nagyon aranyosak!:)

Tényleg imádom őket!

Nektek meg köszönöm a kedves szavakat!:)

11. 099c0bed40 (válaszként erre: 9. - Tinagalamb)
2009. júl. 6. 19:32

Gratulálok, nagyon aranyosak lehetnek.

Biztosan nehéz lehet Velük, főleg ha sokat vagy egyedül, és nincs segítség.

Nagymamákra se lehet egy kicsit számítani???

2009. júl. 6. 13:45
én ugy látom - lehet rosszul -, hogy valaki, akit rosszindulatunak neveztél, okozza nálad ezt a rossz hangulatot?
9. tinagalamb (válaszként erre: 8. - 099c0bed40)
2009. júl. 6. 13:21
A nagy lányom 9 éves, a fiuk 7és fél,3 és fél,és 1 évesek!
8. 099c0bed40 (válaszként erre: 6. - Tinagalamb)
2009. júl. 6. 12:45

Mekkorák a gyerekek?

Nem tudnál velük valami jó kis programot csinálni, azzal rajtuk ás Magadon is segítenél.

Attól hogy Anyukád depressziós, Neked még nem feltétenül kell az lenned.

2009. júl. 6. 11:07
Az nem elrontás h elevenek,az természetes,ha nem hallgatnak rád és a fejük után mennek az már lehet az...de az h elevenek az normális.
6. tinagalamb (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2009. júl. 6. 11:05

Tudod itt nem is arról van szó hogy nem vagyok boldog csak nem érzem valami fényesen magam!Tudom hogy vannak rossz indulatú emberek és sajna engem is körülvesz egypár!:(

Csak nagyon sokat vagyok egyedül és félek a depitől!Édesanyám 24 éve depresziós!Ezt nem akarom!Amugy meg imádom a gyermekeim,csak az a rossz hogy egyszerüen nem tudom mikor mit ronthattam el hogy nagyon elevenek!

5. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Tinagalamb)
2009. júl. 6. 11:03

Szerintem az évek alatt összegyülemlett fáradság is lehet az oka,hogy így érzel.

Beszélgess a férjeddel róla,és próbáljatok megoldást találni,hogy csippenthetnél ki egy kis időt ,amikor pihenhetsz,és önmagaddal törődhetsz .

4. 6b9378941a (válaszként erre: 1. - Tinagalamb)
2009. júl. 6. 11:02
Próbálj meg szedni magneb6-ot ,vagy egy kis valeriánát ami nyugtató de gyógynövényes! Ha nem segitenek akkor fordul orvoshoz! Én amikor szedem a magneb6-ot sokkal türelmesebb vagyok!!
2009. júl. 6. 11:02
szerintem az hogy depi, vagy nem az attól függ,hogy mit is jelent pontosan az a sötét verem.?
2009. júl. 6. 11:00
Szia%!Még a jó multkor olvastam valamelyik cikked,abban úgy tünt boldog vagy nagyon a családoddal.Mi történt?4 gyerekkel nem lehet könnyű,sajna biztos lesznek olyanok akik azt kérdik majd miért szültél ennyit ha nem vagy boldog de ne törődj majd velük.Mindenki azt csinál amit akar!
2009. júl. 6. 10:57
Sziasztok!4 családos anyuka vagyok.Mivel párom sokat dolgozik rengeteget vagyok itthon egyedül!Úgy érzem benne vagyok egy sötét veremben és egyszerüen nem tudok onnan kimászni!Ez már depi?Mit tegyek hogy vissza jöjjön az életkedvem!Ja a gyermekeim sem a világ legjobb gyerköcei!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook